Bu makale bursa kayhan köftecisi hakkında tartışma sağlayacaktır. bursa kayhan köftecisi ile ilgileniyorsanız, bu Kayhan Köftecisi'nin KERAMETİ NE? makalesinde bursa kayhan köftecisi hakkında bilgi edinelim.

bursa kayhan köftecisi hakkında genel bilgiler en ayrıntılı Kayhan Köftecisi'nin KERAMETİ NE?

Videoyu buradan görüntüleyin

SEE ALSO  Gülün ve Atik Ailesi 100 kişilik İftar Yemeği | 100 kişilik iftar yemeği fiyatları hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Bu hometown-inn.com web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için bursa kayhan köftecisi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Kdz. Ereğli Kestaneci Mahallesi Radar Mevkii Satılık Villa | green park karasu kahvaltı fiyatları ile ilgili en doğru içeriği özetleyin

bursa kayhan köftecisi ile ilgili bazı bilgiler

Merhaba beyler! Kayhan Köftecisi’nin meşhur olduğu bu günlerde bir uğramak, gidip görmek, mucize ne diye merak etmek gerekiyordu. Uğradım, dünyaları yedim ve ne dediğime bak. Eğlence! İnstagrama da bekliyorum: .

bursa kayhan köftecisi hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Kayhan Köftecisi'nin KERAMETİ NE?
Kayhan Köftecisi'nin KERAMETİ NE?

Öğrendiğiniz Kayhan Köftecisi'nin KERAMETİ NE? hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Sonra Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Demet Akalın - Çalkala | bursa mekanlar canlı müzik hakkında en eksiksiz bilgiye genel bakış

Burayı tıklayın

bursa kayhan köftecisi ile ilgili birkaç öneri

#Kayhan #Köftecisi39nin #KERAMETİ.

okaner ertuğrul,gözlüklü ve sakallı,gozluklu ve sakalli,gozluklu,sakallı,okachuuu,eğlence,müzik,parodi,deger mi,değer mi,bursa,kayhan,köfte,kayhan köftecisi,kerameti ne,yemek,ızgara,steak,bonfile,antrikot.

Kayhan Köftecisi'nin KERAMETİ NE?.

bursa kayhan köftecisi.

bursa kayhan köftecisi içeriğiyle HometownInn güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn ‘ın bursa kayhan köftecisi içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Efe Sualp diyor ki:

  Ulan salatayı 1 gün önceden kesip koymuş oraya bide diyon ürünlerin hepsi bı şekilde tercih edilmiş ürünler

 2. süleyman alp diyor ki:

  Reis hoşgeldin. Ama birde mekana gitmeden google daki yorumları okumadan gitmeyin, zira yorumlara kötü bir üslupla cevap veriyorlar

 3. Bahadır Kokkokoğlu diyor ki:

  Uzun zamandır takip ediyorum seni, ve uzun zamandır yoksun. Bu videoda belki unutmussundur diye bişey demek istemiyorum ama fiyatları söylemezsen izlemek istemiyorum, özünü unutmazsan sevinirim. Ayrıca sana yaptıkları hizmeti herkese yapmayacaklarina eminim.

 4. Hilal Önkibar diyor ki:

  Mekanı ve yemeklerini deneyimleme fırsatımız oldu. Gerçekten lezzetleri çok iyi. Okaner beye yapılan hizmet yanlızca kamera olduğu için değil her müşteriye aynı özen ve ilgi gösteriliyor. Gelen közlenmiş yan ürünler ikram. Fiyat performans çok çok iyi. Damağınız şenlensin istiyorsanız hiç düşünmeden gitmenizi tavsiye ederim.

 5. alvas diyor ki:

  Anlatımına bayıldım abi. Kanalı bu formatın üzerine tekrardan kurmanı, popüler lezzetleri yorumlamanı çok isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.