Bu makalenin içeriği, bursa akşam yemek restoran ile ilgili açıklama bilgilerini güncelleyecektir. bursa akşam yemek restoran hakkında bilgi ediniyorsanız, bu MEFTUNE YEMEĞİ TARİFİ makalesinde hometown-inn.com ile bursa akşam yemek restoran’yi analiz edelim.

bursa akşam yemek restoran ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde MEFTUNE YEMEĞİ TARİFİ özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için bursa akşam yemek restoran dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Sinop Erfelek Barajı Kahvaltı Keyfi 🌊 🦢 🎣Kanalımda uzun vloguda mevcut🙋‍♀️Bakmadan geçmeyin😉 | erfelek kahvaltı hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

bursa akşam yemek restoran ile ilgili bazı içerikler

Malzemeler: Patlıcanları ıslatmak için: 1 tatlı kaşığı tuz (11 gr) 1 kilo patlıcan (1000 gr) üzerini geçecek kadar su 2-3 yemek kaşığı sıvı yağ (25 gr) Yarım kilo kuşbaşı et (500 gr) 2 orta boy soğan 6- 7 adet sarımsak 1 çay bardağı sıcak su (75 ml) 1 kg patlıcan (1000 gr) patlıcanları kızartmak için bol sıvı yağ 1 tatlı kaşığı karabiber ve tuz (6 gr tuz) (5 gr karabiber) Sos için : 3 orta boy domates 4-5 adet yeşil biber 1 tatlı kaşığı tuz (6 gr tuz) NOT: Yemeğinizin hafif olmasını istiyorsanız patlıcanları yağda kızartmak yerine çeyrek çay bardağı sıvı yağ ile iyice karıştırıp tavada kızartabilirsiniz. fırın, bu şekilde çok daha hafiftir. TÜM TARİFLERİME AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. Kanalımdaki diğer tariflerimi görmek için linke tıklayınız Kanalımdaki tüm oynatma listelerini görmek için linke tıklayınız Facebook Sayfamız : Youtube sayfamız : Grup linkimiz : instagram sayfamız KAHVALTI TARİFLERİ BOREK TARİFLERİ KIZARTMA TARİFLERİ SUYU EKMEK SOSLARI .

SEE ALSO  Avrupa Yakası | Yılbaşı Bölümleri Kolaj | bursa uygun yılbaşı programları hakkında en iyi bilgileri özetleyin

bursa akşam yemek restoran konusuyla ilgili bazı resimler

MEFTUNE YEMEĞİ TARİFİ
MEFTUNE YEMEĞİ TARİFİ

Okuduğunuz MEFTUNE YEMEĞİ TARİFİ hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün yayınladığı diğer bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

SEE ALSO  Bursa canlı karaokeye bekleriz 29 | En ayrıntılı podyumpark rakı balık hakkında genel bilgi

Daha fazlasını görün

bursa akşam yemek restoran ile ilgili öneriler

#MEFTUNE #YEMEĞİ #TARİFİ.

MEFTUNE YEMEĞİ TARİFİ,meftune,meftune yemeği,meftune nedir,patlıcan meftune,meftun yemeği,meftune yapılışı,etli meftune,yemek tarifleri,elifin mutfağı,ana yemek,etli ana yemekler,meftune nasıl yapılır,meftune yemeği tarifi,meftune yemeği nasıl yapılır,parmak kebabı tarifi,parmak kebabı nasıl yapılır,parmak kebabı,patlıcan tava tarifi,patlıcan tava nasıl yapılır,patlıcan tava,metfune tarifi,metfune nasıl yapılır,metfune.

MEFTUNE YEMEĞİ TARİFİ.

bursa akşam yemek restoran.

bursa akşam yemek restoran bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn bursa akşam yemek restoran hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Mine Gün diyor ki:

    Meftune tane sumak suyu ,kemikli parça et yeşil biber,patlıcan ,domates ve tüm sebzeler ve et çiğden konularak yapılır.piştikten sonra dövülmüş sarımsakla servis edilir

  2. abdullah bey diyor ki:

    biraz saçma olmuş 3 kere eti pişirdiniz ama düdüklüye hiç gerek yoktu ve patlıcanı kızartmaya da gerek yoktu zaten pişecekti. bu şekilde fazla ezilmiş patlıcan. ana tarif iyi güzel biraz uyarlama lazım sanki. emeğiniz sağlık tabiiki o ayrı konu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.