Bu makale, içeriğinde gemlik mado hakkında açıkça konuşacaktır. gemlik mado ile ilgileniyorsanız, bu Muhtar Firarda – Bölüm9 – Karacaali ÖZEL makalesinde gemlik mado’yi Hometown Inn ile tartışalım.

Muhtar Firarda – Bölüm9 – Karacaali ÖZEL içinde gemlik mado ile ilgili en alakalı bilgileri sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için gemlik mado dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Taksim Canli muzik-Live muzik Aleni Aleni | Yeni güncellenen taksim barlar sokağı canlı müzik hakkında genel bilgiler

Konuyla ilgili açıklamalar gemlik mado

Gemlik’in sevilen muhtarı Göksal Noca, Gemlik Mado’nun katkılarıyla hazırlanan ve Göksal Noca’nın eğlenceli sunumuyla hazırlanan Muhtar Firarda 9. bölümüyle bu hafta özel bölümüyle Karacaali’de… Instagram : @muhtarfirarda .

Bazı resimler gemlik mado içeriği ile ilgilidir

Muhtar Firarda - Bölüm9 - Karacaali ÖZEL
Muhtar Firarda – Bölüm9 – Karacaali ÖZEL

Görüntülediğiniz Muhtar Firarda – Bölüm9 – Karacaali ÖZEL hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  DÜNYADA BİRİCİK SEVGİLİM SENSİN--BUZZPARK/NİLÜFER-- UFUK YOZGATLI | buzzpark nilüfer ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Daha fazla haberi burada görün

gemlik mado ile ilgili anahtar kelimeler

#Muhtar #Firarda #Bölüm9 #Karacaali #ÖZEL.

gemlik,gemliklife,program,göksal noca,muhtar firarda,karacaali.

Muhtar Firarda – Bölüm9 – Karacaali ÖZEL.

gemlik mado.

gemlik mado hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn gemlik mado hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Kemal Yıldız diyor ki:

  Gemlik kumla karacaalı 5 para etmez.. halkları alkol pavyon kumar dışında birsey bilmez.. cogu hapis yatıp cıkmıştır. Cok kolay kavga cıkar ozellıkle Gemlikte cinayet yaralama vakalarına her gun rastlanır. .Halk egıtımsız ve kulturel yonden cok zayıf ..

 2. M Beki diyor ki:

  Az önce nerenin muhtarı diye sorar sormaz,bu video ya rasladım ve öğrenmiş oldum.muhtar bey söz veryorum türkiyeye geldiğim zaman sizi ziyarete gelecem ben haydariyeden,mahmut beki.

 3. Mustafa_ 10 Can diyor ki:

  Severek izliyorum Konya'dan sevgi selamlarımla. Muhtarım çok kanı sıcak çok içten çok samimi bir insansın Rabbim gönlüne göre versin. isterdimki Mahallenin Muhtarları tarzında bir dizi flim yapmanız bizleri 80 lerin 90 ların dizi tadına götürmeniz bunu siz yaparsınız komşularla esnafla harika bir proje çıkar sizden eminim.

 4. sevinc kirbiyik diyor ki:

  Doğası harika olan bir yer, bu harika beldeyi, güzel enerjisiyle daha da güzelleştiren beyefendi muhtara selam ve sevgiler..

 5. Yunus Çakır diyor ki:

  Sayın muhtarım çeşmedeki Osmanlıcayı okuman lazımdı Osmanlı torunusun vede çok kolay öğrenmek zor değil

 6. Tanju BALKAN diyor ki:

  Güzelliklere güzellikler katmışsınız..ilk kez Okan Bayulgende izledim sizi ve çok güzel bir programdı samimi içim ferahladı…Saygiyla.

 7. davut zeray diyor ki:

  Komşuluk ne güzelmiş imrenerek keyfle izledim Erzurumdan yazıyorum daha önce pozitif mahalleliyle iç içe muhtar görmedim Sıradışı muhtarlık pratiği kolaylıklar diliyorum sevgiyle kalın

 8. Güven Gülmez diyor ki:

  Köksal bey dedem karaçalılı adı recep gulmez ben ist yaşıyorum babaannem fahriye onlar olalı çok oldu babam 1995 oldu hep merak ediyordum benim de kimlikte gemlik karacaali yazıyodu eskiden dedemler gurcuymus birgün bende atalarımın memleketine gelicem

 9. İlker Koç diyor ki:

  Harika bir ortamda yaşıyor olmanızı kıskanarak izledim. (Kıskanarak derken ülkem insanlarına layik olması anlamında.) Yarınlarınız güzel yaşamlar içinde sağlıklar diliyorum Gemlik Karacaali sakinleri.

 10. Fikret ATEŞ diyor ki:

  Sevgili muhtarım sizi daha yeni keşfettim ve çok sevdim bir bursalı olarak Karaca Ali'ye bir defa ailecek oda sonbaharda geldik.Çay bahçesinde pide yedik birde iskele tarafını gezdik ayrıca ben camiye namaz kılmaya gidince köyün kahvesini gördüm. Fakat senin videonu görünce karacaaliyi hiç gezmediğimizi fark ettim.Buranın çok harika bir yer olduğunu gördüm inşallah çok yakın bir zamanda daha detaylı gezmek için tekrar gelmek isterim.Sayende bu güzel köye hayran kaldım senin bu sıcak ve samimi anlatış tarzın için teşekkür ederim,inşallah oraya geldiğimde seninle tanışma bahtiyarlığına erişiriz.Saygı ve sevgilerimle Bursa 'dan Fikret ATEŞ hayırlı akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.