Bu makale rakı hangi ülkenin hakkında tartışma sağlayacaktır. rakı hangi ülkenin hakkında bilgi ediniyorsanız, bu SOKAK RÖPORTAJLARI RAKI ADABI 22 03 2013 makalesinde HometownInn ile rakı hangi ülkenin’yi tartışalım.

Yakın zamanda güncellenen SOKAK RÖPORTAJLARI RAKI ADABI 22 03 2013’da rakı hangi ülkenin ile ilgili içeriğin ele alınması

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için rakı hangi ülkenin dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlamayı umuyoruz, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Bira Trip With Deacy Hayer Modeling School | En doğru modelo bira ilgili içeriği sentezleyin

Konuyla ilgili paylaşım rakı hangi ülkenin

sokak röportajları – makbule cengiz

rakı hangi ülkenin hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

SOKAK RÖPORTAJLARI RAKI ADABI 22 03 2013

Görüntülediğiniz SOKAK RÖPORTAJLARI RAKI ADABI 22 03 2013 hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen her gün yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  Kokteyl Nedir? Nasıl Yapılır? :) | En iyi kokteyl nedir nasıl yapılır ile ilgili genel bilgiler

rakı hangi ülkenin ile ilgili bazı öneriler

#SOKAK #RÖPORTAJLARI #RAKI #ADABI.

[vid_tags].

SOKAK RÖPORTAJLARI RAKI ADABI 22 03 2013.

rakı hangi ülkenin.

rakı hangi ülkenin bilgisiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com rakı hangi ülkenin hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Metin Bayindir diyor ki:

    2.konusan sahis basbakan ümmetcilige özendiriyor diyor ,yarin mahser meydaninda sefaat Resullah dersen ,o da sana sormaz benim ümmetimdesin diye.Ister ic ister icme dini asagilamamak lazim .Tamam hepimizin hatasi oluyor günah dersin gecersin.Ama haram olan seyi övmek yada inkar etmek Allah muafaza insani dinden cikarir haberin bile olmaz ,ehh ölünce cek bunun cefasini.

  2. Adil ALTUNDAĞ diyor ki:

    ESKİ BİR RÖPORTAJ AMA BENCE RAKI SULUDA İÇİLİR SUSUZDA KİŞİNİN TERCİHİDİR AMA RAKI SOHPETİ VE DOSTU SEVER MEZESİ İSE DE TERCİH DİR KAVUN PEYNİR YADA BALIK ZEYTİN YAĞLI YAPILAN MEZEYLE İÇİLİR YANINDA MÜZİK OLDU MU DEĞME KEYFE BİR ŞEYDAHA VAR RAKIYI SU KOYARSIN AĞIR SEVİYORSANIZ 3/2 RAKI 3/1 SU KOYARSIN HAFİF SEVİYORSAN YARI YARIYA KOYAR İÇERSİNİZ SUSUZ SEVEN RAKIYI SEK KOYAR AMA ÜSTÜNE BİR YUDUM SU ALIR ESKİDEN RAKI SEK İÇİLİR Dİ KÜÇÜK BARDAKLARA KONUR ÜSTÜNE BİR YUDUM SU ALINIRDI ŞİMDİ BENDE SORUYORUM RAKIYI NE ŞEKİLDE İÇERSEN İÇ ÜSTÜNE SU ALDIKTAN SONRA SUSUZ OLMUYOR Kİ NE FARK EDİYOR PEKİ ADABIYLA SOHBET VE NEŞE İÇİNDE İÇİLDİĞİNDE ZEVK ALINIR

  3. erdemlimisin1 diyor ki:

    Peygamber kalksa gelse kabrinden, izletsen şu videoyu yemin ederim hüngür hüngür ağlar…Şu milletin düştüğü hale bak..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.