Makale karabük piknik alanları tartışacak. karabük piknik alanları arıyorsanız, bu KARABÜK Gezilecek Yerler

karabük piknik alanları ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde KARABÜK Gezilecek Yerler

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için karabük piknik alanları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Portakal Yetiştiriciliği:Türkiye'de Portakal Yetiştiriciliği-Ülkemizde Portakal Nerede Yetiştirilir? | Yeni güncellenen portakal ne zaman yetişir ile ilgili bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili bazı içerikler karabük piknik alanları

Karabük; Ülkemizin ilk ağır sanayisi ve ilk Türk demirinin üretildiği şehirdir. Yağmur ormanları, açık hava ağaç müzesi ve orman denizi ile dünya çapında bir üne sahip olan Karabük’ü birlikte keşfedelim. ÇEKİLİŞ 31.8.2020 tarihine kadar kanalımıza abone olup yorum yapan 5 kişiye Bağlar Gazoz hediye edeceğiz. 1937 yılına kadar Karabük, Safranbolu’nun Hoşbeli köyünde 13 hanelik bir mahalleydi. 1935 yılında açılan Ankara-Zonguldak demiryolu üzerinde bulunuyordu. Demiryolu ile ulaşım imkanı ve kömür yataklarının yakınlığı nedeniyle burada bir demir-çelik fabrikası kurulmasına karar verildi. 3 Nisan 1937’de Atatürk’ün talimatıyla İsmet İnönü, Karabük’ün halen en önemli gelir kaynağı olan Karabük Demir Çelik Fabrikası’nın temellerini attı. Karabük, 6 Haziran 1995’te Çankırı’nın Ovacık ve Eskipazar ilçeleri ile Zonguldak’ın Yenice, Safranbolu ve Eflani ilçelerinin birleşmesiyle Türkiye’nin 78. ili oldu. Karabük’ün Merkez İlçe ile birlikte 6 İlçe, 1 Belde ve 277 Köyü bulunmaktadır. Karabük, orman varlığı açısından Türkiye’nin en yeşil şehridir ve aynı zamanda sanayisiyle de adından söz ettiren bir şehirdir. Bu gezimizde sizinle birlikte Karabük’ü keşfettik. #Karabük #Orman #KarabükÜniversitesi Web: Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter: Instagram: Facebook: Pinterest: İletişim:bilgi@gencyolcu.com .

SEE ALSO  Tuvalet Kağıdı Daha Değerli !! Dünyanın En Zayıf Para Birimi | En eksiksiz dünyanın en düşük para birimi hakkında genel bilgi

karabük piknik alanları konusuyla ilgili bazı resimler

KARABÜK Gezilecek Yerler | Ağaç Tüneli, Orman Denizi, Kamp Yerleri, Karabük Üniversitesi, Kardemir
KARABÜK Gezilecek Yerler | Ağaç Tüneli, Orman Denizi, Kamp Yerleri, Karabük Üniversitesi, Kardemir

Görüntülediğiniz KARABÜK Gezilecek Yerler , O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda güncellenen daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

SEE ALSO  DİKİLİ TEKNE TURU /BADEMLİ KOYLARI (akvaryum koyu ) | Yeni güncellenen dikili akvaryum koyu hakkındaki bilgilere genel bakış

karabük piknik alanları ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#KARABÜK #Gezilecek #Yerler #Ağaç #Tüneli #Orman #Denizi #Kamp #Yerleri #Karabük #Üniversitesi #Kardemir.

karabük,baklabostan,kent meydanı,safranbolu,demir çelik,kardemir,orman denizi mevkii,şelale,ağaç tünelleri,şeker kanyonu,sığırcık suyu,ali semerkandi hazretleri,yenişehir mahallesi,karabük üniversitesi,şehir asansörleri,karabük asansör,eskipazar,yenice ormanları,orman denizi,atatürk,ismet inönü,karabük gezi,karabük gezilecek yerler,karabük şivesi,karabük düğün,karabük demir çelik fabrikası,karabük video,kamp yerleri,karabük kamp,eskipazar antik kent.

KARABÜK Gezilecek Yerler | Ağaç Tüneli, Orman Denizi, Kamp Yerleri, Karabük Üniversitesi, Kardemir.

karabük piknik alanları.

karabük piknik alanları hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. karabük piknik alanlarıhometown-inn.com hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Emir Kellecioglu diyor ki:

    Bende oralıyım ama bence abartılacak kadar güzel şehir değil havası çok kirli orman örtüsü merkezde çok cılız Karabükten daha güzel şehirler de var. (Mesela Zonguldak)

  2. Suat KARADEMiR diyor ki:

    Bazı insanlar Karabük te ne var ki diyebilir.. O çağ deformasyonundan kaynaklı.. Club ve Beach..v.s aşıkları yapay eğlenceleri için mekan arasın dursunlar.. Biz doğasıyla, tarihiyle, özüyle yaşayarak bitiremedik Karabük'ü.. Gezerek bitirebileceğinizi sanmıyorum.. 😉

  3. Suat KARADEMiR diyor ki:

    0:05 >> ..Aynı zamanda Yeşil Zümrüt Yenice, Orman zenginliği bakımından Dünya ormanlarının 1. sırada gelen, dünyaca tescilli Ağaç müzesi olan nadide ilçemizdir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir