Makale, içeriğinde gülizar bahçe hakkında açıkça konuşacak. gülizar bahçe arıyorsanız, bu Sapanca Gülizar Bahçe Tanıtım makalesinde hometown-inn.com ile gülizar bahçe hakkında bilgi edinelim.

En eksiksiz Sapanca Gülizar Bahçe Tanıtım içinde gülizar bahçe ile ilgili bilgilere genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için gülizar bahçe dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Zuhal Topal'la Yemekteyiz 175. Bölüm | 13 Mayıs 2022 | Yeni güncellenen iki kaşık safranbolu menü ile ilgili bilgilerin özeti

Konuyla ilgili bilgiler gülizar bahçe

Sapanca Gölü kenarında yer alan Gülizar Bahçesi’nin tanıtım videosu… İletişim: Sapanca Gölü kıyısında, birbirinden güzel kalp damlalarından oluşan, 1997’den beri lezzet durağınız Gülizar Bahçesi’ne hoş geldiniz. Gülizar Bahçe’de açık büfe kahvaltı, ızgara et, köfte, balık (alabalık, çipura, levrek ve günün balığı), pizza ve mantı ile geniş bir menümüz var. Cumartesi – Pazar günleri açık büfe kahvaltı servis etmektedir. Restoranımız açık ve kapalı toplam alanı ile 600 kişiye hizmet verme kapasitesine sahiptir. Restoranımız toplu iş kahvaltıları ve yemekleri, şirket toplantıları ve seminerleri için çok uygun bir konuma ve olanaklara sahiptir. Restoranımız düğün, nişan, mezuniyet baloları gibi tüm organizasyonlarınız için uygundur. Çocuklar için oyun alanlarımız var. Yazın bahçemizde çimlerin üzerinde, kışın şömine başında dalgaların sesini dinleyerek Gülizar Bahçesi’nin özel lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Restoranımız alkolsüzdür. .

SEE ALSO  KARADENİZİN KOKULU ÜZÜMÜ (İSABELLA) 💯 VİTAMİN DEPOSU ÜZÜM SUYU NASIL YAPILIR ❓ KIŞLIK NASIL SAKLANIR | üzüm şırası faydaları hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Bazı görüntüler gülizar bahçe konusuyla ilgilidir

Sapanca Gülizar Bahçe Tanıtım
Sapanca Gülizar Bahçe Tanıtım

Okuduğunuz Sapanca Gülizar Bahçe Tanıtım hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  OT Ankara Bahçelievler Şubesi Tanıtım Filmi | bahçelievler cafeler ankara ile ilgili genel bilgiler en doğru

Burayı tıklayın

gülizar bahçe ile ilgili bazı öneriler

#Sapanca #Gülizar #Bahçe #Tanıtım.

Sapanca (City/Town/Village),Kahvaltı,Açık Büfe Kahvaltı,Sapanca Kahvaltı,Sapanca Gölü Kahvaltı,Sapanca Gölü Kenarı,Sapanca Gölü.

Sapanca Gülizar Bahçe Tanıtım.

gülizar bahçe.

gülizar bahçe hakkında hometown-inn.com sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn gülizar bahçe hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Sapanca Gülizar Bahçe Tanıtım | gülizar bahçe ile ilgili en doğru bilgiyi kapsayan” te bir düşünce

  1. İlknur Aydoğan diyor ki:

    İstambul dönüşü Sapanca Gülizarda kahvaltı yapmaktan çok keyf aldık . Gerçekten abartı mübalağa değil çok kaliteli lezzetli güzel hizmet ikramlarıyla damaklarda güzel tad hoş sada bıraktı. Kesinlikle tavsiye ederim Gülizar ailesine saygı ve selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.