Bu makalenin bilgileri muğla sedir adası hakkında konuşacak. muğla sedir adası arıyorsanız, bu Sedir Adası /Kleopatra Plajı

Kleopatra’nın Yüzdüğü Deniz’de Yüzdüm. içinde ayrıntılı olarak ele alma

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için muğla sedir adası dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar muğla sedir adası

Sedir Adası /Kleopatra Plajı | Kleopatra’nın yüzdüğü denizde yüzdüm. Kleopatra Plajı’ndaki kumlar neden koruma altında bilmiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyun.☺️Yaz Devam Ediyor! ☺️ Ve tatile çıkmak için son sıcak günler. Son iki haftanın planını yap ve ekimi değerlendir derim.👌 Yazıyı sonuna kadar gidip okumalısın. 👌👌 Kleopatra Plajı/ Sedir Adası; Altın sarısı kumu ve turkuaz koyusu koruma altında olan ünlü Marmaris Gökova Körfezi’ndeki Sedir Adası’nda bulunan Kleopatra Plajı’nı ilk kez ziyaret ettim. Küçük ama farklı bir alan. Romalı Komutan Antonius, evlenmeyi kabul eden Kleopatra’yı yaklaşık 3 bin yıl önce Kleopatra’yı alacağı Sedir Adası’na her biri aynı kum büyüklüğünde 60 büyük gemiyle Mısır’dan getirdi. Dünyada sadece Mısır (İskenderiye) ve Sedir Adası’nda bulunduğu bilinen altın sarısı kumlar vardır. * Adanın içinde Roma, Pers ve Dorlardan kalma bir antik kent var. * Dilerseniz antik kenti ziyaret edebilirsiniz ancak büyük ölçüde tahrip olmuştur. • Adadaki kum, Mısır’dan getirildiğini ve özel olduğunu bilenler adayı ziyaretleri sırasında yanlarında kum götürmeye başladıkları için koruma altına alındı. •••• Adada çok fazla yılan var, özellikle yaz aylarında yılanlara karşı dikkatli olun. Bir tanesine rastladım.🤦‍♀️ NASIL GİDİLİR? Cedar Island’a gitmek için bildiğim iki yöntem var. Adaya Marmaris-Gökova’daki Çamlık Plajı’ndan tekne ile ulaşabilirsiniz. Adaya Çamlık Plajı’nda 30 TL ödeyerek 20 dakikalık bir tekne yolculuğu ile adaya ulaşabilirsiniz. Bu nedenle giriş ücretini tekrar 36TL (2019 fiyatları) ödemeniz gerekmektedir. Adaya toplam çıkış ücreti kişi başı 66TL’dir. Diğer seçenek; Adaya gitmek isterseniz Akyaka’dan tekne turuna katılabilirsiniz. Tekne sizi 7-8 koy gezerek adaya götürür. Yemekli tekne turu 60TL ( 2019) #keşifperisi #sedir adası #kleaopatraplaji Kanalıma abone olmak için; .

SEE ALSO  Ayasofya'nın Gizemleri Aslında Ne? Bunları Hiç Duymadınız! | En doğru ayasofya müzesi içinde neler var hakkında genel bilgi

muğla sedir adası konusuyla ilgili görüntüler

Sedir Adası /Kleopatra Plajı | Kleopatra’nın Yüzdüğü Deniz’de Yüzdüm.
Sedir Adası /Kleopatra Plajı | Kleopatra’nın Yüzdüğü Deniz’de Yüzdüm.

Kleopatra’nın Yüzdüğü Deniz’de Yüzdüm. hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından hometown-inn.com Güncelleme Güncellemesi’ni hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  ŞIRNAK'ın Neyi Meşhur - Nesi Meşhur Türkiye | şırnak nesi meşhur hakkında en eksiksiz bilgiler

Daha fazla haberi burada görün

muğla sedir adası ile ilgili öneriler

#Sedir #Adası #Kleopatra #Plajı #Kleopatranın #Yüzdüğü #Denizde #Yüzdüm.

SEE ALSO  Kırklareli’nin Neyi Meşhur: Kırklareli’nin En Meşhur Yemekleri Nelerdir? | kırklareli nin meşhur şeyleri ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı olarak

keşif perisi,keşif,perisi,gezdiğim yerler,kleopatra plajı,sedir plajı,tatil yerleri,antik şehir,altın sarısı kumlar,dünya güzellikleri,gidilecek yerler,nereye gitmeliyim,uygun tatil yerleri,en güzel sahil,kleaopatranın yüzdüğü yer,efsane kleopatra,derya korkmaz,sedir sahili.

Sedir Adası /Kleopatra Plajı | Kleopatra’nın Yüzdüğü Deniz’de Yüzdüm..

muğla sedir adası.

muğla sedir adası bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. muğla sedir adası hakkındaki makaleyi HometownInn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Hür Tavaşoğlu diyor ki:

    Özellikle adanın 4 tarafının deniz ile kaplı olduğu bilgisi çok ilginç geldi! Mutlaka görmek lazım böyle bir adayı 🙂

  2. Tunay Tasdemir diyor ki:

    Yıllar önce gitmiştim buraya o zamanlar kumun üzerinde yürüyebiliyordun fakat havlu sermek yasaktı. Kimseler yoktu o zamanlar . Şimdi ise korunma altına alınmış kum olan kismi. Kumunu tarif etmek mümkün değil ipek gibi bir kum. Çok güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir