Bu makalenin içeriği, adana çıkışlı mardin turu ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. adana çıkışlı mardin turu hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Murda & Ezhel – Made In Turkey (Official Video) makalesinde HometownInn ile adana çıkışlı mardin turu’yi analiz edelim.

adana çıkışlı mardin turu ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde Murda & Ezhel – Made In Turkey (Official Video) özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için adana çıkışlı mardin turu dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Турция 2022 Супер Отель Ультра Все Включено Алания Long Beach Resort 5 Отдых в Турции | long beach resort hotel & spa ile ilgili en doğru bilgiyi kapsayan

adana çıkışlı mardin turu ile ilgili bazı içerikler

Murda & Ezhel – Made In Turkey (Resmi Video) Murda’yı Takip Edin YouTube – Facebook – Instagram – Twitter – Ezhel’i Takip Edin: Instagram: Facebook: Müzik Yapımcı: Ramiks & Roselilah Miks: Chopz Mastering Mühendis: Chopz Vokal: Murda / Ezhel Video Yönetmeni : Neldrick Martis Yardımcı Yönetmen: Nidal Lakrouz Yapımcı: Daisy Hardenbol & 5ive Brothers Ortak Yapımcı: Roberto Brundo Stilist: Nga Ho Gaffer: Ivarr Jacobsen Fotoğraf: Roberto Brundo Özel Teşekkürler: Türkiyemspor Berlin, Ansh46, Patta & Daily paper Sözler: Aa -Gel Ankara’dan dünyaya (ya ya) Gel yürü aya Rotterdam dam dam littie Neler çektim eşek ziki Zikzak çarşaf koruyucum Ziggy İki yıl önce simit alamazdım Börek acı şalgam ve şırdan Adana’da kafa kırsam Dolaştım, tozlu, yolları geçtim Turco Karadeniz, Ordu, Gebeşoğlu Buzlandı iki bileğim üşüdü Damla sert boğdu bütün bebekleri Amsterdam’dan Beyoğlu’na Para yolu ileri Indy doğdu bir dileği yerine geldi Edinme çöp bidonunun dışında yordu beni Şener Şen gibi Geri dönmem anne sütünü emerken sana ölürsen geri Çete yolu Doldur Hennessy, param limuzin gibi uzun Çekerken Haze Para akıyor , Çarkıfelek çetesi Yeni marka bir daha gelmeyecek Turco yaptık Turco yaptık inanamadım Turco yaptık Turco yaptık İnanamadım Turco yaptık Turco yaptık Turco yaptık Turco başardık inanamadım Turco başardık .

SEE ALSO  Kars Sizi Bekliyor - Jolly | Yeni güncellenen izmir çıkışlı baltık turları hakkındaki bilgilere genel bakış

adana çıkışlı mardin turu hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Murda & Ezhel - Made In Turkey (Official Video)
Murda & Ezhel – Made In Turkey (Official Video)

Okuduğunuz Murda & Ezhel – Made In Turkey (Official Video) içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, her gün hemen hemen aşağıdaki HometownInn güncelleyen daha fazla konu arayabilirsiniz.

SEE ALSO  NİSAN HILL HOTEL - EURO STAR TV | BAŞARI SAATİ | nisan hill hotel ile ilgili en eksiksiz bilginin özeti

Burayı tıklayın

adana çıkışlı mardin turu ile ilgili öneriler

#Murda #amp #Ezhel #Turkey #Official #Video.

ezhel,murda,madeinturkey,made in turkey,türk,turkish,turkey,los turcos locos,los turcos,turco,we made it,ankara,angara,made,in,türkiye,aya,made it,turk,music,turkish rap,türkçe rap,rap,hiphop,şırdan,mumbar,gurbet,düden,best,türkçe müzik,turkish music,istanbul,berlin,kreuzberg,dutch,top,2020,eşeğin siki,eşşeğin ziki,ramiks,kral,wir,simit,zigzag,ziggy,dünya,drip,drip hard,good,anatolia,east,europe,germany,deutschland,almanya,turkei,video.

Murda & Ezhel – Made In Turkey (Official Video).

adana çıkışlı mardin turu.

adana çıkışlı mardin turu hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. adana çıkışlı mardin turuHometown Inn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. ken ken diyor ki:

    Adam Made in Turkey diye parça yapiyor Türkiyei temsil ediyo en iyi şeklide her zaman her parçasıyla .. bunlar hemen unutuluyor ve linç ediyosunuz yanlış anlaşıldı.Ezhel kötü biri değil türküm ve Ezhelden vazgeçmem Ezhelin kötü biri olduğuna inanmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.