Bu makalenin içeriği sunset kokteyl tartışacak. sunset kokteyl’yi arıyorsanız, bu Samarian Sunset Cocktail Recipe – Liquor.com makalesinde hometown-inn.com’da sunset kokteyl’yi tartışalım.

Samarian Sunset Cocktail Recipe – Liquor.com içinde sunset kokteyl ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için sunset kokteyl dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  #heartLatte#Heart#CoffeLover♥️☕ | En doğru kahveli içki ile ilgili bilgilere genel bakış

Paylaşım konuyla ilgilidir sunset kokteyl

Herkesin hafızasının silindiği ve Data’nın kendisinin barmen olduğunu düşündüğü “Star Trek: The Next Generation”ın bölümü “Conundrum” dizinin en iyilerinden. Üç boyutlu satranç oyununu kaybettikten sonra bu içeceği Troi için yapar. Göz açıp kapayıncaya kadar berraktan yeşile, kırmızıya gider. Bu harikayı yeniden yaratacak teknolojiye henüz sahip değiliz, ancak kırmızı-lahana dolgulu rom ile bir numara kullanarak onu taklit edebiliriz. Meyve sularının eklenmesiyle içecek mordan kırmızıya dönecektir. Samarian Sunset nasıl yapılır: 1 ½ oz Beyaz rom ½ oz Lahana romu* ¾ oz Üçlü sn ¾ oz Basit şurup 3 oz Köpüklü su ¾ oz Greyfurt suyu ½ oz Misket limonu suyu 1 tutam tuz Bardak: Büyük sniper Büyük bir snekten buzla soğutun ve bir kenara koyun. Beyaz romu, lahana romunu, üçlü saniyeyi ve basit şurubu buzlu bir çalkalayıcıya ekleyin ve 15 saniye kuvvetlice çalkalayın. Soğutulmuş koklayıcıya süzün. 3 oz köpüklü su ekleyin. Ayrı bir kapta ¾ oz greyfurt suyu ve ½ oz limon suyunu birleştirin. Meyve suyunu snitter’a dökün. 1 tutam tuz ekleyin. *Lahana romu: ½ baş mor lahanayı, 4 oz beyaz rom ile bir karıştırıcıda birleştirin ve pürüzsüz olana kadar yüksek hızda karıştırın. İnce gözlü bir süzgeç kullanarak süzün. 4 oz yapar. İçme oyununu geliştir! En iyi kokteyl tarifleri, makaleler ve daha fazlası için buraya tıklayın: .

SEE ALSO  Lina'nın Kuzeni Emir'in Doğum Gününe Gidiyoruz ! Hediye Alışverişimiz | efes özel seri kalori hakkında en iyi bilgiyi özetleyin

sunset kokteyl ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Samarian Sunset Cocktail Recipe – Liquor.com

Görüntülediğiniz Samarian Sunset Cocktail Recipe – Liquor.com hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, her gün hemen hemen aşağıdaki HometownInn güncelleyen daha fazla konu arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Tuborg Gold & Carlsberg & Tuborg filtresiz & Tuborg amber & Spcial & Şhot & | tuborg gold alkol oranı hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

Daha fazlasını görün

sunset kokteyl ile ilgili birkaç öneri

#Samarian #Sunset #Cocktail #Recipe #Liquorcom.

How to make a Samarian Sunset,Star Trek,Star Trek: The Next Generation,Data,Troi,chess,TV,white rum,cabbage rum,triple sec,simple syrup,grapefruit juice,lime juice,sparkling water,salt,snifter,chill,cocktail,cocktails,how to,how to make,drinks,bar,spirits,liquor.

Samarian Sunset Cocktail Recipe – Liquor.com.

sunset kokteyl.

sunset kokteyl içeriğiyle HometownInn ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin sunset kokteyl içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir