Makalenin içeriği long island içindekiler hakkında açıklığa kavuşacak. long island içindekiler ile ilgileniyorsanız, hadi hometown-inn.com bu Margarita kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim! makalesinde long island içindekiler’yi açıklığa kavuşturalım.

Yeni güncellenen Margarita kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim! içindeki long island içindekiler ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için long island içindekiler dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  🔞Bira White Review | Tamil | Dejay's Liquor Vlog | En doğru beks bira ile ilgili bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili açıklamalar long island içindekiler

Bugün size evde Margarita Kokteyli yapmayı göstereceğim! Margarita Hakkında Margarita kokteyli, Aralık 1953’te Esquire dergisinde “Ayın İçeceği” seçildi. Sade veya buzla servis edilen margarita, tüm zamanların en popüler kokteyllerinden biridir. Ve iyi bir nedenle! Sıcak bir günde sizi serinletecek veya serin bir günde sizi ısıtacaktır. Herhangi bir gün bir margarita için güzel bir gündür. Kokteyl tarihçisi David Wondrich’e göre margarita, brendi yerine tekila ile yeniden yapılan popüler bir Meksika içeceği olan Daisy (margarita, İspanyolca’da “papatya” anlamına gelir) ile ilgilidir. Yasak sırasında insanlar alkol sınırını aştıkça popüler oldu. 1936’da Iowa gazetesinin editörü James Graham’ın Tijuana’da, diğer Margarita “yaratılış mitlerinden” yıllar önce böyle bir kokteyl bulduğuna dair bir hikaye var. En eski hikayelerden biri, Carlos “Danny” Herrera tarafından 1938’de Tijuana ve Rosarito, Baja California’nın ortasındaki restoranı Rancho La Gloria’da bir müşteri ve alerjik eski Ziegfeld dansçısı olan Marjorie King için Margarita’nın icadıyla ilgili. birçok alkollü içki, ama tekila için değil. Umarım bu kokteyli beğenir ve bu tarifi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşırsınız! MALZEMELER 1 oz ( 30 ml ) Taze Limon Suyu 1 1/2 oz ( 45 ml ) Tekila 3/4 oz (22,5 ml ) Cointreau 1/2 oz (15 ml ) Agave Şurubu HAZIRLANIŞI Küçük bir tabağa tuz serpin. Bir kokteyl bardağının veya margarita bardağının kenarını limon dilimiyle hafifçe nemlendirin. Nemli kenarı kaplamak için tuza batırın. Bir kenara koyun. Tüm malzemeleri bir çalkalayıcıya ekleyin. Çalkalayıcıyı buz küpleriyle doldurun. Soğuyana kadar çalkalayın ve iki kez bir Margarita bardağına süzün. Limon tekerleği ile süsleyin. Etiketler #kokteyl yapımı, #kokteyller, #kokteyltarifleri, #klasikkokteyller, #alkollükokteylçeşitleri, #alkollukokteyltarifleri, #kokteylhazırlığı, #kokteyl yapımı, #alkolikkoklar, #kokteyl kokteylleriÖnerilen Videolar, #margaritakokteyltarifi Bluestar Island kokteylleri Bluestarred Midha kokteyli Mojito kokteyli ABONE OL Herhangi bir sorunuz veya başka kokteyl önerisi olan var mı? Yorumlarda bana bildirin! MÜZİK sport-rock-by-ihlal-no-copyright-music-catch-me LİSANS Creative Commons Atıf lisansı (tekrar kullanılabilir)

SEE ALSO  Evde rakı yapımı. Beş dakika sürmüyor. Maliyeti 1 lt yedi lira | votkanın hammaddesi hakkında yeni güncellenmiş bilgileri kapsayan

long island içindekiler konusuyla ilgili bazı resimler

Margarita kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim!

Okuduğunuz Margarita kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim! içeriğini keşfetmenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Hönönö Pendor | kalorisi en düşük bira hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

long island içindekiler ile ilgili öneriler

#Margarita #kokteyl #hazırlanışı #sunumu #izleyelim #öğrenelim.

[vid_tags].

Margarita kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim!.

long island içindekiler.

long island içindekiler bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn long island içindekiler hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Margarita kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim! | long island içindekiler ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.