Makalenin bilgileri sukay park bursa etrafında dönecektir. sukay park bursa hakkında bilgi ediniyorsanız, bu TÜRKİYE'nin İLK ULUSLARARASI STANDARTLARDAKİ KAYKAY PİSTİ & İLK KABLOLU SU KAYAĞI MERKEZİ SUKAY PARK makalesinde sukay park bursa’yi Hometown Inn ile tartışalım.

sukay park bursa ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz TÜRKİYE'nin İLK ULUSLARARASI STANDARTLARDAKİ KAYKAY PİSTİ & İLK KABLOLU SU KAYAĞI MERKEZİ SUKAY PARK

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için sukay park bursa dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar sukay park bursa

Kaykay – Kaykay parkı / Kaykay parkı Bursa ili Osmangazi İlçesi Sukay Parkı’nda yer almaktadır. Arkadaşlar bu videomda sizlere Bursa ili Osmangazi ilçesi Sukay Park’ta bulunan kaykay – paten – paten parkını tanıtacağım. (Türkiye’nin uluslararası standartlardaki ilk Kaykay parkuru) Kaykay – Kaykay – Kaykay parkı, çocuk oyun alanları, güvenlik noktası, oturma yerleri/banklar, yürüyüş alanları vb. ile çevrilidir. Şimdiye kadar 34 adet paten parkını sizlere tanıttım ve bundan böyle biz gittiğimiz yerlerde bu paten parklarının tanıtım videolarını çekeceğiz. Ayrıca siz değerli abonelerimiz için gezilecek yerleri tanıtım videoları şeklinde yükleyeceğiz. Bu park hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın! Bu parkı birlikte görelim. TÜM VİDEOLARIMI İZLEMEK İÇİN: İŞTE YOUTUBE KANALIMIZDAKİ DİĞER VİDEOLARIMIZDAN BAZILARI: * ENES BATUR VE SKATE PARK VİDEOSU! : * BURSA TELEFON | Yılbaşına Özel 😜 : * BURSA TOPHANE PARKI: OSMANGAZİ VE ORHAN GAZİ TÜRBESİ : * TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ÇINAR AĞACI | YAŞLI 613 | BURSA | İNKAYA TARİHİ UÇAK : * ALTINŞEHİR KAYKAY PARKI | KAYKAY PARKI | BURSA | NİLÜFER : Bu kanalda sadece yemek tarifleri değil, kaykay videoları, eğlenceli vloglar/videolar, bildiğiniz ve bilmediğiniz farklı ekstrem sporlarla ilgili içerik/videolar, gezdiğimiz farklı yerler de bulabilirsiniz. Kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın! İzlediğiniz için teşekkürler. Bursa Sukaypark Su Kayağı Parkı: Türkiye’nin ilk kablolu su kayağı merkezi ve dünyadaki 150 Kablolo Su Kayağı Parkı’ndan biri olan Bursa Sukay Park, 100 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Türkiye genelinde Antalya, Samsun, Kayseri ve İzmit’te kurulan tesislere öncülük eden Sukaypark’ta yaz aylarında haftanın 7 günü deneyimli eğitmenler tarafından su kayağı eğitimi verilmektedir. Tesis arazisinde ada, gölet, çocuk parkı, yürüyüş ve koşu yolları, paten alanı, top oynamak için çim, göl kıyısında 300 kişilik Restoran ve Kafeterya, çocuklar için su oyun alanları bulunmaktadır. Piste kurulan mekanik sistem saatte 28-35 km sabit hızda çekiyor. Bu nedenle Su Kayağı Parkı’ndaki modern kayak sistemi, tekne arkasında kayak yapmaktan çok daha güvenlidir ve su kayağı çok daha kolay öğrenilebilir. Tesis, modern özellikleri ile Türkiye’nin en modern ve en iyi tesislerinden biridir. Su kayağı parkında Kneeboard, Double Ski, Mono Ski, WakeSkate, Disk ve Wakeboard su sörfü çeşitleri yapılabilmektedir. diz tahtası nedir? : Su kayağının başlangıcıdır. Dizler üzerinde oturur pozisyonda ve mekanik sisteme bağlı kabloya tutunarak Board ile su üzerinde kaydırılarak yapılır. Wakeboard nedir? : Su kayağı konusunda uzman olanların kullandığı ve son etap olarak adlandırılabilecek ikili kayaklara “Wakeboard” denir. #Bursa, #BursaKaykayPark, #SukayPark, #Skateboard, #Skate, #Skate, .

SEE ALSO  Dobruca Keyfi Et Öğretmenler Günü Kutlamaları | Bursa Panorama | balkon doburca menü ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış

sukay park bursa konusuyla ilgili bazı resimler

TÜRKİYE'nin İLK ULUSLARARASI STANDARTLARDAKİ KAYKAY PİSTİ & İLK KABLOLU SU KAYAĞI MERKEZİ SUKAY PARK
TÜRKİYE'nin İLK ULUSLARARASI STANDARTLARDAKİ KAYKAY PİSTİ & İLK KABLOLU SU KAYAĞI MERKEZİ SUKAY PARK

Öğrendiğiniz TÜRKİYE'nin İLK ULUSLARARASI STANDARTLARDAKİ KAYKAY PİSTİ & İLK KABLOLU SU KAYAĞI MERKEZİ SUKAY PARK içeriğini anlamanın yanı sıra, O zaman hometown-inn.com günlük güncelleme yapan diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  bursa mudanya iskelesi dev balık avı levrek avı minekop avı,mudanya iskelesi minekop avı | levrek balık bursa ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi kapsayan

Daha fazlasını görün

sukay park bursa ile ilgili bazı öneriler

#TÜRKİYE39nin #İLK #ULUSLARARASI #STANDARTLARDAKİ #KAYKAY #PİSTİ #amp #İLK #KABLOLU #KAYAĞI #MERKEZİ #SUKAY #PARK.

SEE ALSO  Çakırlarda Kahvaltı Keyfi Sakinler Kır Bahçesi 0531 287 65 62 | En doğru sakinler kır bahçesi ile ilgili tüm içerikler

kaykay,kaykay park,skate park,paten park,paten,skate,skateboard,Bursa,Sukay park,Bursa Sukay park,Sukay skate park,park,ada,Osmangazi,Enes Batur,Batur,BURSA TELEFERİK,Yılbaşı özel,extreme spor,spor,kaykay videoları,eğlenceli,eğlence,video,vlog,yemek,Bursa Sukaypark Su Kayağı Parkı,Wakeboard,WakeSkate,Kneeboard,Türkiye’nin ilk kablolu su kayağı merkezi,Dünya,Antalya,Samsun,Kayseri,İzmit,İzmir,koşu,çocuk,eğitmen,kafeterya,mekanik sistem,ORHAN GAZİ,Türbe,ALTINŞEHİR.

TÜRKİYE'nin İLK ULUSLARARASI STANDARTLARDAKİ KAYKAY PİSTİ & İLK KABLOLU SU KAYAĞI MERKEZİ SUKAY PARK.

sukay park bursa.

sukay park bursa hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. Hometown Inn sukay park bursa hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Sudde diyor ki:

    abla ne zaman istanbula gideceksin alibeyköyde açılan skateparka hamzanın kaymasını çok merak ediyorum (alibeyköydeki skatepark osmanlı parkında)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir