Makalenin bilgileri rakı nasıl yapılır hakkında konuşacak. rakı nasıl yapılır arıyorsanız, bu Rakıya Fısıldayan Adam Rakı Yapımı makalesinde hometown-inn.com ile rakı nasıl yapılır’yi analiz edelim.

Rakıya Fısıldayan Adam Rakı Yapımı içindeki rakı nasıl yapılır ile ilgili içeriğe en doğru genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  TEKİLA NASIL YAPILIR ????? | En eksiksiz tekila neyden yapılır ile ilgili içeriğe genel bakış

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için rakı nasıl yapılır dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

rakı nasıl yapılır ile ilgili bazı bilgiler

Bu videoda rakıyı fısıldayan kaptan etil alkol ile nasıl rakı yapıldığını anlatıyor. Bir kimyager gibi aletlere sahip olan kaptan, sırayla tüm adımları detaylı bir şekilde anlatıyor. Ayrıca aletsiz olanlar için kaşık ve bardak oranlarını verir.

SEE ALSO  🍷ŞARAP KİLO ALDIRIR MI? 🍀/Şarap içersem kaç kalori alırım? | En iyi 1 şişe bira kaç kalori ile ilgili genel bilgiler

rakı nasıl yapılır konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Rakıya Fısıldayan Adam Rakı Yapımı
Rakıya Fısıldayan Adam Rakı Yapımı

Okuduğunuz Rakıya Fısıldayan Adam Rakı Yapımı içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün aşağıda yayınlayan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

SEE ALSO  #pov you order an angel shot #shorts #tiktok #acting | barback nedir ile ilgili en eksiksiz bilgileri özetleyin

rakı nasıl yapılır ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Rakıya #Fısıldayan #Adam #Rakı #Yapımı.

rakıya fısıldayan adam,rakiya fisildayan adam,cenk bilen,rakı,rakı nasıl yapılır,rakı mezeleri,rakı çeşitleri,rakı aşka dair.

Rakıya Fısıldayan Adam Rakı Yapımı.

rakı nasıl yapılır.

Hometown Inn ‘ın sağladığı rakı nasıl yapılır bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘ın rakı nasıl yapılır içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Kilombalı diyor ki:

  çağdaş, kanalında eskilerden kalma 'yanlış kit' adlı video vardı
  rakı yapmıştı vodka çıkmıştı
  görmediysen, tavsıye ederim

 2. z x 5 diyor ki:

  Genç arkadaşlar bilmez, o zamanlar etil alkolden rakı yapma tekniği bilinmiyordu, kaptan bu sırrı ilk kez değerli takipçileriyle paylaşınca ülke çapında yer yerinden oynadı ve herkes ucuza rakı içmenin mutluluğunu yaşar oldu.
  Kaptanın bertaraf edilme korkusu işte bu kısa hikayede gizli dostlar…

 3. kvanc diyor ki:

  Bunun bi de rakı yapmaya çalıştığı ama sonunda yanlışlıkla votka yaptığı video var.Onu da editlesen güzel olur

 4. Yıldırım Beyazıt Zengin diyor ki:

  Çağdaş seni esefle kınıyorum ahmet ile video gelsin bee.
  Ben yudum alacağım alamıyorum sen geriden geliyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.