Bu makalenin bilgileri trabzon sümela günübirlik tur ile ilgili olacaktır. trabzon sümela günübirlik tur ile ilgileniyorsanız, bu Trabzon Günübirlik Uzungöl Turu – Hafsa Tur makalesinde hometown-inn.com ile trabzon sümela günübirlik tur’yi analiz edelim.

Trabzon Günübirlik Uzungöl Turu – Hafsa Tur içinde trabzon sümela günübirlik tur ile ilgili en ayrıntılı içeriği sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu HometownInn web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için trabzon sümela günübirlik tur dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  DAVRAZ TURU -16 DERECE | davraz turları ile ilgili en iyi bilgiyi sentezleyin

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir trabzon sümela günübirlik tur

Sabah 10:00’da acentemizin önünden turumuza başlıyoruz. Hedefimiz merkeze 100 km uzaklıktaki Uzungöl ve yolculuk yaklaşık iki saat sürüyor. Haldizen çayı vadisinde meydana gelen heyelan sonucu dere yatağının doğal bir baraj gibi kapanmasıyla oluşan göl, çevresindeki ladin ormanları ile çekici bir görünüme sahip. Turumuzun başlamasının ardından ilk durağımız olan el yapımı bıçaklarıyla meşhur bıçak reyonuna uğruyoruz. Ziyaretimizin ardından ikinci durağımız olan çay fabrikasında mola verip, çayın nasıl işlendiğini yetkili mühendislerden dinleyerek fabrikayı geziyoruz. Fabrika ziyaretimizin ardından Uzungöl şelaleler bölgesine geçerek çevremizdeki doğal güzellikleri fotoğraflıyoruz. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız restorana geçiyoruz. Gölün hemen yanında bulunan tesisimizde öğle yemeği ve gezi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından tekrar toplanıyoruz ve Trabzon’a dönüş yoluna giriyoruz. Dönüşte Kiremitli Köprüsü’nde mola veriyoruz. 1935 yılında yapılan bu köprü 1996 yılında anıt eser olarak sınıflandırılmıştır. Bu küçük molanın ardından Trabzon’a dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Diğer günübirlik turlarımıza da göz atabilirsiniz; Ayder Turu : Sümela Paket Tur : Hıdırnebi Yayla Turu : Huser Yaylası : Pokut Sal Yayla Turu : Elevit Yayla Turu : Mavigöl Turu : Ordu Teleferik Turu : Batum Turu : Karagöl Turu :

SEE ALSO  танки онлаин званк comador | En doğru comador ilgili içeriği sentezleyin

trabzon sümela günübirlik tur hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Trabzon Günübirlik Uzungöl Turu - Hafsa Tur
Trabzon Günübirlik Uzungöl Turu – Hafsa Tur

Görüntülediğiniz Trabzon Günübirlik Uzungöl Turu – Hafsa Tur hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriği arayabilirsiniz.

SEE ALSO  ÖZEREN 1 OTEL - MERKEZ/BURDUR | burdur ucuz otel hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Daha fazlasını burada görün

trabzon sümela günübirlik tur ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Trabzon #Günübirlik #Uzungöl #Turu #Hafsa #Tur.

[vid_tags].

Trabzon Günübirlik Uzungöl Turu – Hafsa Tur.

trabzon sümela günübirlik tur.

trabzon sümela günübirlik tur içeriğiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com trabzon sümela günübirlik tur hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Trabzon Günübirlik Uzungöl Turu – Hafsa Tur | En eksiksiz trabzon sümela günübirlik tur ile ilgili içeriğe genel bakış” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.