Makale, içeriğinde kuşadası kahvaltı fiyatları hakkında açıkça konuşacak. kuşadası kahvaltı fiyatları hakkında bilgi ediniyorsanız, bu KUŞADASI’NDA DÜNYALARI YEDİM!!! makalesinde kuşadası kahvaltı fiyatları konusunu tartışalım.

KUŞADASI’NDA DÜNYALARI YEDİM!!! içinde kuşadası kahvaltı fiyatları ile ilgili en ayrıntılı içeriği sentezleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için kuşadası kahvaltı fiyatları dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Diyarbakır 'da 3 Farklı Efsane Mekan | Diyarbakır Lezzetleri 2 | kaburgaci selim usta istanbul ile ilgili en eksiksiz bilgileri özetleyin

Konuyla ilgili içerik kuşadası kahvaltı fiyatları

Bazı görüntüler kuşadası kahvaltı fiyatları hakkındaki bilgilerle ilgilidir

KUŞADASI’NDA DÜNYALARI YEDİM!!!
KUŞADASI’NDA DÜNYALARI YEDİM!!!

Görüntülediğiniz KUŞADASI’NDA DÜNYALARI YEDİM!!! hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

kuşadası kahvaltı fiyatları ile ilgili anahtar kelimeler

#KUŞADASINDA #DÜNYALARI #YEDİM.

SEE ALSO  Maltepe Sahil vs Adalar | Yeni güncellenen maltepe sahil brunch mekanları hakkındaki bilgilere genel bakış

Aydın,İzmir,Kuşadası,Sokak lezzetleri,Kuşadası sokak lezzetleri,Kuşadasında ne yenir,Kuşadası lezzetleri.

KUŞADASI’NDA DÜNYALARI YEDİM!!!.

kuşadası kahvaltı fiyatları.

kuşadası kahvaltı fiyatları hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. kuşadası kahvaltı fiyatları hakkındaki makaleyi Hometown Inn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ByaZıt diyor ki:

  KUŞADASI YEMEKLERİ;
  0:09 Kirazlık Köy Bahçesi: Serpme Kahvaltı (95TL Keşkek(62TL)
  1:57 Tuki: Çarşaflı(45TL)
  4:39 Adanalı Tatlıcı:Halka Tatlı(5TL)
  5:06 Köfteci Ahmet:Köfte(35TL)
  7:08 Leşener Restoran: Girit Mezesi(30TL) Haydari(30TL) Atom,Şefim Mezesi,Levrek Marin(Söylenmedi) Kalamar,Karides (Söylenmedi)
  9:33 Seyyar Satıcı Erol:Soğuk Badem(50 gram 20TL)
  10:58 Meşhur Yeni Pazar Pidelisi: Halep İşi(13TL) Dört Peynirli Pide(45TL)
  14:14 Sokak Burger:Steak Chessburger(100TL patates dahil)
  15:24 Ada Söğüşçüsü:Söğüş(40TL) Sütlaç(30TL Eser Abinin selamı varsa 25TL)
  19:46 DİLDADE:Merdane Böreği Peynirli(Kilosu 72TL) Kıymalı(Kilosu 100TL)
  20:57 Yusuf Usta:Midye(Boyuta Göre Fiyatı Değişiyor)
  22:15 Roma Dondurması:Topu(15TL asla vermem)
  23:39 Şef Restoran:Deniz Görümcesi(40TL) Kaşarlı Mantar(20TL) Salata(50TL) Çupra(125TL)
  25:35 Cafe Gold: Spanish Latte(Söylenmedi)
  FİYATLAR ÇOK PAHALI !!

 2. Ahmet kılıç diyor ki:

  geçen sene roma yazın roma dondurmacısında yemiştim topu 8 tl idi şimdi 15 olmuş neredeyse 2 ye katlanmış acaba ne olduda 2 ye katlandı merak ediyorum

 3. İshak Pvt diyor ki:

  Gurbetçiler ve turistler en kral yemekleri, tatlıları yiyor. Biz gariban türk halkı 1 ekmek 2 dilim peynirle karnımızı doyuruyoruz. Dövizle para kazanmak ve sonra türkiyeye tatile gelip doya doya yiyip içip gezmek en büyük hayalim

 4. Winner WK diyor ki:

  Hocam, spora başlama zamanınız gelmiş gibi görünüyor. Yapıyorsanız da bu tarz içeriklere ara verin. Siz farkında olmayabilirsiniz ama vücudunuz aşırı yağ ve toksin içinde şu an.

 5. Kivilcim Arduc diyor ki:

  Roma dondurmacısına uğradık, normal dondurmalar 15 TL, ancak sakızlı dondurma 30 TL. 4 kişilik bir aile ortama 120 TL ediyor, yazık verilen paraya dedim yiyince, sadece kavunlusu güzeldi, diğerleri su gibiydi, verdiğiniz paraya değmez.

 6. Kivilcim Arduc diyor ki:

  Maalesef ki fiyatlar 2 haftada artmış, tuki deyizşu an, orijinal çarşaflı 55 tl, diğer çeşitleri 65 TL. Ayran 12, kola 17 TL. Diğer yazılanlara da uğrayıp buraya bilgi yazarım, ancak burada ki fiyatlara güvenip de kavga etmeyin, kuş adası esnafı bu, sezon açıldığı an haftalık zamlar yaparlar.

  Video için ayrıca teşekkür ederiz, sayenizde güzel yerler gördük.

 7. Cahit Taskin diyor ki:

  Kardes yemekleri gayet iyi tanitiyorsun. Baymadan, gereksiz detaylara girmeden, ustalarla ciger muhabbeti yapmadan. Ancak fazla ekmek yiyorsun, bir de tadina baktigin yemege "guzel" yerine "lezzetli" dersen daha iyi olur. Sevgiler.

 8. Hacı Dayı diyor ki:

  Eser abi yıllardır seni severek takip ediyorum. Bu seriyi de çok başarılı buluyorum. Ama yediklerini eleştirirken objektif yorum yapmadığını düşünüyorum. Yüz ifadenle bile yediğini beğenmediğin anlaşılıyorken “harika, çok iyi” gibi yorum yapmanı doğru bulmuyorum. Açık konuş abi lütfen yorum yaparken; mesela “bu paraya bu yenmez ben evde daha güzelini yaparım” , “dondurmanın topu nasıl 15 lira olur bende anlamadım arkadaşlar” gibi açık şeyler söyle abi bize. Biz senin bu samimiyetini ve açık sözlülüğünü sevdik. Lütfen içinden geçenleri söyle bize…

 9. Erol Soner diyor ki:

  İnsanların buyuk kısmının açlık sınırında yaşadığı, markette margarin fiyatını duyunca saga sola ateş ettiği, akşamları pazar artıklarını topladıgı bir ülkede "onu da yedim, bunu da yedim, dünyaları yedim, kıtlıktan çıkmış gibi yedim, ölmüş gibi yedim" şeklinde program yapmanın mantığı nedir anlamakta zorluk çekiyorum. Efendi gibi tarif veriyorsan ver, vermiyorsan….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.