öyküm otel adana karataş bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. öyküm otel adana karataş hakkında bilgi ediniyorsanız, bu öyküm butik otel makalesinde öyküm otel adana karataş’yi Hometown Inn ile tartışalım.

öyküm butik otel içinde öyküm otel adana karataş ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için öyküm otel adana karataş dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Albano Otel | En doğru albano hotel çeşme ile ilgili içeriğin tümü

öyküm otel adana karataş ile ilgili birkaç açıklama

Bazı resimler öyküm otel adana karataş konusuyla ilgilidir

öyküm butik otel
öyküm butik otel

Okuduğunuz öyküm butik otel hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com ‘nin hemen her gün yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

SEE ALSO  BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI | Yeni güncellenen bargilya otel ile ilgili dokümanların özeti

Burayı tıklayın

öyküm otel adana karataş ile ilgili birkaç öneri

#öyküm #butik #otel.

[vid_tags].

öyküm butik otel.

öyküm otel adana karataş.

öyküm otel adana karataş bilgisiyle HometownInn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn öyküm otel adana karataş hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. EĞLENCE TV diyor ki:

  Biz geçen yaz tatili gittik bence cok güzel tavsiye ederim bizde ilk gittiğimizde denizi biraz kılıydı ama sonra bir daha gittiğimizde tertemizdi zaten sonra bütün yaz tatilini orda gecirdik zaten bu yaz tatili gittiğimizde vidio cekecem

 2. Yado Merkez Yedek Tablet diyor ki:

  Geçen hafta içi gittik çevresi temiz değil arkadaşlar, deniz pis plajı bakımsız. Çalışanlar fazla ilgili değil.
  İyiki günlük girip çıktık, duş yerleri temiz değil. Sehir içindeki O kadar bilboard reklam lari var ama gidip gördük.
  Tavsiye etmiyorum.

 3. necati karacalı diyor ki:

  arkadaslar hic tavsiye etmiyorum verdigim paranin 10da 1ini bile haketmedi. odalar berbat acik bufe dediler bir adet balik getirdiler sadece icecek bile servis etmediler baska yemek sordugunda insanlar yok cevabi aldilar balik zaten bayatti. resmen insanlari kandirdilar enayi durumuna dusurduler  saat 7 de yemek balsyacak dediler 8de servis yaptilar ve bir adet balik saka gibi. odalar berbat perdeler les gibi banyo tuvalet kirli kiil sac tuy hersey var odalarda temizlik hizmet servis sifir  klima sesinden uyuyamadim. verdigim parayi helal etmiyorum kimseye de tavsiye etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir