Makalenin konusu kıyıköy de gezilecek yerler etrafında dönecek. kıyıköy de gezilecek yerler hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Rehber 103. Bölüm Kırklareli 12.07.2020 FULL BÖLÜM İZLE! makalesinde HometownInn ile kıyıköy de gezilecek yerler’yi analiz edelim.

Yeni güncellenen Rehber 103. Bölüm Kırklareli 12.07.2020 FULL BÖLÜM İZLE! içindeki kıyıköy de gezilecek yerler ile ilgili içeriğe genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için kıyıköy de gezilecek yerler dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etme arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Tuvalet Kağıdı Daha Değerli !! Dünyanın En Zayıf Para Birimi | En eksiksiz dünyanın en düşük para birimi hakkında genel bilgi

Bazı açıklamalar kıyıköy de gezilecek yerler ile ilgilidir

Ekranların yol gösterici programı Rehber bu hafta Kırklareli’nde. Rehberi takip etmeden seyahat planı yapmayın… #Rehber #MertSavaş .

kıyıköy de gezilecek yerler hakkında bilgi ile ilgili resimler

Rehber 103. Bölüm Kırklareli 12.07.2020 FULL BÖLÜM İZLE!
Rehber 103. Bölüm Kırklareli 12.07.2020 FULL BÖLÜM İZLE!

İzlediğiniz Rehber 103. Bölüm Kırklareli 12.07.2020 FULL BÖLÜM İZLE! hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com ‘nin her gün yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

kıyıköy de gezilecek yerler ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Rehber #Bölüm #Kırklareli #FULL #BÖLÜM #İZLE.

SEE ALSO  BEYKOZ'UN RENKLERİ: ERZURUM HINIS | En ayrıntılı hınıs nerede hakkında genel bilgi

Gezi Rehberi,Gezilecek Yerler,Gezi Programları,Türkiyede nerelere gidilir,Türkiyede gezilecek yerler,Türkiyenin en güzel yerleri,Gezi videoları,gezi vlogları,rehber programı,rehber,teve2,Türkiyenin güzellikleri,Türkiyenin doğası,memleketim,kırklareli,iğneada,kıyıköy,trakya.

Rehber 103. Bölüm Kırklareli 12.07.2020 FULL BÖLÜM İZLE!.

kıyıköy de gezilecek yerler.

kıyıköy de gezilecek yerler bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn kıyıköy de gezilecek yerler hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. uğur engin diyor ki:

  Tahir bey başkan oldu ama iğneada'nın çehresi hiç değişmedi. Yine her yer çöp yine bakımsız. Özel sektör yatırım yapmasa bir gram iyileşme olmaz. Başkan olan kendi gelişimine (!) öncelik veriyor. Turist gelmiş sahili güzelleştirelim. Otopark duş vesaire yapalım yok. Önceki başkan uyuyor diye şikayet ediyorduk, şimdiki uyanık ama değişiklik yok. Tabi Egeyi Akdenizi tercih eder insanlar, ineklerle denize giriyorsun.

 2. Efdalte22 diyor ki:

  O inekler hepimizin yaşam kaynağı. İneğe çarpmışsınız, bir de şikayet etmişsiniz. Orası onların yaşam alanı yüzyıllardır. Çok ayıp etmişsiniz

 3. Nedim Kurtuluş diyor ki:

  Savaş bey ayağınıza sağlık. Ancak eksiklikler var tanıtımda. Ben her yıl ailemle Kırklareli'nde giderim ve her bölgesini gezerim. Bir Demirköy'e gitmesiyseniz, dökümhaneyi görmediyseniz, Dupnisa Mağarası'nı gezmediyseniz, mağaradan Demirköy istikametinde dönüşte Sarpdere' de mola verip derenin içinde çıplak ayakla gezmediyseniz, salıncağa binmediyseniz, gözleme ve sucuk ekmek yemediyseniz gezi eksik demektir. Artı Longosphere Glamping'de 1 gece konaklamadıysanız çok şey görmemişsiniz demektir. Artı Kırklareli'nin kapalı çarşısını ve meşhur İstasyon Caddesini de görmenizi tavsiye ederim. Saygılar

 4. Cengiz KOÇ diyor ki:

  Kıyıköy anlatılan gibi değil. Tesisler pislikten geçilmiyor. Hijyen sıfır. Fiyatlar uçmuş. Örneğin tavuk şiş porsiyonda iki çöp şiş her şişte aralarına küçük biber kırpıntıları serpiştirilmiş 4 adet küçük tavuk tanesi iki dilim domates kokmuş soğan içecek ve 40 TL. Bir de o Ayanikola Manastırı ve plajı bölgesine giriş ücreti var. Adamın biri durmuş ne fiş var ne bir şey kimin adına nereye kestiği belli olmayan 10 TL. Manastır bölgesine kilit taşlarından yol yapılmış ulaşım güzel fakat tesisler bölgesi toz toprak. 10 TL alıyorsunuz utanın da yollarını yapın. Tam anlamıyla rezalet.

 5. Kadının Sesi diyor ki:

  Savaş bey, oraya gidenler ineklerin yaşam alanına giriyor ve dolayısıyla gidenlerin oraya ayak uydurması gerekiyor.
  Yıllardır orada hayvanlar serbest dolaşıyor organik bir yasam sürüyorlar. Giden turistlerin doğaya duyarlı olması gerekiyor. Araç kullanırken hızına dikkat etmeli insanlar. Tabelalarda inek çıkabilir diye uyarılar vardır.
  Uzun sözün kısası, doğa için gidiliyorsa eğer doğada yaşayan canlıların yasam alanınada saygı göstermeliyiz! Inekler turistler geldiği için "ahira" kapatılamaz. Yüzyıllardır serbest yasam olan bir alan iğneada.
  Saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.