Makalenin içeriği bursa lokanta hakkında konuşacak. bursa lokanta hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Türkiye'de Bu Tarz Yapan Yok Sadece Ben Kaldım!!! Bursa Lezzetleri makalesinde bursa lokanta’yi Hometown Inn ile analiz edelim.

Türkiye'de Bu Tarz Yapan Yok Sadece Ben Kaldım!!! Bursa Lezzetleri içindeki bursa lokanta ile ilgili içeriğe ayrıntılı bir bakış

Aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Güzelyalı burgaz (beyaz kayalar) | Yeni güncellenen mudanya beyaz kayalar hakkında genel bilgi

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayış için bursa lokanta dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar bursa lokanta

Bursa’nın en lezzetli tatlılarından biri olan süt helvasının yapımını çok farklı bir şekilde Lokanta Abdullah Usta’nın 60 yıllık esnaf lokantası Faruk Usta’dan öğrendik. Sonunda afiyetle yedim 🙂 Çok ama çok lezzetliydi. İyi eğlenceler….

SEE ALSO  İkizler börek fsm | Yeni güncellenen yaşayanlar börekçisi ile ilgili genel bilgiler

bursa lokanta hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Türkiye'de Bu Tarz Yapan Yok Sadece Ben Kaldım!!! Bursa Lezzetleri
Türkiye'de Bu Tarz Yapan Yok Sadece Ben Kaldım!!! Bursa Lezzetleri

Okuduğunuz Türkiye'de Bu Tarz Yapan Yok Sadece Ben Kaldım!!! Bursa Lezzetleri hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, her gün yayınlanan hometown-inn.com ‘yi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

bursa lokanta ile ilgili öneriler

#Türkiye39de #Tarz #Yapan #Yok #Sadece #Ben #Kaldım #Bursa #Lezzetleri.

SEE ALSO  The Road To Manzara Restaurant | manzara restaurant ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

milliyiyici,sokak lezzetleri,tarif,yemek,yemek tarifleri,bursa,milliyiyici bursa,bursa lezzetleri,bursa sokak lezzetleri,sut helvasi,süt,süt helvası yapımı,sut helvasi nasıl yapılır,esnaf lokantası,bursa esnaf lokantası,bursa tatlı,bursada ne yenir,milliyiyici süt helvası,bursa Abdullah usta,lokanta Abdullah usta.

Türkiye'de Bu Tarz Yapan Yok Sadece Ben Kaldım!!! Bursa Lezzetleri.

bursa lokanta.

bursa lokanta içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ‘ın bursa lokanta içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Nizam öztürk diyor ki:

  -Sen peki bişey soracam sana..
  -Her gün yiyon mu doğruyu söyle?
  Bence bu soru kalıbının patentini almalısın.

 2. Zafer Turan diyor ki:

  Mekan kaç yıllık? 26. sen kaç yaşındasın 75. 20 yıldır oğlan yapıyor. 6 yıl kendisi yapmış. Oğlana soruyor. Kaç yıldır yapıyorsun. 38 yıldır. Helvamız çok iddialı ama margarinden. Ilginç bir video olmuş. Gizem dolu. 🙂

 3. Fay sane diyor ki:

  Deneyimlerim ve YouTube mecrasında izlediğimden çıkarımlarıma göre Batı'da belirli bir seneyi devirmiş işletmelerde nezaket ve saygı, doğuda ise neredeyse her işletmede ikram olan (özellikle güney kesiminde) meze,salata çeşitliliği var bu ikisini aynı anda sunan ve lezzetin yoğun olduğu mekanı bulursanız kaçırmayın

 4. alaattin pacurlu diyor ki:

  Eline sağlık güzel video, süt helvası videolarının en iyisiydi. ama hala bunda da eksiklikler var.. Mesela sonradan tereyağı koyacağız dedi koymadı sanırım ? ölçüleri tam anlamadık vermek istemedi diye düşündüm.. Birde neden 3 çeşit yağ kullanıyor.? bazı sorular vardı, sorulucak kaynadı gitti. bence sizin gibi gezgin arkadaşlar bu tarz sorulara çalışmalı gitmeden mekanlara 🙂 madem aboneyiz bekleriz böyle sorular. Birde adam ahiyim ben dedi bir kaç kelime etmek istedi sende ahilik ne deyince konu kapandı, bu tarz yerlerden bomba videolar çıkabilir dersinizi iyi çalışırsanız. bilgi videosu değil ben geziyorum karnım acıktı videosu olmuş.:) . ben şimdilik abonelikten çıkıcam bu kanal kendini toparlayana kadar. kal sağlıcakla.

 5. BARIŞ BİNGÖL diyor ki:

  Muratcım istanbul Fatihte Kadınlar pazarında Büryan Kebabı üzerinede mis gibi Sur tatlısı yemeni öneririm kesinlikle dene…Ama yerinde orjinal halinde yemelisin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.