Makalenin konusu negroni tarif ile ilgili olacaktır. negroni tarif hakkında bilgi ediniyorsanız, bu NEGRONI – 5 Yıldızlı Tarifler makalesinde negroni tarif’yi Hometown Inn ile açıklığa kavuşturalım.

negroni tarif ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz NEGRONI – 5 Yıldızlı Tarifler

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için negroni tarif dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Mojito Nasıl Yapılır? | En doğru mojito tarif ile ilgili bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili paylaşım negroni tarif

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul bar müdürü Birol Arslan’ın hazırladığı Negroni kokteyl videomuzda malzemeler ve tarif detaylarını bulabilirsiniz. Malzemeler: – 3 cl Cin – 3 cl Martini Rosso – 3 cl Campari – Dilimlenmiş Portakal – Portakal kabuğu Hazırlanışı: Bardağımıza bol miktarda buz ekleyip soğumaya bırakın, kokteyl karıştırıcımıza buz ekleyin ve yaklaşık 20 saniye karıştırın. Karıştırıcımızı soğuttuktan sonra buzu çıkarıyoruz, 3 cl kampari ve 3 cl cin ekliyoruz. Ardından 3 cl martini rossomuzu ekliyoruz. Karışımımıza bol buz ekleyip yaklaşık 20 saniye karıştırıyoruz. Soğuması için bıraktığımız bardağımızdaki buzu çıkarıyoruz ve barımıza yuvarlak buzlarımızdan 1 tanesini koyuyoruz. Yuvarlak buzunuz yoksa 5-6 parça buz ile kokteylinizi oluşturabilirsiniz. Kokteylimizi süzgeç yardımıyla süzdükten sonra garnitür olarak dilimlenmiş portakalı ekleyip portakal kabuğunun diş kısmındaki yağları kokteylimizin içine sıkıyoruz ki portakal esansları kokteylimizle karışsın ve içine ekliyoruz. bizim kokteylimiz. Afiyet olsun.

SEE ALSO  EFES WİNTER BLUE (KIŞ MAVİSİ) BİRA TESTİ 🍺🔞 | Yeni güncellenen efes pilsen alkol oranı hakkındaki bilgilere genel bakış

Bazı resimler negroni tarif içeriği ile ilgilidir

NEGRONI - 5 Yıldızlı Tarifler
NEGRONI – 5 Yıldızlı Tarifler

Öğrendiğiniz NEGRONI – 5 Yıldızlı Tarifler hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıda güncelleyen birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  "Babalar Gününe Özel" Yeni Rakı Giz Kraft Rakı No.2 (% 68 Alkol) İncelemesi ve Testi. | yeni rakı giz ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Burayı tıklayın

negroni tarif ile ilgili anahtar kelimeler

#NEGRONI #Yıldızlı #Tarifler.

[vid_tags].

NEGRONI – 5 Yıldızlı Tarifler.

negroni tarif.

negroni tarif bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. hometown-inn.com negroni tarif hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir