Bu makalenin içeriği mantarli hindi kapama hakkında açıklama sağlayacaktır. mantarli hindi kapama arıyorsanız, bu Mantarlı Hindi Sote makalesinde hometown-inn.com ile mantarli hindi kapama hakkında bilgi edinelim.

Mantarlı Hindi Sote bölümünde mantarli hindi kapama ile ilgili en alakalı içeriği özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için mantarli hindi kapama dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Waffle Tarifi/ En Güzel Tarif /TOST MAKİNASINDA DENEDIM | arda türkmen waffle tarifi hakkında yeni güncellenen içeriğin özeti

Bazı açıklamalar mantarli hindi kapama ile ilgilidir

Pilavın tamamlayıcısı lezzet olacak harika bir hindi sote tarifimiz var; Aşağıdan inceleyebilirsiniz — – Mantarları (400 gr.) jülyen doğrayıp yağ eklemediğimiz bir tavaya alıp dumanı çıkana kadar ısıtıyoruz. Her 30 saniyede bir az miktarda su eklemek mantarların doğru oranda pişmesini sağlıyor ve 3 dakika sonra kenara alıyoruz. – Kemiksiz hindi butlarını (1/2 kg) jülyen doğrayıp zeytinyağı (2 yemek kaşığı) ile ovuyoruz ve ardından un (2 yemek kaşığı), tuz ve karabiber ile kaplıyoruz. – Mantarları sotelediğimiz tavayı kızdırdıktan sonra zeytinyağını ekleyip hindileri kızartıp kenara alıyoruz. – Aynı tavada yemeklik doğranmış soğan (1/2 adet) ve sarımsağı (4 diş) soteledikten sonra yeşil biberleri (2 adet) ekleyin. – Mantar ve hindiyi de ekledikten sonra kremayı karışıma ekleyip ocağın altını kısıyoruz. 4 dakika kısık ateşte pişirin. -Son olarak tuz ve bol karabiber ekleyip servise hazır hale getiriyoruz.

SEE ALSO  Bu kadar kolay olunmaz ki 😃 Bu yöntemle bir çırpıda açma yapın 👌 Açma Tarifi | paçikanın mutfağı yemek tarifleri ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

mantarli hindi kapama içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Mantarlı Hindi Sote
Mantarlı Hindi Sote

Okuduğunuz Mantarlı Hindi Sote hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından HometownInn her gün yayınladığı diğer içeriği hemen aşağıda bulabilirsiniz.

SEE ALSO  "Hep Makarna Yiyorum Artık Yeni Makarna Tarifleri İstiyorum" | Öğrenci Evi Yemekleri | soğanlı makarna sosu hakkında ayrıntılı bilgi

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

mantarli hindi kapama ile ilgili birkaç öneri

#Mantarlı #Hindi #Sote.

[vid_tags].

Mantarlı Hindi Sote.

mantarli hindi kapama.

mantarli hindi kapama içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com mantarli hindi kapama hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.