Makalenin bilgileri yeni rakı çeşitleri ile ilgili olacaktır. yeni rakı çeşitleri hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Rakı mayşe, etil alkol, rakı hazırlama, imbik, damıtma, makalesinde yeni rakı çeşitleri hakkında bilgi edinelim.

Yakın zamanda güncellenen Rakı mayşe, etil alkol, rakı hazırlama, imbik, damıtma, içindeki yeni rakı çeşitleri ile ilgili bilgilerin özeti

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için yeni rakı çeşitleri dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Aperol Tonic 🥃🍊 | aperol ile yapılan kokteyller hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir yeni rakı çeşitleri

Rakı ezmesi, etil alkol, imbik, damıtma.

Bazı resimler yeni rakı çeşitleri hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Rakı mayşe, etil alkol, rakı hazırlama, imbik, damıtma,

Görüntülediğiniz Rakı mayşe, etil alkol, rakı hazırlama, imbik, damıtma, hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, O zaman Hometown Inn günlük güncelleme yapan diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  French Press ile Kahve Nasıl Yapılır ? | french press için kahve öğütme hakkında en eksiksiz bilgiler

yeni rakı çeşitleri ile ilgili birkaç öneri

#Rakı #mayşe #etil #alkol #rakı #hazırlama #imbik #damıtma.

Mayşe,İmbik,Etil,Metil,Votka,Viski,Damıtım,Distile,Anason,Seyreltme,İçim,Sunum.

Rakı mayşe, etil alkol, rakı hazırlama, imbik, damıtma,.

yeni rakı çeşitleri.

yeni rakı çeşitleri içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com yeni rakı çeşitleri hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Orhan Aksoy diyor ki:

  İYİ AKŞAMLAR DİLİYORUM ABİ. İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ DAMITMADA ÝÜZDE 50 SU KATIP DAMITMA YAPSAK MAYA KOKUSUNUN YOK OLMASINA FAYDASI OLURMU?

 2. Orhan Aksoy diyor ki:

  İYİ AKŞAMLAR DİLİYORUM ABİ.MAYŞE HAZIRLARKEN 5 KG ŞEKER YERİNE 3 KG ŞEKER VE 1 KG BAL KOYARSAM NE OLUR ABİ? TAVSİYE EDERMİSİNİZ? BAL ÜCRETSİZ GELİYOR ABİ

 3. Von Dark diyor ki:

  Merhabalar ben bahcede dokulen meyvelerimi topluyorum bir varil icine biriktiriyorum. Fakat bir sure sonra uzerinde kuf tarzi birsey oluyor kabariyor bu damitma sirasinda sorun yaratir mi ? Yada baska bir cozumu var mi ?

 4. TC. Yalçın MENGÜLOĞUL diyor ki:

  Yaş üzümden yeni yeni mayşe yapmaya ve alkol üretmeye başladım. Fakat kafam karıştı, çok fazla çöp ayırdığımı düşünüyorum ( toplam 9 litre alkolün 3 litresi ) Şunu öğrenmek istiyorum elimdeki değişik derecelerdeki tüm ( çöp, baş, kuyruk ) karıştırmak suretiyle yeni bir damıtım ve ayırım yapmak mümkün mü?

 5. Zerin güney diyor ki:

  Su koyunca beyazlaşıyorsa kuyruk ayrılmamıştır , içime uygun değildir berraklık bozulmamalı . Berrak kalamıyorsa tekrar damıtım ve baş kuyruk ayrılmalı .

 6. Zerin güney diyor ki:

  Bukadar uğraşmayın , 2,5 kg şekeri direkt dökün bidona daha hızlı ve verimli olması için 15 litre su doldurun ve boya fırçası sapını veya herhangi bir şey le karıştırın . Su 10 litre de olabilir fakat süreç uzar , ve ekmek mayası yüksek alkole dayanamadığından şekerin tamamı fermente olmaz . Limondur karbonattır hiç etkisi yok , siz kullanıyorsunuz verim 1 kg şeker 1 litre rakı ben kullanmıyorum sonuç aynı .Dediğiniz gibi şekerin kalitesi bozuldu 10 sene önce 5 kg şekerden 6 litre % 40 alırken şimdi 5 litrenin de altına indi .

 7. Ugur Kıran diyor ki:

  Üstad, imbikte kullandığınız kazandan bende edinmek istiyorum. Nereden temin edebilirim. Alt kismi kalın tabanlimi, ağzı sıkı kapanıyor mu? Telefon numaramı yazsam görüşme şansımız olur mu?

 8. erol soydan diyor ki:

  ne marka şeker olursa olsun hidrometre ile 1080e tamamladıktan sonradamı şekerin marakası önemli ?birinde 1080 çıkmak için 3kg kullanmışımdır birinde 3.5kg bunun dışında markadan kaynaklı başka bir fark var mı ?

 9. erol soydan diyor ki:

  kapalı su kullanırsak bikarbonat atamaya gerek yok ama ph düşsün diye limon sıkalım değil mi ?
  4:40 gıdada sıvı conta asla kullanılmaz.

 10. Yiğit54 diyor ki:

  hocam mayşe kurdum güneş almayan 24-25 derece odada.9 gün oldu bu gün.gaz salınımı devam ediyor.ne zaman hazır olur bu mayşe.gaz salınımı bitmesi mi gerekiyor.

 11. Aydin Ozcan diyor ki:

  Usta uzun zamandir yoktun hoşgeldin yakinda yapmaya karar verdim ama bazi ustalar evde yapilan mayseden metil alkol olusmaz diyolar bazilarida olusur diyorlar hangisi dogru ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.