Makalenin konusu mai tai kokteyl etrafında dönecek. mai tai kokteyl hakkında bilgi ediniyorsanız, bu 🍹 The one and only Original Mai Tai! makalesinde HometownInn ile mai tai kokteyl hakkında bilgi edinelim.

🍹 The one and only Original Mai Tai! içinde mai tai kokteyl ile ilgili en alakalı içeriği sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için mai tai kokteyl dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur | efes summer blue bira ile ilgili en eksiksiz bilgileri kapsayan

mai tai kokteyl ile ilgili bazı bilgiler

Bu, Trader Vic’den orijinal Mai Tai 🍸 Önerdiğimiz en iyi araçlar 🥄 Antika Stil Ağırlıklı Teneke Set: Barfly Ölçme Kabı Jigger: Barfly Karıştırma Camı (17 oz): GE Pebble Buz Makinesi: Büyük El Sıkacağı: Y Soyucular: İşbirliğindeki Cam Eşyalarımız Amehla 🍸 Nick ve Nora Kokteyl Coupe 🥃 Eski Moda Cam Ağır Taban Tam Mağaza Desteği 🙏 Üzerinde adınızın yazılı olduğu Sanal Şişe: Patreon’da Destek: YouTube Üyeliklerinde bizi destekleyin: 🍸 Harika ve profesyonel Bar Gereçleri Barfly Mixology Gear tarafından sağlanır 🍹📅 Yapın Kokteyl Tatillerini sever misin? Kontrol edin veya takvime bakın ve bir günü kaçırmayın! 📷 Instagram: 💬 Facebook: 👕 Tişörtler: 💬 Discord’umuza katılın: 🏆 En İyi Videolar! 📺Evde yapabileceğiniz 10 Kolay Kokteyl 📺 En Ünlü 6 Kokteyl 📺 En İyi 5 Long Island Buzlu Çay #educatedbarfly #theeducatedbarfly #cocktail #cocktailrecipe #cocktails #howtomakecocktails #short #shorts #youtubeshorts Trader Vic’s Mai Tai: 1oz (30ml) Rhum Agricol 1oz (30ml) Appleton Estate Signature .25oz (7.5ml) Curacao 1oz (30ml) Lime Juice .25oz (7.5ml) Orgeat .25oz (7.5ml) Basit Şurup Harcanan Kireç ve Nane Garnitür .

SEE ALSO  Alkol Nasıl İçilir? (İlk Defa ALKOL Kullanacak Olanlara Tavsiyeler) | hafif bira çeşitleri hakkında en iyi bilgilere genel bakış

Görüntüler mai tai kokteyl içeriği ile ilgilidir

🍹 The one and only Original Mai Tai!
🍹 The one and only Original Mai Tai!

Görüntülediğiniz 🍹 The one and only Original Mai Tai! hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün aşağıda yayınlayan diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  MÌNH SINH TỒN 100 NGÀY TRONG MINECRAFT THỜI TRUNG CỔ SIÊU KHÓ ! | kraft rakı ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

Daha fazlasını burada görün

mai tai kokteyl ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Original #Mai #Tai.

easy drinks,drink recipe,easy cocktails,easy cocktail recipes,best cocktail recipes,simple cocktails,cocktails at home,homemade,how to drink,drinks,easy,quick,tasty,nice,binging with babish,cocktail chemistry,easy recipe,top 10,top 5,steve the bartender,masterclass,master class,cocktail,cocktails,educated barfly,cocktail recipes,anders erickson,anders bartender,tiki,tiki drink,trader vic,trader vic’s,mai tai,original mai tai.

🍹 The one and only Original Mai Tai!.

mai tai kokteyl.

mai tai kokteyl içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. mai tai kokteyl hakkındaki makaleyi hometown-inn.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. ba55letmysoulfly diyor ki:

    Hmmm I’ve also seen people do it with light rum in the tin and the dark rum is a float. I imagine it doesn’t matter… mostly for looks.

  2. Alexandre BL Racing diyor ki:

    In the Smuggler’s Cove book, it’s said that rhum Agricole was not used in a Mai Tai but a more heavily bodies Martinique rum was used instead. Having tried both, I tend to prefer the Martinique rum as well.

  3. Giwrgos Lampadaridis diyor ki:

    Trader Vic's is my second favourite mai tai. My favourite cuts the rock candy for more orgeat. I just love the combination:). I still expect you to finish the Smuggler's cove full cocktail list hahaha(i know this cant be done but at least cover the classics).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir