Makalenin içeriği erzurum kamp alanları ile ilgili olacaktır. ERZURUM makalesinde erzurum kamp alanları konusuna açıklık getirelim.

ERZURUM içinde erzurum kamp alanları ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  ESKİŞEHİR'in Neyi Meşhur - Nesi Meşhur Türkiye | eskısehırın neyı meshur hakkında en ayrıntılı bilgilerin özeti

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için erzurum kamp alanları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Bazı açıklamalar erzurum kamp alanları ile ilgilidir

Bu videomda Mescit Dağları’nın güney eteklerini aşıp Çifte Göller’e ulaşma hikayem var. Yol çetin olsa da görülen güzellikler insana her şeyi unutturur. Özellikle Çifte Göller’den Mescit Dağı’nın en yüksek ikinci zirvesine ulaştığınızda birçok göl görürsünüz; Çift Göller, Büyük Göl ve Viranşehir Gölleri. Yer: Çifte Göller / #Tortum #ERZURUM Tarih : 25 Temmuz 2021 / Pazar.

SEE ALSO  Akdeniz Köyü / Kıbrıs / Ayşe Özkılıç | kıbrıs akdeniz köyü hakkında yeni güncellenmiş bilgileri kapsayan

erzurum kamp alanları ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Tortum Çifte Göller | ERZURUM

Okuduğunuz Tortum Çifte Göller , O zaman hometown-inn.com her gün aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Türkiye’den *iktir Olup Gitmek - Nasıl Dünya Vatandaşı Olabiliriz? | başka ülke vatandaşı olmak ile ilgili tüm bilgiler yeni güncellendi

Burayı tıklayın

erzurum kamp alanları ile ilgili bazı öneriler

#Tortum #Çifte #Göller #ERZURUM.

Subaru XV,Subaru Crosstrek,Erzurum,Tortum,Çifte Göller.

Tortum Çifte Göller | ERZURUM.

erzurum kamp alanları.

erzurum kamp alanları hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. erzurum kamp alanları hakkındaki makaleyi hometown-inn.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. UNIVEN PVC diyor ki:

    Mescit dağları. Çocukluğumda babamla birlikte giderdik. Bir kaç köyün ortak kullandığı alan. 500 e yakin buyukbas hayvan olurdu. At surusu vardi. Yaz boyu orda kalirlardi. Tuz vermeye ve hayvanlarimizi kontrole giderdik. Orda beslenen hayvanlarin eti çok lezzetli olurdu. Çocukluğuma gittim. Teşekkür ediyorum.

  2. Muhammet Emin Duman diyor ki:

    Güzel kaliteli bir paylaşım olmuş. Çok güzel yerler var memleketimde. Akarsular çok güzel insanı rahatlatıyor.

  3. FATMA YAGCI diyor ki:

    ALLAH ALLAH SUYUN AKİSİNA BAK DAGLAR DAGLAR HHHUUUUcok guzel bir cekim Allahin yarattigini oldugu gibi cekmis siniz emeginize saglik eskiden bir adet vardi zirveye cikan herker zirve tasinin ustune bir tas ekler tabiki kendi muhrunu cizerek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.