Bu makale, içeriğinde sultanbeyli ye nasıl gidilir hakkında açıkça konuşacaktır. sultanbeyli ye nasıl gidilir arıyorsanız, bu İstanbul M5 Çekmeköy-Sultanbeyli Metrosu Ne Zaman Bitecek? makalesinde Hometown Inn ile sultanbeyli ye nasıl gidilir’yi keşfedelim.

İstanbul M5 Çekmeköy-Sultanbeyli Metrosu Ne Zaman Bitecek? içindeki sultanbeyli ye nasıl gidilir ile ilgili genel bilgiler en doğru

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için sultanbeyli ye nasıl gidilir dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Pamukkale traverten | traverten pamukkale hakkında en doğru bilgiyi sentezleyin

Konuyla ilgili bazı içerikler sultanbeyli ye nasıl gidilir

sultanbeyli ye nasıl gidilir hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

İstanbul M5 Çekmeköy-Sultanbeyli Metrosu Ne Zaman Bitecek?

Okuduğunuz İstanbul M5 Çekmeköy-Sultanbeyli Metrosu Ne Zaman Bitecek? hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün yayınlanan daha fazla içerik okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

SEE ALSO  BANDUMA NASIL YAPILIR? | En eksiksiz bandirma yemek ile ilgili genel bilgiler

sultanbeyli ye nasıl gidilir ile ilgili öneriler

#İstanbul #ÇekmeköySultanbeyli #Metrosu #Zaman #Bitecek.

Metro,Tramvay,Raylı Sistem.

İstanbul M5 Çekmeköy-Sultanbeyli Metrosu Ne Zaman Bitecek?.

sultanbeyli ye nasıl gidilir.

sultanbeyli ye nasıl gidilir hakkındaki bilgilerle HometownInn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn sultanbeyli ye nasıl gidilir hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. kutay kalender diyor ki:

  yenidoğan sultanbeyli arasına ayrı bir raylı sistem daha gerekli bence. ikisinin arasında kalan bölgede yine yerleşim var. alemdağ yenidoğan sultanbeyli uğur mumcu kartal ya da dragos şeklinde olabilir mesela. başka bir güzergahta da olabilir belki.

 2. Abdurrahman ulaş diyor ki:

  metrobüs hattı söğütlüçeşme den sonra tem yolu üzerinden kurtköy viaporta kadar tem otoyulunda kenar plartform şeklinde uzatılamazmı 4+4 toplam 8 şeritli yolun köprü yönünde bir şerit kurtköy yönünde bir şerit şeklinde yapılsa olma ihtimali varmı
  5 6 duraklık uzatma

 3. Sercan Yıldırım diyor ki:

  İbb veya ulaştırma bakanlığı nin hesapları da tutmuyor ki yani bir şeyi tam anlamıyla söz vermeyin şu gün bugün diye netliğe tam kavuşsun daha sonra halka duyurun hem insanları tabiri caizse yalan nazarıyla hem de mahcubiyet yaşatıp algı problemi oluşturuyor haksız mıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.