Bu makalenin bilgileri meyhane fiyatları hakkında konuşacak. meyhane fiyatları hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Müpptela Ocakbaşı Kaş

Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı içinde meyhane fiyatları ile ilgili bilgilere genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayış için meyhane fiyatları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Buta Baku cafe canlı müzik Ankara | ankara canlı müzik cafeler ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

meyhane fiyatları ile ilgili içerik

Bu akşam Kaş ruhunu en iyi yansıtan restoranlardan biri olan Müpptela Ocakbaşı’ndayız. @mupptelaet Kaş’a ne zaman gelsem en az bir kez akşam yemeği yediğim bir mekandır. Yeşillikler içinde bahçesi, sıcacık atmosferi, farklı ve leziz mezeleri, etleri, kebapları, güler yüzlü personeli ve yemeğe eşlik eden harika Türk sanat müziği seçkileri ile ocak ve meyhane kültürünü bir arada sunan samimi bir Kaş meyhanesidir burası. Sahipleri Seda Hanım ve Fatih Bey güzel enerjilerini buraya yansıtıyorlar. Tekrar geliyor. Bir sürü müdavimim var. Fiyatlar lezzete, sunuma, ortama ve kaliteye göre oldukça uygun. Türk Lokumu Bonfile en popüler et, gerçekten yumuşak. Mezelerden; Köpeoğlu, Atom, Hibeş, Seizotlu Cacık, cevizli kuru domates, Girit mezeleri, közde patlıcan salatası tavsiye ederim. Menüde Peynirli Köz Patlıcan, Pastırmalı Humus, Dana Antrikot, Hellimli Antep Fıstıklı Kasap Sucuk, Lokum, Beyti Sarma, Şaşlık, Adana kebabı ve klasik kebaplar modern sunumlarla yorumlanıyor. Et, özel olarak yetiştirilmiş kuzulardan elde edildiği ve kebap haline getirilerek servis edildiği için lezzetlidir. Etin iyi dinlenmiş ve iyi pişmiş olması çok önemlidir. Yanına Gevurdağ Salatası ısmarladınız mı, gerisi detay… Kaş’a yolunuz düşerse şirin bahçesiyle Kaş’ın ruhunu yansıtan Müpptela Ocakbaşı’na mutlaka uğrayın derim. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız keyifli bir yer. Müpptela Ocakbaşı, Kaş’ın merkezinde yer almaktadır. Adres: Andifli Mahallesi İlköğretim Okulu Sk., 07580 Kaş/Antalya .

SEE ALSO  Dim Cayi Göl Piknik | dim çayı piknik yerleri ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

Bazı resimler meyhane fiyatları içeriği ile ilgilidir

Müpptela Ocakbaşı Kaş | Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı
Müpptela Ocakbaşı Kaş | Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı

Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, O zaman HometownInn günlük güncelleme yapan diğer birçok makaleyi hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  SİMAS TERRACE CAFE RESTAURANT - SARIYER / İSTANBUL | En eksiksiz sariyer cafeler mekanlar hakkında genel bilgi

Daha fazlasını burada görün

meyhane fiyatları ile ilgili anahtar kelimeler

#Müpptela #Ocakbaşı #Kaş #Kaşta #İyi #Meyhane #Ocakbaşı.

Müpptela kaş,Müpptela ocakbaşı,Müpptela ocakbaşı kaş,Kaş’ta nerede yemek yenir,Kaş’ta yemek,Kaş’ta ocakbaşı,Kaş’ta en iyi meyhane.

Müpptela Ocakbaşı Kaş | Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı.

meyhane fiyatları.

meyhane fiyatları bilgisiyle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn meyhane fiyatları hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Enes Varlık diyor ki:

    Cok güzel bir mekan ana yemekleri şahane işletmeleri baya iyi 3 4 defadır gidiyorum ve kaş'a gidip de bu mekana gitmeyen herkes cok şey kaybeder özellikle ustaları cok iyi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.