Bu makalenin konusu kahve tanecikleri etrafında dönecek. Alican Salman makalesinde kahve tanecikleri hakkında bilgi edinelim.

Alican Salman bölümünde kahve tanecikleri ile ilgili en doğru bilgileri özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için kahve tanecikleri dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik kahve tanecikleri

#kahve #hikaye #mesel #aşk #aşk #fedakarlık Kahve çekirdekleri gibi olmak Bir baba evlenecek olan oğluna nasihat ediyordu. “Mutfakta son tavsiyemi vermek istiyorum,” dedi. Yemek yapmayı bilmeyen genç adam utanarak “Tamam” dedi. Baba aynı boyda üç tencereyi ocağa koydu, onları suyla doldurdu ve üçünün de altını yaktı. Oğluna “Şimdi bana istediğim her şeyden iki tane vereceksin” dedi. Sırasıyla havuç, yumurta ve kavrulmuş kahve çekirdeği istedi. Oğlu ikişer tane babasına verdi. Adam ilk kaseye iki havuç, ikinciye iki yumurta ve üçüncüye de iki kavrulmamış kahve çekirdeği koydu. Hepsini orada yirmi dakika kaynattı. Ondan sonra tencereleri aldı ve oğlunu yemek masasına davet etti. Yemek masasında üç tabak vardı. Tencerelerde kaynayan havuçları, yumurtaları ve kahve çekirdeklerini tabaklara özenle yerleştirdi. Sonra oğluna dönerek “Ne görüyorsun?” diye sordu. Oğlu düşünürken açıklamaya başladı.” Havuçlar haşlandıkça orijinalliğini yitirdi ve yumuşadı. Yumurtalar başlangıçtaki kadar sert görünüyor, ancak içleri sertleşiyor. Kahve taneleri ise başlangıçta ve sonunda olduğu gibi kalıyor.” Sonra asıl tavsiyesine sıra geldi: “Evlilikte sevgi ve şefkat bir arada olmalıdır. Sevgisiz bir evlilikte her iki eş de birbirini tüketir, yıpranır, gördüğünüz havuçlar gibi kurur. Merhametsiz bir evlilikte eşler birbirlerine ne kadar tahammül ederlerse etsinler, gördüğünüz yumurtalar gibi içlerinde sertleşir ve birbirlerinden uzaklaşırlar. Hem sevginin hem de şefkatin olduğu bir evlilikte, şartlar ne olursa olsun, eşler tıpkı o kahve çekirdekleri gibi birbirleriyle kalır ve kendi kişiliklerini kaybetmezler. Tıpkı kahve çekirdeklerinin yeniden kaynatılmaya hazır olduğu gibi, birbirleriyle uzun yıllar geçirmeye isteklidirler. Oğlu bu dersten memnun görünüyordu. “Gerçek ders bu değil!” dedi baba. Oğlunun elini tuttu ve ocakta bıraktığı tencerelerde kalan suyu gösterdi. “Havuçlardan ve yumurtalardan arta kalan suya bak… İkisinin de tadı güzel değil.” Kahve çekirdeklerini çıkardığı fincandaki suyu yavaşça bir bardağa boşalttı. Taze kahve gibi kokuyordu. Kupayı oğluna verdi. “İçmek istersin herhalde,” dedi. Oğlu kahvesini yudumlarken konuşmaya devam etti. “Kahve çekirdekleri gibi birbirini tüketmeyen eşlerin paylaştığı yuva da böyledir. Temiz ve huzurlu. Herkesin fincanına koyup yudumlayacağı taze kahve gibi… Çünkü birbirlerine sevgi ve şefkatle yaklaşarak, birbirlerini boşa harcamadan kendi tatlarını, kokularını ve renklerini hayata katmayı başarıyorlar.” Kanalıma hoşgeldiniz, bu içeriği beğendiyseniz yeni paylaşımlar yapabilmem için kanalıma abone olabilirsiniz. .

SEE ALSO  Batesmotelpro - Buz Gibi Biraderler | köpüklü bira ile ilgili en eksiksiz bilgileri kapsayan

kahve tanecikleri konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Kahve Taneleri Gibi Olabilmek | Alican Salman
Kahve Taneleri Gibi Olabilmek | Alican Salman

Alican Salman hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer birçok içeriğe bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Şov Yapmalık 5 Pratik Atıştırmalık 🤭 Bonus: İç Pilavlı Tavuk Dolması 🔝 | En eksiksiz aperatif kokteyl tarifleri ile ilgili içeriğe genel bakış

Daha fazlasını burada görün

kahve tanecikleri ile ilgili anahtar kelimeler

#Kahve #Taneleri #Gibi #Olabilmek #Alican #Salman.

SEE ALSO  Kokteyl Hikayeleri Bölüm 1 | Long Island Iced Tea | long island içinde ne var hakkında en iyi bilgiyi kapsama

müzik,ezgi,alican,salman,islami,şarkı,arzuhal,duygusal,mükemmel,ilginç,enteresan,şok,olay,mucize,büyük,küçük,en,ağlatan,acıklı,hayat,kavga,kaza,kader,kıssa,hikaye,2020,ezgiler,yeniezgiler.

Kahve Taneleri Gibi Olabilmek | Alican Salman.

kahve tanecikleri.

kahve tanecikleri içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com kahve tanecikleri hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Sevgili Peygamberimm SAV diyor ki:

    Çok güzel paylaşım olmuş emeğinize sağlık kardeşim, kahve tadında kokusunda bir sunum, cok güzel örnek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir