Bu makalenin içeriği silifkeye nasil gidilir hakkında açıklama sağlayacaktır. silifkeye nasil gidilir arıyorsanız, bu TİSAN ADASINA GİDEN MEŞHUR DAĞ YOLU makalesinde HometownInn silifkeye nasil gidilir’yi analiz edelim.

Yeni güncellenen TİSAN ADASINA GİDEN MEŞHUR DAĞ YOLU içindeki silifkeye nasil gidilir ile ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Erken Rezervasyon Fırsatı - Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa | aquapark fırsatları ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için silifkeye nasil gidilir dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım silifkeye nasil gidilir

Mersin’in Silifke ilçesi Yeşilovacık Mahallesi’nde bulunan Tisan Adası, Silifke’ye yaklaşık 30 kilometre sonra videodaki ilk kavşaktan görüldüğü gibi sola dönün, düz gittikten sonra sola dönün, camiden sola dönün ve engebeli yoldan çıkın ve tehlikeli Tisan Yolu. Dar ve engebeli yollarda asla hız yapmayın. Kendi hayatınızı düşünmeseniz bile, onların yolları son derece tehlikelidir. Böylece başkalarının hayatını riske atabilirsiniz. Aslında engebeli dağ yolunun iniş çıkışlarında aracınızla 35 km/s hızı geçmemenizi tavsiye ederim. Yolu daha detaylı incelemek için videonun oynatma hızını azaltabilirsiniz.

SEE ALSO  PARAYLA VATANDAŞLIK VEREN ÜLKELER! YURTDIŞINA GİTMENİN YOLLARI! | para ile vatandaşlık veren ülkeler ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı olarak

silifkeye nasil gidilir konusuyla ilgili bazı resimler

TİSAN ADASINA GİDEN MEŞHUR DAĞ YOLU

Öğrendiğiniz TİSAN ADASINA GİDEN MEŞHUR DAĞ YOLU hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından HometownInn her gün yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Köyceğiz Nereye Bağlı? | köyceğiz nereye bağlı hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

silifkeye nasil gidilir ile ilgili öneriler

#TISAN #ADASINA #GIDEN #MEŞHUR #DAĞ #YOLU.

[vid_tags].

TİSAN ADASINA GİDEN MEŞHUR DAĞ YOLU.

silifkeye nasil gidilir.

silifkeye nasil gidilir bilgisiyle HometownInn sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn silifkeye nasil gidilir hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Oscar Kilo diyor ki:

    Videonun ilk saniyesindeki ana cadde Antalya Yolu. İlk döndüğüm kavşakta Antalya Yolu'ndan Yeşilovacık Köyüne giden yola dönüyorum. Döndüğüm yolun solunda üçüncü camiyi gördüğümde ise sola dönüyorum ve yolu takip ettiğimde Tisan çıkmış olacak. Zaten tabelalarda da Tisan diye yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.