konya abant turu bu makalenin içeriğinde ele alınacaktır. konya abant turu hakkında bilgi ediniyorsanız, bu SELÇUK ÜNİVERSİTESİNİ GEZİYORUZ I Kampüs, Fakülteler, Tesisler makalesinde hometown-inn.com ile konya abant turu hakkında bilgi edinelim.

SELÇUK ÜNİVERSİTESİNİ GEZİYORUZ I Kampüs, Fakülteler, Tesisler içindeki konya abant turu ile ilgili bilgileri en doğru şekilde özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  FİLM TADINDA KLİP ÇEKİMLERİ VELİÇ KIR EVLERİ (GAZİANTEP) | veliç kır evleri gaziantep ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış

Bu HometownInn web sitesinde sizin için daha değerli bir anlayış için konya abant turu dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

konya abant turu ile ilgili içerik

Herkese merhaba ben Şahika Dinçel bu videomuzda Selçuk Üniversitesini seçecekler ve yeni kazananlar için üniversite kampüsü ve fakülteleri gezdik. Üniversite hakkında fikir sahibi olabileceğiniz bir videodur herkese iyi seyirler 🙂 Kanala Abone Ol : İLETİŞİM : INSTAGRAM : TWITTER : sahikadncll@gmail.com Videolarımı beğendiyseniz abone olarak bana destek olabilirsiniz. 🙂 .

SEE ALSO  EN BERBAT VE İYİ LAZER EPİLASYON TECRÜBEM | Yeni güncellenen ataşehir suits ile ilgili içeriğin özeti

Bazı görüntüler konya abant turu ‘in içeriği ile ilgilidir

SELÇUK ÜNİVERSİTESİNİ GEZİYORUZ I Kampüs, Fakülteler, Tesisler
SELÇUK ÜNİVERSİTESİNİ GEZİYORUZ I Kampüs, Fakülteler, Tesisler

Okuduğunuz SELÇUK ÜNİVERSİTESİNİ GEZİYORUZ I Kampüs, Fakülteler, Tesisler hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün aşağıda yayınlanan Hometown Inn daha fazla bilgiyi okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  8 KADIN HAMAM & MASAJ GÜNÜ YAPTIK! | bu gruba aşığım, gülmekten yoruldum, özetle mudanya vlog | En doğru bursa almira hamam ile ilgili tüm içerikler

konya abant turu ile ilgili bazı öneriler

#SELÇUK #ÜNİVERSİTESİNİ #GEZİYORUZ #Kampüs #Fakülteler #Tesisler.

vlog,selçuk üniversitesi,selçuk üniversitesi tanıtım,fakülteler,bahar şenliği,eğitim fakültesi,sü,konya,konyada üniversiteler,eczacılık,öğretmenlik,diş hekimliği,güzel sanatla,konservatuar,besyo,spor bilimleri,ziraat fakültesi,bosna hersek,hukuk fakültesi,mühendislik,meslek yüksek okulları,islamı ilimler,fen edebiyat fakültesi,bölümler.

SELÇUK ÜNİVERSİTESİNİ GEZİYORUZ I Kampüs, Fakülteler, Tesisler.

konya abant turu.

konya abant turu içeriğiyle Hometown Inn sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Hometown Inn konya abant turu hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Osman Kara diyor ki:

  Ah beeee buralarda iyi günlerimde oldu kötü günlerimde özledim bir anda Konyayı Selçuk Üniversitesinin etrafındaki o yemyeşil doğayı yıl 2009-2019 araları

 2. gercekleri soyleyen adam diyor ki:

  2005 de o sote kuyrugunda ne bekledım..haftanın 1 gunu balık cıkardı kacırmamaya ozen gosterırdım..:) bu arada sote ısmını duydugumda ben de cok sasırmıs komık gelmıstı..

 3. Scarface diyor ki:

  Kampüs çok büyük arkadaş tam gezememiş. 2011-2016 arası orada okudum. Videoyu izleyince o zamanları özlediğimi farkettim

 4. Didem Yerlikaya diyor ki:

  Merhaba sosyoloji ve psikoloji bölümleri hakkında bilginiz var mı sosyoloji okuyup psikolojiye çap yapma imkanı var mı?

 5. B e r f diyor ki:

  Konya'da Akşehir kadir yallagôz diye sağlık yüksek okulu da varmış. Onun konumu tam olarak nerde bilginiz var mıııııı 🙂

 6. inadına atatürk diyor ki:

  Bende konyalıyım ve konyada okumayı düşünen öğrenciler için söylüyorum konyada okumayı düşünüyorsanız mutlaka okuyun çünkü konya ulaşımı ve yol bakımından ve insan ilişkileri bakımından en sakin şehirlerden birisi sadece insanların çok dindar olduğu söyleniyor dindar bir yer ama isterseniz şort yada etek giyin kimse size bakmaz herkes kendi halindedir kimse size bişey demez kimse sizi hiçbir konuda zorlamaz gezecek yer sorarsanız karatay mahallesinde çok gezmeyin Suriyelilerin çok yoğun bulunduğu yer gezecek bir yer isterseniz Bosna mahallesini mutlaka gezin

 7. Tunahan Binbir diyor ki:

  Gencler karı bu kadar abartmayın. Konyada ben lise okurken sadece 9. Sınıfta yağdı bi de bu sene. Ama kuvvetli olarak onun dısında hiç hatırlamıyorum çok fazla yağdığını. Bi de konyanın şivesini öğrenin de gelin. Mesela nörüyon gibi. K harfi fazla kullanılmaz. Konya değil gonya gibi.

 8. Mustafa_ 10 Can diyor ki:

  Kimsenin Moralini bozmak istemiyorum .Lakin ben üniversiteye çok yakın Bosna Hersek mahallesinde oturuyorum. yurtların dışında Okullara yakın evlerde oturmak isteyenler varsa gelmeden önce şunu söyleyeyim. emin olun şuanda 1 tane kiralık daire yok .doldurdular güzel Ülkeme Afgan'lıyı,Suruye'liyi,Afrika'lıyı boşta kalan evlerİde onlar doldurdular ne zaman bunlar gider kiralar düşer evler çoğalır. inanın yoksa bunların yüzünden şehir dışında çocuk okutmak çok zor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.