göynük kanyonu antalya bu makalenin içeriğinde açıkça belirtilecektir. göynük kanyonu antalya ile ilgileniyorsanız, bu Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya makalesinde HometownInn göynük kanyonu antalya’yi açıklığa kavuşturalım.

Yakın zamanda güncellenen Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya içindeki göynük kanyonu antalya ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Bir Bilen Bir Pişiren İğneada. Konuğumuz Masterchef Mehmet Yalçınkaya | iğneada da ne yenir ile ilgili en eksiksiz bilgileri kapsayan

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için göynük kanyonu antalya dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

göynük kanyonu antalya ile ilgili içerik

Kemer tatilinizde sıcaktan uzak serin sularda kanyon yürüyüşü yapmak ve şelalenin altında serinlemek istiyorsanız Göynük Kanyonu tam size göre. Kanyonda “Body Rafting” yapabilirsiniz. Kanyon boyunca yürürken zaman zaman kendinizi suyun akışına bırakıyorsunuz. Arazi araçları sizi girişten alır ve yaklaşık 1,5 km’lik bir sürüşle kanyon girişine getirir. 2020 fiyatları ile kişi başı 80 TL olarak gerçekleştirilebilen etkinlik için kask, can yeleği gibi ekipmanlar firma tarafından karşılanıyor. Kanyonda herhangi bir zaman kısıtlamanız yok, dilerseniz kanyonun ziyarete kapanana kadar burada vakit geçirebilirsiniz. Antalya’nın kavurucu sıcağını gün boyu kesinlikle hissetmiyorsunuz. .

SEE ALSO  BAYBURT’TA BİR GÜNDE NE YENİR!!! @Meaty&Cheesy | En doğru bayburt nesi meşhur ile ilgili genel bilgiler

göynük kanyonu antalya ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya
Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya

Okuduğunuz Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn her gün aşağıda yayınlanan daha fazla bilgiyi okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Roka Nasıl Ekilir Nasıl Çimlendirilir? | roka mevsimi hakkında en eksiksiz bilgiler

Burayı tıklayın

göynük kanyonu antalya ile ilgili bazı öneriler

#Kısa #Kısa #Türkiye #Göynük #Kanyonu #Body #Rafting #Kemer #Antalya.

Keşke Burada Olsaydın,Keske Burada Olsaydin,KBO,KBOtv,MKO,Mustafa Kemal Öztürk,Mustafa Kemal Ozturk,Rahat Adam,Rahat Adam Yapım,Tatil,Seyahat,Gezi,Göynük Kanyonu,Goynuk Canyon,Kanyon,Canyon,Canyoning,Rafting,Body Rafting,Şelale,Göynük,Goynuk,Kemer,Antalya,Tekirova,Waterfall,Adventure,Zipline,Trekking,Likya Yolu,Likya Road,Göynük Yaylası,Goynuk Plateau,Offroad,Turquoise,Turkuaz Su,Dere,Vadi,Göl,Serin Sular,Buz gibi su,Kaynak,Kaya Tırmanışı,Kaya Atlayışı.

Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya.

göynük kanyonu antalya.

göynük kanyonu antalya içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn göynük kanyonu antalya hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. meva yanik diyor ki:

    açıklama metninizde merak ettiğim telefon yanımıza almalı mıyız alırsak suya dayanıklılık gerekir mi, çocuklar için yaş aralığı gibi detay bilgilerde paylaşılabilir mi teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.