Bu makale bursa alkolsüz yılbaşı hakkında açıklama sağlayacaktır. bursa alkolsüz yılbaşı ile ilgileniyorsanız, bu polisi gördük abi kaçacaktık, hep bu denyonun yüzünden makalesinde hometown-inn.com ile bursa alkolsüz yılbaşı’yi keşfedelim.

polisi gördük abi kaçacaktık, hep bu denyonun yüzünden içinde en doğru bursa alkolsüz yılbaşı ilgili içeriği sentezleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Dobruca Keyfi Et Tereyağlı Lokum | Bursa Panorama | Yeni güncellenen doburca et mangal ile ilgili içeriği kapsar

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bursa alkolsüz yılbaşı dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

bursa alkolsüz yılbaşı ile ilgili içerik

Konya’daki yılbaşı partisinden iki arkadaş dönerken anekdotlara konu olacak bir olay yaşandı. Trafiğin döndüğünü gören sürücü, yoldan geçenlerden aracı kullanmasını istedi. İsteği kırmayıp direksiyona geçen genç, polis kontrolünde 0.76 promil alkolle çıktı. 560 TL para cezasına çarptırıldı, ehliyetine 6 ay süreyle el konuldu. Arabanın sahibi, cezayı ödemesini isteyen genç adama, “Eğer sarhoşsan neden direksiyona geçtin?” diye sitem etti. söz konusu. .

SEE ALSO  12 OCAK @ NİLAY DORSA // RED LARA CLUB | red lara avcılar ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsayan

bursa alkolsüz yılbaşı konusuyla ilgili fotoğraflar

polisi gördük abi kaçacaktık, hep bu denyonun yüzünden

Okuduğunuz polisi gördük abi kaçacaktık, hep bu denyonun yüzünden hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün aşağıda yayınladığı başka içerikleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  İpek Wedding Düğün Salonu - Avcılar / İstanbul Düğün Mekanlar / Düğünbuketi.com / | avcılar mekanlar hakkında yeni güncellenmiş bilgileri kapsayan

Daha fazlasını burada görün

bursa alkolsüz yılbaşı ile ilgili öneriler

#polisi #gördük #abi #kaçacaktık #hep #denyonun #yüzünden.

polis,alkol,trafik,konya,yılbaşı,çevirme.

polisi gördük abi kaçacaktık, hep bu denyonun yüzünden.

bursa alkolsüz yılbaşı.

bursa alkolsüz yılbaşı içeriğiyle HometownInn sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Hometown Inn bursa alkolsüz yılbaşı hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. cet did diyor ki:

    şu durumu komik bulup bunlarla içecen yeaaaa diyenler,sırıtanlar,eğlenenler,alkış tutanların en sevdikleri dilerim alkollü birinin kullandığı trafik cezasında can verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.