Bu makalenin konusu bursada iskender yenilecek yerler etrafında dönecek. bursada iskender yenilecek yerler hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Sosyete Gibi Yeme Dedi

Sosyete Gibi Yeme Dedi

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için bursada iskender yenilecek yerler dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  😋O KADAR LEZZETLİ OLDU Kİ✅ ISPANAK SEVMEYENLER BİLE HAYRAN KALDI✅ KIYMALI YUMURTALI FIRINDA ISPANAK👍 | ıspanak tarifi yumurtalı ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Konuyla ilgili açıklamalar bursada iskender yenilecek yerler

Bursa’da 50 liraya ne yenir? Tüm bu soruların cevabı bu videoda, ayrıca Meaty&Cheesy kanal yöneticisi Mustafa Acarçiçek, sosyete gibi yemeyin dedi. Bursa’da ne yedim, ne yedim iskender pide köftesi, cantık süt helvası hepsi birbirinden lezzetli ve uygundu.

SEE ALSO  Pljeskavica | pleskavitsa hakkında en iyi bilgiyi kapsama

bursada iskender yenilecek yerler içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Sosyete Gibi Yeme Dedi | 50 Liraya Ne Yedim-33 Bursa
Sosyete Gibi Yeme Dedi | 50 Liraya Ne Yedim-33 Bursa

Görüntülediğiniz Sosyete Gibi Yeme Dedi , Ardından, Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

bursada iskender yenilecek yerler ile ilgili anahtar kelimeler

#Sosyete #Gibi #Yeme #Dedi #Liraya #Yedim33 #Bursa.

SEE ALSO  İzmir Köfte Tarifi Fırında / İzmir Köfte Hazırlanışı | oktay usta izmir köfte bilgisine en eksiksiz genel bakış

bursa,meaty cheesy,cantık,iskender,tahinli,tahanlı,süt helvası,yemek tarifleri,melike döner,melike döner rekor,kayhan köftecisi,kayhan,köfte evi,yemek videoları,yemek videoları asmr,asmr,trend topic,bir yemek iste,gurmemory,turkey,ulu camii,mely nutty.

Sosyete Gibi Yeme Dedi | 50 Liraya Ne Yedim-33 Bursa.

bursada iskender yenilecek yerler.

bursada iskender yenilecek yerler içeriğiyle HometownInn ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn bursada iskender yenilecek yerler hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Zafer Altun diyor ki:

  İskender’e saygı duymak zor değil. Melike döner neymiş de övüyorsunuz. Saçmalıyorsunuz bazen, yok İskender’i baştan yazmıyor gibi komik laflar söylüyorsunuz. İzleyenlerde bir şey zannedecek söylediklerinizi, biraz saygı lütfen. Sanki gurmesiniz. Melike dönerin döneri İskender’in yanından geçemez. Eker Park’daki Kayhan köfte sanki çok ucuz, neredeyse İskender kadar fiyatı var, onları neden söylemiyorsunuz..? Bursa’nın en pahalı köftecisidir. Durduk yere koca İskender’e laf söylüyorsunuz.

 2. Utku Subay diyor ki:

  Bursaya tekrar gelirseniz setbaşında mahfelin ara sokağında ki dönerci mahmut ustadan bol isotlu yarım ekmek tavuk döner yemeden dönmeyin asla pişman olmassınız. Benim için Bursada ki en lezzetli döner.

 3. Rüzgar diyor ki:

  NERDEN BAKSAN TUTARSIZLIK NERDEN BAKSAN AHMAKÇA, BURSAYA GELİP BÖREKÇİYE GİTMEK, HERKESİN BİLDİĞİ YOK ABDALMIŞ, YOK İNCİ PİDEYMİŞ VS.. GERÇEKTEN BURSAYA NE İÇİN GELDİĞİNİZİ KENDİNİZE BİR SORUN. BU ARADA ÇOK NADİR YORUM YAPARIM LAKİN BU YAPTIĞINIZ İNSANLARI KANDIRMAK DEĞİL Mİ?

 4. Öz& öz diyor ki:

  Bu videoyu yeni izledim yorum yeni ama video şu ana göre taktir edersin ki eski 🙂 Biz seviyoruz seni anlatığın şeyide yaptığına inanıyoruz o gereksiz yorumlarıda kafana fazla takma bence sonuçta farkındalık var isteyen istediğini söylesin herkes inandığını seçer.

 5. bora bora diyor ki:

  Ayhan hocam, şahsen severek takip ediyorum. İnsanlara mesafeniz ve yaklaşımınız bir çok yayıncıdan daha düzgün ve daha profesyonelce duruyor. Lakin şu 3 4 kişilik malum grubu artık lütfen youtube anlamında dağıtın. Aynı yerlere sırayla minibüs durağı gibi gitmekten vazgeçin. Belki iyi yer bulmak zor oluyordur video arttıkça ama yaratıcılık ve özgünlük kanalınızı ilerletecektir. Ayrıca gidilen heryer iyi olmak zorunda değil, kötülere de gidin kötüyse kötü deyin gitsin.

 6. Nazif İlter diyor ki:

  Sevgili kardeşim videolarını zevkle izliyorum. Sen yoluna devam et. Naturel olmaya çalış man,hep özel yerlere gidip bizi bilgilendirmen seni izleme sebebim.Sana sonsuz teşekkürler diyebilirim.Yolun açık olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.