Bu makalenin bilgileri antalya çıkışlı kaş turu hakkında konuşacak. Ev fiyatları, Yarımada, Uzunçarşı… ve Mutluluk 🙂 makalesinde antalya çıkışlı kaş turu’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

Ev fiyatları, Yarımada, Uzunçarşı… ve Mutluluk 🙂 içindeki en eksiksiz antalya çıkışlı kaş turu ilgili içeriğe genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  TAYLAND ' DA LÜX GEMİ RESTORANI / TAYLAND SOKAKLARI / YİNE TÜRKLERİ BULDUM | tayland gemi turu ile ilgili yeni güncellenen bilgilerin özeti

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için antalya çıkışlı kaş turu dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

antalya çıkışlı kaş turu ile ilgili birkaç açıklama

Sizlere Kaş’ta yaşam hakkında bilgi vermeye çalıştığım bu videoya ek olarak Kaş’a sadece gezi amaçlı gitmek isteyenler için rehber niteliğinde bir not bırakıyorum 🙂 Kaş’ta gezilecek yerler; 1.Kaputaş Plajı 2. Hidayet Koyu 3. İnceboğaz Plajı 4. Büyük Çakıl Plajı 5. Küçük Çakıl Plajı 6. Mavi Mağara 7. Antiphellos Antik Tiyatrosu 8. Uzun Çarşı ve Kral Mezarı 9. Patara Plajı ve Antik Kenti 10. Xanthos Antik Kenti 11. Demre 12. Kekova 13.Kaleköy 14. Üçağız 15.Saklıkent Kanyonu 16.Kalkan Kanalıma abone olup videomu beğenirseniz çok mutlu olurum 🙂 İnstagram: @kasabalihanim Dalyan’da canlı yayın var mı? için; Köyceğiz’de Yaşam İçin; Marmaris’te yaşamak mümkün mü? için; .

SEE ALSO  Ankara Çıkışlı Gap Turları (0312) 425 25 00 | En eksiksiz adıyaman çıkışlı mardin turu hakkında genel bilgiler

Bazı resimler antalya çıkışlı kaş turu hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Kaş'ta Yaşanır mı? | Ev fiyatları, Yarımada, Uzunçarşı... ve Mutluluk :)
Kaş'ta Yaşanır mı? | Ev fiyatları, Yarımada, Uzunçarşı… ve Mutluluk 🙂

Okuduğunuz Kaş'ta Yaşanır mı? , Ardından hometown-inn.com her gün yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Abant Yeşil Ev #türkiye #bolu #kısavideolar #manzara #abant | En doğru abant yeşil masal evleri ile ilgili genel bilgiler

Burayı tıklayın

antalya çıkışlı kaş turu ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Kaş39ta #Yaşanır #mı #fiyatları #Yarımada #Uzunçarşı #Mutluluk.

kaştayaşam,kaştayaşamak,antalyadayaşamak,marmaristeyaşamak,fethiyedeyaşamak,bodrumdayaşam,izmirdeyaşam,muğladayaşam,kekova,kaşgezisi,şehirdenköyegöç,şehirdenköyeyerleşmek,şehirdenköye,köyhayatı,köydeyaşamak,kasabadayaşamak,kasabadayaşam,köydeyaşam,doğalyaşam,doğadayaşam,kenttenkasabaya,şehirdenkasabaya,kasabalıhanım.

Kaş'ta Yaşanır mı? | Ev fiyatları, Yarımada, Uzunçarşı… ve Mutluluk :).

antalya çıkışlı kaş turu.

antalya çıkışlı kaş turu bilgisiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. antalya çıkışlı kaş turu hakkındaki makaleyi Hometown Inn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Mavi Teras diyor ki:

  selam hiç arastırma yapmadan video yapmanız neticesinde videonuzda çok eksikler vardır. en önemli plaj olan kaputaş akça germe ve kaş halk plajını söylemediniz.ayrıca patara da kaş pjajlarından ve caretta ların yumurtlama alanı ve altınrengi kumu mevcuttur.Lütfen detaylı araştırma yaparak video paylasırsanız seviniriz..

 2. Necati Kaya diyor ki:

  Köy gibi uyduruk bir yer. Merkezde girecek deniz bile yok. Tekneye binip yarim saatte gidilen birkaç uyduruk yer var. Hergunde tekneye paramı verilecek. Görün hak vereceksiniz.

 3. kübras diyor ki:

  İki yıldır yaşıyorum tabii ki güzel ama paranız varken bir haftalık tatil yapmak için. Kışın her yer kapalı hayalet şehir gibi. Yazın aşırı kalabalık. Böyle olunca kışın esnaf fırsatçılık yapıyor yazın zaten yazlık yer fiyatları. Antalya ya çok uzak. Doğalgaz ve kalorifer düzeni hiçbir evde yok kışın epey soğuk olduğu oluyor. İnsanlar soba yakıyor ve klima. Rutubetli minicik evler 5000 lira kira. Kıyafet için sadece lcw var. Sinema yok. Genç yok. Evim deniz manzaralı çoğu zaman dönüp bakmak aklıma bile gelmiyor o kadar da şey diil yani. Tatil yapıp keyifli vakit geçirip instagrama post atmak için güzel bir yer ama sonra mahrumiyeti olmayan şehirdeki evinize dönecekseniz.

 4. Can Orhn diyor ki:

  Yardımcı olur musunuz . Kaş a gelip te Antalya otogara nasıl giderim adrasan suluadaya katılmak istiyorum aracım yok

 5. Cebir diyor ki:

  Güzel yer
  İktisadi bağımsızlığın yoksa
  Huzur heryerde kaçar varlık içinde yokluk çeker gibi
  böyler yerler varlık
  Para olmayınca yokluk

 6. Lexis diyor ki:

  Bundan 8 yıl önce yaşıyordum ailem ile bence yaşanabilir ama zengin isen paran yoksa sıkıntı çünkü herşey pahalı ama şu güne kadar gittiğim ve yaşadığım en iyi yerdir net

 7. Cafide Cafide diyor ki:

  Merhaba, ne güzel anlamışsınız, en çok istediğim şey Kaş'ta huzurlu şekilde yaşamak ve hayatımı idame ettirmek, Kira ücretleri 2022 değişkenlik göstermiştir , ne kadar olduğu konusunda bilginize ihtiyaçım var

 8. Mürsel Yılmaz diyor ki:

  Harika bende önce Datça, sonrası fethiye yerleşim her yerde 5 yıl yaşadım, her gittiğim yerde ev aldım düzen kurdum şimdide kaşık dusunuyorum 12 Nisan'da gelip değerlendireceğim, sunumunuz için tşk emeğinize ve gönlünüze saglik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.