Bu makalenin bilgileri uludağ yolu çay bahçeleri tartışacak. uludağ yolu çay bahçeleri hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Tarihi Uludağ İnkaya Çınarı makalesinde HometownInn ile uludağ yolu çay bahçeleri’yi analiz edelim.

uludağ yolu çay bahçeleri ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Tarihi Uludağ İnkaya Çınarı özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için uludağ yolu çay bahçeleri dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Samsun / Atakum - Çatalçam Bölgesinin En İyi Manzarasına Sahip Satılık Arsası | En doğru bursa çatalçam ile ilgili içeriğe genel bakış

Konuyla ilgili açıklamalar uludağ yolu çay bahçeleri

Bir önceki yazım Uludağ Milli Parkı ile ilgiliydi, Bursa’dan Uludağ’a giderken mutlaka durdurulur ve tahta tabelasında yazdığına göre bu 600 yıllık İnkaya Çınarı Türkiye’nin belki de yaşayan en eskilerinden biridir. dünyadaki ağaçlar. İnkaya Çınarı tür olarak kısaca Platanus Orientalis olarak anılır ve resimlerde göreceğiniz tabelada yazdığına göre 35 metre yüksekliğinde, 3 metre çapında ve çevresi 3 metre olan devasa bir çınar ağacıdır. 920 metre. İnkaya Çınarı adını bulunduğu İnkaya köyünden alıyor. İnkaya Köyü, Uludağ yolu üzerinde, kilometresini tam bilmediğim ama çok da uzak olmayan güzel bir köy. İnkaya Köyü’nü önemli kılan ise 600 yıllık İnkaya Çınarı. Bu kocaman çınar ağacını görmek ve kahvaltı yapmak için İnkaya Köyü’ne uğrayabilirsiniz. Resimlerde de görebileceğiniz gibi köyde kahvaltılık ve aile çay bahçesi bulunmaktadır. Ayrıca İnkaya Köyü’ne ait hediyelik eşyaların satıldığı dükkân ve stantlar da bulunmaktadır. İnkaya Köyü’nde ayrıca bir market vardır ve bu markette İnkaya Köylülerinin ürünlerini bulabilirsiniz. Doğal ürünlerin tadı da güzel ve ahududu tadı muhteşemdi. İnkaya Köyü modern çağa ayak uydurmuş bir köy. İnkaya Köyü, Bursa Çekirge’nin yanı sıra Bursa Karacabey’de yer almaktadır. Google’dan haritaya bakıp gelmeye çalışırsanız kafa karışıklığı olmasın, içinde çınar bulunan İnkaya Köyü Karacabey değil Çekirge ilçesinde. Özel aracınızla İnkaya Köyü’ne gelebilirsiniz Uludağ yolu üzerinde boş yer varsa oraya park edebilirsiniz ama girmek isterseniz otopark var tabi ki giriş çıkış ayrı bir dert , baştan söyleyeyim. Belediye otobüsleri de var. Öğrendiğimde bu yazıyı güncelleyeceğim. Sonuç olarak İnkaya Köyü ve İnkaya Çınarı görülmeye değer bir uğrak noktasıdır. 600 yıllık dev çınarın gölgesinde çay içmek, gözleme yemek bir başka güzel tat olsa gerek. Kim bilir sana ne destek verecekler. Keyifli bir gün geçirmek isteyenlere ve Uludağ’a tırmanırken mola vermek isteyenlere iyi seyirler dilerim. .

SEE ALSO  Avrupa Yakası 32. Bölüm | HD | anadolu yakası kafeler ile ilgili en eksiksiz bilgileri özetleyin

uludağ yolu çay bahçeleri hakkında bilgi ile ilgili resimler

Tarihi Uludağ İnkaya Çınarı
Tarihi Uludağ İnkaya Çınarı

Okuduğunuz Tarihi Uludağ İnkaya Çınarı hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Sulthane Song | WhatsApp Status| CMG EDITZ | elvankent sulthane ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Burayı tıklayın

uludağ yolu çay bahçeleri ile ilgili bazı öneriler

#Tarihi #Uludağ #İnkaya #Çınarı.

inkaya çınarı,inkaya köyü,doğu çınarı,uludağ inkaya çınarı,inkaya çınarı nerede,tarihi ağaçlar,inkaya bursa,inkaya çınarı bursa,inkaya çınarı yaşı,inkaya çınarı efsanesi,inkaya çınarı hikayesi.

Tarihi Uludağ İnkaya Çınarı.

uludağ yolu çay bahçeleri.

uludağ yolu çay bahçeleri bilgisiyle HometownInn ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com uludağ yolu çay bahçeleri hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.