Makalenin bilgileri grey goose hakkında konuşacak. grey goose hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Nirvana – Grey Goose makalesinde Hometown Inn ile birlikte grey goose hakkında bilgi edinelim.

Yeni güncellenen Nirvana – Grey Goose içindeki grey goose ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için grey goose dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Kahvaltıya Bu Tarifi Yapın ☑️ Tüm Övgüleri Kapın 😃 Bu Lezzete Bayılacaksınız 👍 Simit Poğaça Tarifi | kaşarlı simit poğaça nefis yemek tarifleri hakkında en iyi bilgiyi sentezleyin

grey goose ile ilgili içerik

Söz Yazarı: Baş Göbek Kayıt Oturumu: 08/20-28/89 Reciprocal Recording, Seattle, WA Yaygın Yanlış Etiketler: Yok Belgelendi Ağustos 1989’da Kurt Cobain ve Krist Novoselic, The Screaming Trees’tan Mark Lanegan ve Mark Pickerel ile bir yan grup kurdu. Pickerel, “Hepimiz büyük blues hayranları oluyorduk” diye hatırladı. “Cream veya Led Zeppelin’in modern bir versiyonunu yaratmaya çalışıyorduk.” Sub Pop’un kurucu ortağı Jonathan Poneman, grup için bir albüm kaydetmekle ilgilendiğini ifade etti, ancak proje stüdyoya girdikten sonra durdu. Pickerel, “Sanki hem Mark hem de Kurt birbirlerine ne yapacaklarını söyleyemeyecek, hatta ne yapmaları gerektiğine dair önerilerde bulunamayacak kadar çok saygı duyuyorlardı”, diye hatırladı. “Gerçekten sinir bozucuydu. Hiçbiri inisiyatif almıyordu.” Pickerel’in önerisi üzerine kendilerini “Jüri” olarak adlandıran grup (Cobain, Lithium adını tercih etmişti ve Jack Endino, oturum evraklarında gruptan Screaming Nirvana olarak bahsetmişti), grup iki günlüğüne Reciprocal Recording’e kaydoldu: 20 Ağustos [six hours]28 Ağustos [three and a half hours]. O seansta “Grey Goose”un enstrümantal bir varyasyonunu çaldılar. Carlson, “Neredeyse İngiliz blues rock gruplarından birinin ayağa kalkmasını izlemek gibiydi, oldukça inanılmazdı”, dedi. Bununla birlikte Endino, şarkıyı akılda kalıcı bulmadı ve 2004’ün With The Lights Out kutu seti sürümünün makaralarını inceleyene kadar kaydedildiğini bile şiddetle inkar etti, “[It had] üzerinde vokal yok, çizik vokal bile yok. Hiç bir şey! Bu yüzden hatırlamadım… onu hatırlayacak pek bir şey yok. Temelde iki akor, koro yok, köprü yok, ama güzel bir şekilde kuruluyor ve üzerinde Mark Pickerel’den harika davullar var. Kimsenin şarkı söyleme zahmetine girmemesi üzücü.” With the Lights Out’un 1. Diskinden.

SEE ALSO  YAPTIĞIM GİBİ KAPIŞ KAPIŞ GİDEN EFSANE PASTA ✅KOKOSTAR PASTA TARİFİ💯COCOSTAR | kugel pasta nefis yemek tarifleri ile ilgili en eksiksiz bilginin özeti

Bazı fotoğraflar grey goose ‘in içeriği ile ilgilidir

Nirvana – Grey Goose

Okuduğunuz Nirvana – Grey Goose hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, HometownInn ‘nin hemen aşağıda yayınladığı diğer içeriği okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  CUBA LIBRE IBA | Yeni güncellenen cuba libre tarifi ile ilgili içeriğin özeti

Daha fazlasını burada görün

grey goose ile ilgili birkaç öneri

#Nirvana #Grey #Goose.

Kurt,Cobain,Krist,Novoselic,Dave,Grohl,Grunge,Nevermind,In,Utero,Bleach,Incesticide,Song,Lyrics,Meaning,Information,1987,1988,1989,1990,1991,1992,1993,1994,Chad,Channing,Aaron,Burckhard,Dale,Crover,Pat,Smear.

Nirvana – Grey Goose.

grey goose.

grey goose içeriğiyle hometown-inn.com sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. hometown-inn.com grey goose hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Ryan S diyor ki:

    Love when this pops up when I have people over and they ask who was that? That was awesome and then I tell them it’s nirvana? Light bulb comes on in thee head and I know they start exploring them more privately.

  2. PakiLiq diyor ki:

    Это очень странно, но мне приснился кавер некого goose который исполнял песню нирваны. Из сна я запомнил только его ник. Вписав его в поисковую строку ютуба, я наткнулся на эту песню. Она стала моей любимой. Раньше я никогда не слышал эту песню

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.