bursa lüks restoranlar bu makalede ele alınacaktır. Lüks Restoran Yemeğini Halka İndirdi makalesinde bursa lüks restoranlar ile Hometown Inn’ı tartışalım.

Lüks Restoran Yemeğini Halka İndirdi bölümünde bursa lüks restoranlar ile ilgili en doğru bilgileri özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  Edirne Yöresel Kahvaltı - Edirne Kahvaltı - Edirne'de Kahvaltı Nerde Yapılır | edirne de kahvaltı yapılacak yerler ile ilgili yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha fazla veri elde etmek için bursa lüks restoranlar dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili paylaşım bursa lüks restoranlar

#gurmoss #ezberbozanlar #saycheese Taze makarnayı lüks restoran menülerinden sokaklara taşıyan mekan; Say Peynir… Kadıköy’de bulunan Say Peynir, parmesan çarkında hazırlanan taze makarnayı herkesin kolayca ulaşabileceği bir hale getirerek bir ilke imza attı. Say Peynir’in sahibi Yiğit Mısırlı, kapıda kuyruklar oluşan bu lezzetin hikayesini Gurmoss’a anlattı. Gurmoss’a abone olmak için→ Gurmoss’u diğer kanallardan takip etmek için; Instagram: Diğer kanallarımıza abone olmak için: StoryBox→ ChefStory→ FoodMax→ SportBox→ .

SEE ALSO  7 TEPE SAHNE - SHOW TÜRK EKONOMİ DÜNYASI (12.01.2020) | 7 tepe sahne cafe ile ilgili en eksiksiz bilginin özeti

Bazı resimler bursa lüks restoranlar hakkındaki bilgilerle ilgilidir

İtalyanlar Bile Tutmaz Dedi | Lüks Restoran Yemeğini Halka İndirdi
İtalyanlar Bile Tutmaz Dedi | Lüks Restoran Yemeğini Halka İndirdi

Görüntülediğiniz İtalyanlar Bile Tutmaz Dedi , O zaman hometown-inn.com her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  Khayal restaurant Makkah road | khayal restaurant hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

bursa lüks restoranlar ile ilgili anahtar kelimeler

#İtalyanlar #Bile #Tutmaz #Dedi #Lüks #Restoran #Yemeğini #Halka #İndirdi.

gurmoss,storybox,chefstory,yemek kanalı,sağlık kanalı,yeme içme,yeme içme kanalı,say cheese,makarna,kadıköy makarnacıları,en iyi makarnacılar.

İtalyanlar Bile Tutmaz Dedi | Lüks Restoran Yemeğini Halka İndirdi.

bursa lüks restoranlar.

bursa lüks restoranlar hakkındaki bilgilerle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn bursa lüks restoranlar hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Sezer sur diyor ki:

  Her ne kadar parmesan tekerinde makarnanın bir saçmalık olduğunu düşünsem de işletmecinin hedefleri doğrultusunda başarılı bir iş.

 2. halil kibritoglu diyor ki:

  Yaklasik 5 yil once boyle bir projem oldu, Roma da Pastaficso yu gordukten sonra , bu sekilde parmesan tekerinde degilde, standard makarna ve farkli farkli soslar olarak hizli bir sekilde sunulacakti, uygun dukkan bulamadik, baskalari yapmis takdir ediyorum , basarilarinin devamini dilerim.

 3. ORHAN KARA diyor ki:

  İşletme sahibi franchise vermek isterse talip olabilirim.Gayet mantıklı bir fikir fastfood makarna.Eskişehir de bu tip bir yer iyi kazanabilir.

 4. Süleyman Yesildag diyor ki:

  Harika ya adam italyan restoranlarında porsiyonu bilmem kaç Euro olan lezzeti düşük gelir grubuna indirgemis çok güzel inovatif düşünmüş umarim çok başarılı olur .

 5. Ozan Guney diyor ki:

  Arkadaş Parmesan tekeri diyor fakat kullandığı peynir Gran Padano. Gerçek Parmesan dan çok daha ucuz bir peynir. Onun dışında güzel bir işletme gibi.

 6. Rstm Esr diyor ki:

  Böyle degişik konseptler ziyaret edilmeli dikkatimi cekti acıkcası merak uyandırdı bende ceşidi de var yolun acık olsun degişiklik her zaman iyidir.

 7. CrazyNana diyor ki:

  Sakın bırakma yolunda devam et ağzını tadını bilen yemek zevki olan bir insan biliyor evet Al dente Çok önemli bilen bilir sakın bırakma sakın bırakma başarılı bir gençsin sen bak Amerika’dan Selamlar

 8. lepistes diyor ki:

  fazla büyümek bazen kötü olabilir. bknz:say cheese. ilk açıldığı zamanlardaki lezzetle şu an ki lezzetin arasında dağlar kadar fark var.

 9. Mehmet İNGEL diyor ki:

  BEY EFENDİ KARDEŞİM BENİM ASLIM SELANİKTEN GELME ESKİDEN BU MAKARNAYI BENİM ATALARIMDA YAPARDI AMA HAMURUNU YUMURTAYLA YAPARLARDI BİZDEKİ İSMİ NOSNİSRA

 10. Adem Badem diyor ki:

  Kim ne derse desin siz bildiğiniz yoldan gidin, ben burda Akçakoca da kardeşimi ikna etseydim Boşnak borekcisi düşünüyordum ama olmadı, börek mi Boşnak böreği ne börek borektir diyenleri gördüm, Boşnak böreğini yememişler ve görüş belirtiyorlar olay bu sadece taşla.

 11. Tahir diyor ki:

  Harika bir girişimcilik örneği , neyi neden yaptığını anlatması falan gerçekten işletme bölümlerinde izletilmeli. Sürekli değişim içinde olması .
  Youtube da yok 12 kardeştik fakir dik falan fakir edebiyatı yapanları görmekten bıkmıştık iyi oldu bu video

 12. Ja Ba diyor ki:

  Italya da böyle makarna yok. Almanya da olsa her gün giderim. Türkiyedekilere salçalı Angara makarnası ver mutlu olurlar….

 13. Motosiklet Artisti diyor ki:

  Biraz Türkiye normlarına göre yapılırsa daha fazla talep göreceğini düşünüyorum. Yani dişe gelir şekilde sert tonda olması benimde hoşuma gitmedi. Denedim ve bir daha yemeyi düşünmem. Bura da önemli olan detay bir müşterinin oraya istikrarlı bir şekilde geldiğini gözlemleyebilmek. Eğer sosyal medya aracılığıyla sürekli yeni müşteriler cekiyorlarsa o iş ne yazık ki fazla yürümez. Ve eski müşterileri yoksa işte o zaman bir şeyleri değiştirmek zorunda kalabilirler ki o zaman da iş işten geçmiş olabilir.

 14. Burak Bektaş diyor ki:

  parmesan değil yaptığı grana padano tekeri. parmesan olsa duramaz yerinde .:) orjinal parmesanın kilosu 1700-1800 lira. göz göre göre yalan söylüyor 🙂

 15. Korsan Abi diyor ki:

  O peynir tekerini parmesan diye yutturmayin lütfen o peynir Grana Padano ve parmesan yani Parmigiano peynirinin 3 te bir fiyatına satılan sıradan bir peynir.
  Direk Parma'dan ithal ediyorum derken ya yalan söylüyorsunuz ya da sizi kandıran bir aracı var.
  Ah güzel Türkiyem bir şeyde yalansız olsa.
  Tagliatella kağıtta sunulup tahta çatalla servis edilebilir ama yenemez.
  Italya'dan sevgilerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.