Bu makalenin bilgileri pera bira tartışacak. pera bira arıyorsanız, bu Mundo Bita – Todo Mundo Chora makalesinde hometown-inn.com ile pera bira hakkında bilgi edinelim.

Mundo Bita – Todo Mundo Chora içinde pera bira ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için pera bira dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  ŞEFTALİLİ MİLKSHAKE || 1 DAKİKADA HAZIR MUHTEŞEM BİR İÇECEK TARİFİ 🍸🍑🍑 | En iyi şeftali smoothie ile ilgili genel bilgiler

Bazı açıklamalar pera bira ile ilgilidir

Ne kadar açık bir iş olduğunu, ya da barikatları nasıl kapatacağını biliyor musun? Gizli evleri ifade etmek için en doğal yol, açık havada veya yağmurda yürümektir. Vamos, anları böler ve logonun geçmesine izin verir. O Mundo Bita müzikler, çekirdekler, şarkılar ve alegria’dır. Çoğu zaman ve yetişkinler için çok fazla bakım ve meyve suyu ile beslenin. *** Ses plataformları hakkında bilgi edinin: *** LETRA DA MÚSICA – TODO MUNDO CHORA Koro, koro, koro E me apavoro Quem é que vem ájudar? Koro, koro, koro E me descontrolo Ninguém sabe o que é que há Quando a preguiça pega E o sono me ganhas Choro Choro, Choro, Choro Todo dundo pode korolar Logo, logo, logo Logo, logo, logo colo quero quero Por isso Choro, choro, choro E me apavoro Quem é que vem ájudar? Koro, koro, koro E me descontrolo Ninguém sabe o que é que há Todo povo se intriga No berreiro estridente a barriga Ou vem mais um dente Só tem um remédio Se tô chateado sairo choro tô sair do tô choro tô Choro, choro, choro Dünyanın her yerinde Logo, logo, logo Logo, logo, logo Şunlar geçer, geçer, geçer E me apavoro Quem é que vem cá me ajudar? Koro, koro, koro E me descontrolo Ninguém sabe o que é que há Choro, koro, koro Choro, koro, koro Tüm dünyayı kurtar Logo, logo, logo Logo, logo, logo Tudo passará Choro, koro, koro Choro, koro , choro Todo dundo pode chorar Logo, logo, logo Logo, logo, logo Tudo isso passará … mundobita.com.br facebook.com/mundobita instagram.com/mundobita CRÉDITOS: Mr. Plot Produções (mrplot.com.br) Besteleme ve Yorumlama Chaps Melo Arranjos ve Execução Vinícius Guerra (Vinispace) Müziği (Cavaquinho) José Fernando Coro infantil Alice Negromonte Vinicius Souza Mixagem ve Masterizaçín Musical Vinícius Vinícius Guerra (Vinicao) ve Walman Filho #MundoBita #VideoInfantil #musicaparacriansoMundo2

SEE ALSO  Tuborg gold - bomonti filtresiz - miller karışımı fondip | bira bomonti ile ilgili en iyi içeriği özetleyin

pera bira hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Mundo Bita - Todo Mundo Chora
Mundo Bita – Todo Mundo Chora

Görüntülediğiniz Mundo Bita – Todo Mundo Chora hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn Güncellemeyi hemen aşağıda olan diğer konuları keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Margarita by The Gallon | En doğru tekila kokteylleri margarita ile ilgili tüm içerikler

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

pera bira ile ilgili birkaç öneri

#Mundo #Bita #Todo #Mundo #Chora.

[vid_tags].

Mundo Bita – Todo Mundo Chora.

pera bira.

pera bira bilgisiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. pera bira hakkındaki makaleyi hometown-inn.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.