Bu makale, kartal a nasıl gidilir hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. kartal a nasıl gidilir hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Kartal ve Maltepe Ulaşım Rehberi

Kartal ve Maltepe Ulaşım Rehberi

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayış için kartal a nasıl gidilir dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

kartal a nasıl gidilir ile ilgili bazı bilgiler

Bölgesel araştırmalarımız devam ediyor. Bu hafta sizlerle Kartal ve Maltepe ulaşım rehberini paylaşıyoruz. Bölge ile ilgili tüm detayları videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz. Kartal Konut Projeleri ve Fiyatları burada: Maltepe Konut Projeleri ve Fiyatları için tıklayınız: Kartal ve Maltepe Ulaşım Rehberi Önce Avrupa Yakası’ndan nasıl gidilir bir bakalım. Hatta buradaki konut projelerine Beykent’ten Metrobüs ve Marmaray’ı kullanarak da gidebilirsiniz elbette ama biraz daha uzun sürebilir. Metrobüs ve Marmaray’dan sonra M4 metro hattını kullanabilirsiniz. Metrobüsün Uzunçayır durağında ve Marmaray üzerinde Ayrılık Çeşmesi durağında inmeniz gerekiyor. Tavşantepe istasyonundan başlayan metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Maltepe için metrodan Küçükyalı, Maltepe, Huzurevi ve Gülsuyu istasyonlarında inebilirsiniz. Kartal için Soğanlık, Kartal ve Yakacık duraklarında inebilirsiniz. Marmaray hattı açıldığında Bostancı Tren Garı, Küçükyalı tren istasyonu, Süreyya Plajı, Cevizli gibi duraklar Maltepe ilçesinin sahil şeridinden geçecek. Buradan devam ettiğimizde Kartal ilçesine geçebildiğimiz için o ilçede Atalar, Başak, Yunus gibi tren istasyonları olacak. Bu noktalara metro veya trenle ulaştıktan sonra Maltepe ve Kartal ilçelerinin iç kesimlerinde yer alan projeler için minibüs veya otobüs hatları ile bu noktalara ulaşabilirsiniz. Otobüs hatlarından bahsetmek gerekirse, bölgeye yakın otobüs hatları; Kadıköy’den 130Ş, Şişli’den 16B ve 252, Yenidoğan – Sancaktepe bölgesinden E10 ve İstanbul’un neredeyse üçte ikisini dolaşan efsanevi 500T. 500T Avrupa yakasında Cevizlibağ’dan başlıyor. Aynı zamanda toplu taşıma araçları ile bu bölgelere yapılacak seyahatlerde İBB tarafından ücretsiz transfer imkanı sunuluyor. Detayları internetten araştırabilirsiniz. Maltepe ve Kartal birbirine çok yakın olduğu için ulaşım yolları her ikisi için de aynıdır. Aynı şekilde kişisel aracınızla ulaşımda da hemen hemen aynıdır. Yalnızca bağlantı yolları arasında farklılıklar vardır. O-4 ve D100 Karayolları Maltepe ve Kartal hatlarına yakındır. E-80’e bağlanmanız gerekiyor. 1. ve 2. köprüden bağlantı mümkündür. 1. Köprü veya Avrasya Tüneli’nden geliyorsanız, D100 karayolunu kullanarak doğrudan Maltepe ve Kartal’a ulaşabilirsiniz. İkinci köprüden geliyorsanız E-80’i kullanarak Samandra-Kartal Bağlantısı üzerinden Kartal’a da bağlanabilirsiniz. Bundan sonra telefonunuzdaki navigasyon uygulamalarına kalmış, ana hatlara nasıl erişebileceğinizi anlattık. Blog Yazılarımız Hürriyet Emlak Projeland: Facebook: Instagram: #Kartal #Maltepe #KonutProjeleri .

SEE ALSO  500 TL ve 1000 TL' lik Banknot | Yeni Paralar 2022 | En detaylı tl den değerli paralar hakkında tüm bilgiler

kartal a nasıl gidilir konusuyla ilgili fotoğraflar

Kartal ve Maltepe Ulaşım Rehberi | Bölge İncelemesi
Kartal ve Maltepe Ulaşım Rehberi | Bölge İncelemesi

Görüntülediğiniz Kartal ve Maltepe Ulaşım Rehberi , Sonra Hometown Inn günlük güncelleme yapan diğer bilgileri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Kartepe Kayak Merkezi - 29 Aralık 2018 | kartepe kayak merkezi 2018 hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Daha fazla haberi burada görün

kartal a nasıl gidilir ile ilgili birkaç öneri

#Kartal #Maltepe #Ulaşım #Rehberi #Bölge #İncelemesi.

SEE ALSO  Pamukkale Travertenleri Bilgi 🏰☁️ | pamukkale travertenleri bilgi ile ilgili genel bilgiler en doğru

kartal,maltepe,ulaşım,rehber,maltepe projeleri,maltepe konut projeleri,kartal projeleri,kartal konut projeleri,ulaşım rehberi,kartal ulaşım,maltepe ulaşım,bölge incelemesi,bölge,incelemesi,ev turları,kartal ev fiyatları,maltepe ev fiyatları,istanbul kartal,istanbul maltepe,maltepe ulaşım rehberi,kartal ulaşım rehberi,en iyi projeler,projeland,hürriyet emlak,istanbul,konut,konut satışları,konut fiyatları.

Kartal ve Maltepe Ulaşım Rehberi | Bölge İncelemesi.

kartal a nasıl gidilir.

kartal a nasıl gidilir hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin kartal a nasıl gidilir içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir