Makale içeriğinde özhan cafe tartışacak. özhan cafe ile ilgileniyorsanız, bu RAMAZAN'DA KARNI AÇ BİRİNİ MİSAFİR EDER MİSİN ? (Sosyal Deney) makalesinde HometownInn özhan cafe’yi açıklığa kavuşturalım.

RAMAZAN'DA KARNI AÇ BİRİNİ MİSAFİR EDER MİSİN ? (Sosyal Deney) içindeki özhan cafe ile ilgili içeriği ayrıntılı olarak özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesi ile, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için özhan cafe dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  ÖZÇELİKSAN İNŞAAT MUZAFFER ULAŞDI | En doğru hacı dayı ataevler ile ilgili tüm içerik

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir özhan cafe

Ramazan ayında kapınıza biri gelip aç olduğunuzu söylese tepkiniz ne olurdu? Bu sosyal deneyde restoranlara ve restoranlara gittik ve insanlara aç olduğumuzu ve hiç paramız olmadığını söyledik. Bize gelen tepkileri sizler için hazırladık. Bu deneyimi ve farkındalığımızı desteklemek istiyorsanız arkadaşlarınız ve yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler…. YÖNETMEN, OYUNCU: EMİRHAN ÖZHAN KAMERAMAN: UĞUR SOLGUNTEKİN Kurgu: EMİRHAN ÖZHAN, OĞUZHAN TEKİN MONTAJ: OĞUZHAN TEKİN MÜZİK: BARAN ÖZHAN SPONSORLUK: ATAKAN CAN NARİN Web YÖNETİMİMİZ Diğer Hesabımız: Sitemiz Takip Web YÖNETİM: Webber videolarımız; GÜZEL KIZ vs EVSİZ ÇOCUK YARDIM İSTERSENİZ ? (SOSYAL DENEY) YÜRÜME ENGELLİ BİRİNE YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? FAKİR OLMAK VE İŞÇİLERDEN YARDIM ARAMAK – Sosyal Deney EVSİZ OLMAK VE EVSİZLERDEN YARDIM TALEP ETMEK – SOSYAL DENEY SOĞUKLU ÇOCUĞA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ? EVSİZ KALMAK VE İŞÇİLERDEN YARDIM İSTEYENLER Sosyal Deney – SOSYAL DENEY #ThePost #SosyalExperiment .

SEE ALSO  ''Manzara Sky'' | En ayrıntılı manzara restaurant ile ilgili tüm bilgiler

özhan cafe konusuyla ilgili fotoğraflar

RAMAZAN'DA KARNI AÇ BİRİNİ MİSAFİR EDER MİSİN ? (Sosyal Deney)
RAMAZAN'DA KARNI AÇ BİRİNİ MİSAFİR EDER MİSİN ? (Sosyal Deney)

Okuduğunuz RAMAZAN'DA KARNI AÇ BİRİNİ MİSAFİR EDER MİSİN ? (Sosyal Deney) hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, HometownInn ‘nin hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  Lara Balkon Cafe | balkon cafe bursa ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

özhan cafe ile ilgili anahtar kelimeler

#RAMAZAN39DA #KARNI #AÇ #BİRİNİ #MİSAFİR #EDER #MİSİN #Sosyal #Deney.

para yetmemesi,emekçi deneyi,sosyal,sorumluluk,sosyal deney türkiye,duygusal deneyler,ağlatan sosyal deney,kamera şakası,kamera,sosyal deney yardım isteme,social experiment,aç olan birine yardım eder misin,ramazan sosyal deney,iftar sosyal deney,the post deney,the post,emiirhan özhan,best social experiment,yemek isteme,karnım aç,oruçlu çocuk,türkiyede yardım,iftar sofrası,ramazan ayı yardım,ozhan emirhan,yardımsever ülkeyiz.

RAMAZAN'DA KARNI AÇ BİRİNİ MİSAFİR EDER MİSİN ? (Sosyal Deney).

özhan cafe.

özhan cafe bilgisiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. özhan cafe hakkındaki makaleyi HometownInn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Emirhan Özhan diyor ki:

  Ramazan ayında biri kapınıza gelip karnının aç olduğunu söylese tepkiniz ne olurdu? Bu sosyal deneyimizde restorantlara ve lokantalara gidip insanlarımıza karnımızın aç olduğunu ve paramızın olmadığını söyledik. Bize olan tepkileri sizler için hazırladık. Sizde bu deneyimize ve farkındalığımıza destek vermek istiyorsanız arkadaşlarınıza ve yakın çevreniz ile paylaşabilirsiniz. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler….

 2. Allah bizimle! diyor ki:

  Rabbim göndermiş seni! Dior helal olsun türk kardeşlerim ben Kyrgyzstandan. Peygamber efendimiz olmasaydı bunlar olmazdı

 3. Goldenbirty diyor ki:

  Yada olay şöyle abi burda kameramız varda iyiliğinizi test ediyoruz parayı al bana bedavaymış gibi ver ogığfgığhğhohfjf

 4. Cagri Parlakkilic diyor ki:

  « Rabbim gonderdi seni, daha ne istiyorsun » bu zihniyet saadece ve saadece TURKIYE’de. Saadece inancla alakali degil. Dinimiz, Tarihimiz, Kulturumuz de var.. cok sukur bircokumuz genetigine islemis. Bunu surdurmek bizim elimizde. Bundan buyuk zenginlik yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.