Bu makalenin bilgileri beylerbeyi rakı nerede üretiliyor ile ilgili olacaktır. beylerbeyi rakı nerede üretiliyor hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe – DW Türkçe makalesinde beylerbeyi rakı nerede üretiliyor konusunu tartışalım.

Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe – DW Türkçe içinde beylerbeyi rakı nerede üretiliyor ile ilgili en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için beylerbeyi rakı nerede üretiliyor dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

beylerbeyi rakı nerede üretiliyor ile ilgili içerik

86 yıllık hizmetin ardından kapısı kilitlendi ve şehre yayılan anason kokusu son buldu. 2004 yılında özelleştirilmesinin ardından 2017 yılında Manisa’ya taşınan Tekirdağ’ın ünlü rakı fabrikası, ardında şehrin ortasında bir harabe, binlerce dönüm yerinden sökülmüş bağ ve terk edilmiş köyler bıraktı. Eski fabrika işçileri ve çiftçiler, özelleştirme sonrası yaşadıklarını DW Türkçe’ye anlattı. YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın! .

SEE ALSO  Beer Aperol Spritz Cocktail Recipe | aperol spritz alkol oranı hakkında en iyi bilgileri özetleyin

Bazı görüntüler beylerbeyi rakı nerede üretiliyor konusuyla ilgilidir

Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe - DW Türkçe
Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe – DW Türkçe

Görüntülediğiniz Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe – DW Türkçe hakkında bilgi okumanın yanı sıra, O zaman HometownInn her gün aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Mustafa Sandal - Ben Olsaydım | Yeni güncellenen en güzel bira hangisi hakkındaki bilgilerin özeti

Yeni bilgi için burayı tıklayın

beylerbeyi rakı nerede üretiliyor ile ilgili bazı öneriler

#Tekirdağ #Rakı #Fabrikası #Kentin #ortasındaki #harabe #Türkçe.

DW Türkçe,haber,Tekirdağ Rakı Fabrikası,Tekirdağ rakısı,üzüm,bağ,bap bozumu,şarap,anason,Tekel,Manisa,Tekirdağ Belediya Başkanı,buğday,ayçiçeği,Rakı,özelleştirme,vergi,alkol,içki.

Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe – DW Türkçe.

beylerbeyi rakı nerede üretiliyor.

beylerbeyi rakı nerede üretiliyor hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn ‘nin beylerbeyi rakı nerede üretiliyor içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Armor King diyor ki:

  Trakya'da yere tükürsen Tükürük ağacı, Sıçsan Bok ağacı bile çıkar. O kadar fazla bereket farki topraklarında, ancak Atatürk'çü Milliyetçi duruşu AKP nin işine gelmedi ve Faturayı Çiftçiye kesti.

 2. B diyor ki:

  Güzel Tekirdağ'dağım ,güzel Trakyam sen bunları hiç haketmedin.Bu güzel ülkeye ne ermeni ne yunan zarar verdi bu siyasal islamcılar kadar allah hepinizin belasını versin. 90'lı yıllarda Tekirdağ'ın ilçelerinden Tekirdağ devlet hastanesine geldiğimizde buram buram anason kokardı .. Ne zaman önünden geçsem fabrikanın içimi hüzün kaplar …

 3. Yurtiçi TV diyor ki:

  Özelleştirilen her yer çöküşe geçti.. kilis te de durum aynı.. meşhur kilis şarabımız vardı yok oldu.. içki fabrikasi ne zaman ki özelleşti halk üzüm bağlarını söktü biber ekmeye başladı şimdi hemen hemen bütün köylü biber ekiyor

 4. Mustafa Özel diyor ki:

  Şuan çoğu şarap yapımına veriyor üzümü gene pek değişen bir şey yok. Fakat çok rutubet olduğu için ne kalitede oluyor bilinmez. Bizim bağımız vardı Erzincan da dedemin şıra diye kenara koyduğu sular kendi kendine şarap olmuş. En az 30 yıllık.

 5. Asya Sevim diyor ki:

  Ben orda Tekirdağ da yaşıyorum ve o Fabrika Kalıntılarının yıkılıcağını ve AVM yapılacağı söylenmişti ama 3 yıl oldu ortada birşey yok.Hatta Okul gezisinde Kadir Albayrağın yanına gitmiştik ordada ona şunu dedim; Eski Rakı Fabrikasının kalıntılarını yıkıp oraya AVM yapacağınız doğru mu dedim. Kadir Albayrak; Evet Ama ne zaman yapılacağı belli değil cevabını vermişti.

 6. Atakan Ayna diyor ki:

  YANDIK, BİTTİK, MAHVOLDUK… TEKİRDAĞ HALKI PARAYLA OYNUYOR. YOLLARDA İNSANDAN ÇOK ARABA VAR. BEN BU ŞEHİRDE DOĞDUM, 38 YAŞINDAYIM. HİKAYE ANLATMAYIN. İYİ Kİ KAPANDI.

 7. Atakan Ayna diyor ki:

  İYİ Kİ KAPANDI. NEFES ALMAKTA BİLE ZORLANIYORDUK. ÜZÜMÜNÜ ÜRETİP SATIN. TEKEL DAHA MI PAHALIYA ALIYOR. HACI DEDEM GELİP MAHALLEDE ÜZÜM SATAR, MİLLET KAPIŞ KAPIŞ ALIRDI. dw'NİN YAPACAĞI HABERDEN NE OLUR!

 8. Halil Melo diyor ki:

  Yazıktır yazık. Şu güzelim memleketi sata sata batırdılar. Allah belalarını versin. Yanliş ve sahtekâr yönetim sağolsun. İnşallah çaldıklarınız boğazınızda kalır.

 9. Kurt Dağlı diyor ki:

  Yorumlar felaket kimisi içkiyi kötülemiş kimi çiftçiyi kötülemiş kimi de içeni kötülemiş size ne kardeşim eğer sana bir zararı yoksa içenin size ne sen içmezsin olur biter hastalanırsa da ömür boyu o çeker size ne lise yıllarımda bende içtim şimdi arada bir arkadaş ortamında tek tük götürüyoruz keşke şu içenlere kızdığınız kadar karısını dövene vakıflarda tarikatlarda çocuklara tecavüz edenlere işçi haklarında orman talanında da görsek şu boktan yorumlarınızı ama yok illa sövdürüceniz kendinize

 10. oli ren diyor ki:

  Almanya her zaman yaptığı gibi Algı yaratmaya çalışıyor vah vah vah Alman devletinin kaç tane içki fabrikası var ki ? Tekel kapatılmayıp devlet gözetiminde özel sektöre devir edilseydi iyi olurdu belki ama Türkiye’de devletin insanların tercihlerine baskı uyguladığı algısı yaratmaya çalışmak ancak Almanya’nın sesine yakışır. Hadi oradan kendi işinize bakın sözünüz varsa dürüstçe yüzümüze söyleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.