Bu makalenin içeriği marmelatlı un kurabiyesi tartışacak. marmelatlı un kurabiyesi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Marmelatlı kurabiye 🍪 #yemektarifleri #youtubeshorts #youtube #yemek #pastatarifleri makalesinde marmelatlı un kurabiyesi’yi Hometown Inn ile tartışalım.

Marmelatlı kurabiye 🍪 #yemektarifleri #youtubeshorts #youtube #yemek #pastatarifleri içinde marmelatlı un kurabiyesi ile ilgili en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  MANTAR ÇORBASI🥣 | En eksiksiz arda mantar çorbası ile ilgili tüm içerik

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayış için marmelatlı un kurabiyesi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar marmelatlı un kurabiyesi

125 gr tereyağı 1/2 yk sıvı yağ 2 yumurta 1 yk toz şeker 1 yk mısır nişastası 2,5 sb un 1 paket vanilya 1 tk tarçın Tüm malzemeleri karıştırıp yoğuralım. Unu kontrollü bir şekilde koyalım ki sert bir hamur olmasın. Ceviz büyüklüğünde parçalar alıp yuvarlayalım ve bastırarak tepsiye dizelim. Ardından yuvarlak uçlu bir beher ile uçlarını videodaki gibi bastıralım. O zaman size kalmış, evde reçel varsa reçel sürün, marmelat varsa marmelat sürelim ve 170-180 derece fırında 25-30 dakika pişirelim. Afiyet olsun.

SEE ALSO  👉Trileçe tatında🍓Bol çilek soslu pasta🍓👍 | Yeni güncellenen çilek püreli pasta ile ilgili bilgileri kapsayan

Görüntüler marmelatlı un kurabiyesi içeriği ile ilgilidir

Marmelatlı kurabiye 🍪 #yemektarifleri #youtubeshorts #youtube #yemek #pastatarifleri
Marmelatlı kurabiye 🍪 #yemektarifleri #youtubeshorts #youtube #yemek #pastatarifleri

Görüntülediğiniz Marmelatlı kurabiye 🍪 #yemektarifleri #youtubeshorts #youtube #yemek #pastatarifleri hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Sonra HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  MERCİMEK ÇORBASININ AŞIRI İYİ HALİ #soup #çorba #mercimek | ardanın mutfağı mercimek çorbası ile ilgili en doğru bilgiyi kapsayan

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

marmelatlı un kurabiyesi ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Marmelatlı #kurabiye #yemektarifleri #youtubeshorts #youtube #yemek #pastatarifleri.

[vid_tags].

Marmelatlı kurabiye 🍪 #yemektarifleri #youtubeshorts #youtube #yemek #pastatarifleri.

marmelatlı un kurabiyesi.

Hometown Inn ‘ın sağladığı marmelatlı un kurabiyesi bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn marmelatlı un kurabiyesi hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Marmelatlı kurabiye 🍪 #yemektarifleri #youtubeshorts #youtube #yemek #pastatarifleri | marmelatlı un kurabiyesi ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.