Bu makale, içeriğinde açıkça özlüce levrek bahseder. özlüce levrek hakkında bilgi ediniyorsanız, bu inebolu levrek avı makalesinde özlüce levrek hakkında bilgi edinelim.

inebolu levrek avı içindeki en eksiksiz özlüce levrek ilgili içeriğe genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için özlüce levrek dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlamayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  *GARDAŞ SHOW SUNAR*BURSA ZEVKİ SEFA*Hasan Karadaş SEN SİVAS'I SEYRET | bursa zevki sefa hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Konuyla ilgili açıklamalar özlüce levrek

levrek balıkçılığı inebolu .

özlüce levrek içeriği ile ilgili bazı görüntüler

inebolu levrek avı
inebolu levrek avı

Okuduğunuz inebolu levrek avı hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün yayınlanan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

özlüce levrek ile ilgili bazı öneriler

#inebolu #levrek #avı.

SEE ALSO  Hacı Dayı Özlüce - | hacı dayı bursa tophane hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

levrek,spin,inebolu,kızılkara,göller,kendo,rapala,okuma,v sistem,ip misina,balık,av,balıkçılık,kıyıdan balık avı,inebolu sahil,at çek,deniz,doğa,kıyı,teleskopik,olta,kamış,deniz levreği,harika,nasıl yapılır,nerede,karadeniz,muhteşem,ilginç,enteresan,karbon kamış,10 40 atar,240,270,spin ile ne tutulur,trofe,sahte,işyapan.

inebolu levrek avı.

özlüce levrek.

özlüce levrek hakkındaki bilgilerle Hometown Inn ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. HometownInn özlüce levrek hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Adem Çeltek diyor ki:

    Rast gelsin Abi, Bende bir inebolulu olarak inşallah Busene yazın Lrf takımımla avlanacağım , Liman satıldığı için sanırım içeriye balık avı için sokmuyorlar değilmi bir bilgini varmı bu konuda, Orada hiç avlandınızmı?

  2. ayhan senturk diyor ki:

    teleskobik kamış arıyorum. parçalıları taşıması çok zor. 20-30g arası sahteler kullanıyorum ve sert atış yapıyorum. Okuma v system sağllamı. ? Herhangi bir sorun yaşarmıyım ?

  3. Caner Soylu diyor ki:

    Ulan balık yakalayamamışsın bir de kalkıp paylaşmışsın bizde balık tutmuştur diye izliyoruz boş beleş….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.