Makalenin içeriği beyaz kayalar tartışacak. beyaz kayalar’yi arıyorsanız, bu Manal Koyu Beyaz Kayalar Mordoğan

Yakın zamanda güncellenen Manal Koyu Beyaz Kayalar Mordoğan

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için beyaz kayalar dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Fatih'in ara sokak lezzetleri I 1 günde onlarca lezzet tattık! | Yeni güncellenmiş kaburga sofrası fatih ile ilgili bilgileri kapsar

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir beyaz kayalar

💙 Manal Koyu – Beyaz Kayalar – Mordoğan – İzmir 💚 Küçük bir koy, tertemiz bir deniz, küçük çakıl taşlarından oluşan bir plaj, denize doğru uzanan mavi ve yeşilin en güzel tonlarını görebileceğiniz bir yer. 💙 Koya giriş ücretsiz, yazın ve hafta sonları çok kalabalık olma potansiyeline sahip. Yanlarında şemsiye, katlanır sandalye ve yiyecek ve içecek getirmenizi tavsiye ederiz. 💚 Manal Koyu’nun sağ tarafında Üzümcü Yarımadası bulunur ve körfeze muhteşem bir güzellik katar. Bu yarımadanın diğer tarafında Beyaz Kayalar olarak bilinen koy bulunur. Burada da deniz bir akvaryum gibidir. White Cliffs, özel yatlar, balıkçı ve tur teknelerinin uğrak yeridir. Biz gittiğimizde tur tekneleri oradaydı. Beyaz kayalıklara yürüyebileceğiniz ve oradaki mağarada yüzebileceğiniz patika ile yarımadanın iç kısmından körfezin kenarına bir geçiş var. Sabah saatlerinde güneşin açısı mağaranın içini daha iyi aydınlatacağı için Beyaz Kayalar kısmına gitmenizi tavsiye ederim 📍Manal Koyu, İzmir’in Karaburun ilçesi Mordoğan’da bulunuyor. İzmir şehir merkezine 80 km uzaklıktadır. www.kesfihuzur.com instagram @kesfihuzur #manalkoyu #mordoğan #beyazkayalar #karaburun #izmir #izmirköyleri .

SEE ALSO  Doğaköyü Çatalca · Birlikte Doğaköyü Çatalca'yı Tanıyalım | doğa köyü çatalca ile ilgili en iyi bilgiyi sentezleyin

Bazı görüntüler beyaz kayalar hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Manal Koyu Beyaz Kayalar Mordoğan | Manal Koyu Nerede?
Manal Koyu Beyaz Kayalar Mordoğan | Manal Koyu Nerede?

Manal Koyu Nerede? hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriğe bakabilirsiniz.

SEE ALSO  BOYABAT b.karaağaç köyü kahvaltı | karaağaç kahvaltı ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin

Burayı tıklayın

beyaz kayalar ile ilgili bazı öneriler

#Manal #Koyu #Beyaz #Kayalar #Mordoğan #Manal #Koyu #Nerede.

Kesfihuzur,Manal koyu mordoğan,Manal koyu nerede,Manal koyu yol tarifi,dolungaz koyu karaburun,izmir,izmir karaburun,izmir karaburun tanıtım videosu,izmir koyları,izmir tanıtım,izmir vlog,karaburun,karaburun balık avı,karaburun gezilecek yerler,karaburun izmir,karaburun koyları,karaburun mordoğan,karaburun plajları,karaburun plajı,karaburun vlog,kesfihuzur ailesi,kesfihuzur videoları,manal koyu,mordoğan manal koyu,nurullah karakullukçu.

Manal Koyu Beyaz Kayalar Mordoğan | Manal Koyu Nerede?.

beyaz kayalar.

beyaz kayalar hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. beyaz kayalarHometown Inn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir