Bu makalenin konusu pırasa hangi mevsimin sebzesidir tartışılacak. Sebzeler Şarkı Söylüyor Bölüm4 makalesinde HometownInn pırasa hangi mevsimin sebzesidir’yi açıklığa kavuşturalım.

Sebzeler Şarkı Söylüyor Bölüm4 en iyi pırasa hangi mevsimin sebzesidir ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için pırasa hangi mevsimin sebzesidir dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir pırasa hangi mevsimin sebzesidir

Sevgili MiniYo takipçileri, ▪️ Bu hafta sebze şarkıları bölümümüzde Pırasa var. Soğangil ailesinin keyifli serüveninde pırasanın faydalarını öğreniyoruz. İyi seyirler. 👋 👉 ️ 👉Abone Olmak İçin Tıklayın: 👉Benzer Parçalar: MiniYo | En Güzel Çocuk Şarkıları: Brokoli Şarkısı: Kabak Şarkısı: Pırasa Şarkısı: Şarkının Sözü: Soğangil ailesi akşam yemeğinde soğan, sarımsak ve pırasalı omlet yiyordu. küçük çocuk pırasa dışında herkesin keyfi yerindeydi. O biraz sıkıldı. Sarı soğanlı baba: “Ne oldu oğlum, çok üzgün görünüyorsun.” Küçük çocuk pırasa: “Evet, üzgünüm baba soğan.” Anne kırmızı soğan: “Ah benim yeşil yapraklarım, beyaz dallarım, seni bu kadar üzen ne pırasacığım?” Küçük çocuk pırasa: “Bugün yolda yürürken şiddetli bir rüzgar esti ve yere düştüm. Özenle baktığım bütün yapraklarım birbirine karıştı diye düşündüm. Tamir etmeye çalışırken bir kez daha yere düştüm ve toz içinde kaldım. Hemen ayağa kalktım ve silkindim ama nafile. Hatta salladığımda yapraklarım daha çok birbirine dolandı. Marketin önündeki abur cubur da bana güldü. Bu yüzden çok üzgünüm. Ben çok hafifim.” O gün rüzgar çok şiddetliydi. Pırasayı yere düşürdü. Atıştırmalıklar ona güldü. Pırasa onlara çok üzüldü ve üzüldü. Etrafında baba sarı soğan, anne kırmızı soğan ve büyük çocuk sarımsak toplandı. Ona sarıldılar, okşadılar, duygularını anladılar. Ve ona şarkı söylediler. Şarkıyı söylediler… Evet, çok ama çok hafifsin. Bu yüzden yemelisiniz Aslında çok güçlüsünüz Bu yüzden pırasayı yemelisiniz Bu yüzden vücudu temizlersiniz Bu yüzden yemelisiniz Bakterileri engellersiniz Bu yüzden pırasayı yemelisiniz Bu yüzden biz cormaceae Doğal antibiyotikler Biz Epicaceae Antibakteriyel sebzeler Yararlısın besleyicisin İşte bu yüzden yemelisiniz Sen doyurucu bir sebzesin Bu yüzden pırasa yemelisiniz İşte bu yüzden pırasa yemelisiniz İşte bu yüzden yemelisiniz İşte bu yüzden omlet yemelisiniz Bu yüzden pırasa yemelisiniz Bu yüzden yemeliyiz pırasa yiyin Doğal antibiyotik Biz Onionaceae Antibakteriyel sebzeler #miniyococuksarkilari © MiniYo 2021 – Bu şarkının her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. .

SEE ALSO  kıyıköy kamp alanı | kıyıköy camping ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsama

Bazı görüntüler pırasa hangi mevsimin sebzesidir hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Pırasa Şarkısı | Sebzeler Şarkı Söylüyor Bölüm4
Pırasa Şarkısı | Sebzeler Şarkı Söylüyor Bölüm4

Görüntülediğiniz Pırasa Şarkısı , Ardından, HometownInn her gün gönderilen daha fazla konu arayabilirsiniz.

SEE ALSO  BURSA BİT PAZARI ! BURDA HERŞEY UCUZ ÇILDIRDIM ! | En eksiksiz bursadan inegöl e nasıl gidilir ile ilgili tüm bilgiler

Daha fazlasını burada görün

pırasa hangi mevsimin sebzesidir ile ilgili öneriler

#Pırasa #Şarkısı #Sebzeler #Şarkı #Söylüyor #Bölüm4.

SEE ALSO  İzmit - Kocaeli - Karamürsel - Videosu - Tanıtımı | karamürsel nerede ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış

miniyo,çocuk şarkısı,çocuk şarkıları dinle,anaokulu,okul öncesi,çizgifilm,eğlenceli çocuk şarkıları,eğitici çocuk şarkıları,miniyo çocuk şarkıları,pırasa,pırasa şarkısı,pirasa sarkisi,sebzeler,sebze şarkısı,miniyo pırasa,yemek şarkısı,yeni çocuk şarkıları,yemek yeme şarkısı,sebzeleri öğreniyorum,yeşil sebzeler,vitaminli sebzeler.

Pırasa Şarkısı | Sebzeler Şarkı Söylüyor Bölüm4.

pırasa hangi mevsimin sebzesidir.

pırasa hangi mevsimin sebzesidir içeriğiyle hometown-inn.com güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com pırasa hangi mevsimin sebzesidir hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.