Bu makale, suma ne demek hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. FULL HD

Üç Kağıtçı

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için suma ne demek dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

suma ne demek ile ilgili içerik

Üç Bildiri; Yapımcılığını YAHYA A. KILIÇ’ın üstlendiği, Kemal Sunal ve Ali Şen’in başrollerini paylaştığı 1981 yapımı Türk filmidir. Üç Kağıt filminin diğer oyuncuları; Ülkü Özen, Turgut Özatay, Reha Yurdakul, Nizam Ergüden, Hakkı Kıvanç, Zeki Alpan, Arap Celal. Filmin Konusu: Rıfkı (Kemal Sunal), merhum babasının malını satmak için Almanya’dan köyüne döner. Köyde adı bir anda “Ermiş” olur. Rıfkı, yağmur duasına çıkan köylüler için yarım saatte yağmur yağdırır. Düdük çalıyor. Evde mahsur kalan yaşlı kadınların servetlerinin kilidini açar. Sakatları üfleyerek ayağa kaldırır. Bu sırada bazı çıkarcılar köyün muhtarlığına Rıfkı’nın seçilmesini isterler. Bir başka belediye başkan adayı Rıfkı’ya seçimlere katılmaması için rüşvet verir. Rıfkı seçimleri kazanır ama sonunda üç kişilik olduğu ortaya çıkar. Kanalımıza abone olmak için; Web Sitemiz; Kemal Sunal Filmler için; Kemal Sunal Film Sahneleri; Avanak Apti Filmi (Kemal Sunal): En Büyük Şaban (Kemal Sunal): Gülen Adam (Kemal Sunal): İnatçı (Kemal Sunal): İbo ile Güllüşah (Kemal Sunal): Hayırlı AİLE Çocuğu (Kemal Sunal): Çarıklı Milyoner (Kemal Sunal) ) ): Meraklı Köfteci (Kemal Sunal): Korkusuz Korkak (Kemal Sunal): Sakar Şakir (Kemal Sunal): Hasan Boğuldu – HD Türk Filmi: Kalbimdeki Ağrı – HD Türk Filmi: Bebeklerim – HD Türk Filmi: Şanslı İşçi – HD Türk Filmi: Derdim Dünyadan Büyük: Kalbimde Bir Yara Var – HD Türk Filmi: Kırık Bir Bebek – HD Türk Filmi (Hülya Avşar): Bir Yudum Aşk – HD Türk Filmi: KELOĞLAN – HD Türk Filmi : Ben Topraktan Bir Canım: Ana Kurban Can Kurban: Uyanış Gazeteci : Kuyucaklı Yusuf – HD Türk Filmi: Şaban Pabucu Yarım Ağlıyorum – HD Türk Filmi: Şaşkın Damat – HD Türk Filmi: ADAK – HD Türk Filmi: POLIZEI – HD Türk Filmi (Kemal Sunal): ÜÇ KAĞITÇI – Türk Filmi (Kemal Sunal) : Şalvar Vakası – HD Türk Filmi (Şener Şen): Tarzan Rı fkı – HD Türk Filmi: Sosyete Şaban – HD Türk Filmi: Sevimli Hırsız – HD Türk Filmi: #KemalS unal #YeşilçamFilmleri #YerliFilm .

SEE ALSO  Screwdriver Cocktail | Quick Cocktail Recipe! | screwdriver kokteyl hakkında en doğru bilgiyi sentezleyin

suma ne demek hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Üç Kağıtçı | Türk Filmi | FULL HD | KEMAL SUNAL

Okuduğunuz Üç Kağıtçı , Ardından, her gün HometownInn güncelleme yapan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  BULGARİSTAN RAKI YAPIMI | incir rakısı hakkındaki bilgilerin ayrıntılı olarak özeti

Burayı tıklayın

suma ne demek ile ilgili anahtar kelimeler

#Üç #Kağıtçı #Türk #Filmi #FULL #KEMAL #SUNAL.

SEE ALSO  How to make homemade Sweet and Sour mix | sweet sour mix tarifi hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

üç kağıtçı,kemal sunal,ali şen,üç kağıtçı tek parça,üç kağıtçı kemal sunal,kemal suma romatizma filmi,kemal sunal filmleri,ali şen filmleri,yeşilçam hd filmler,üç kağıtçı izle,üç kağıtçı film hd,Ülkü Özen,Turgut Özatay,Reha Yurdakul,Nizam Ergüden,Hakkı Kıvanç,Zeki Alpan,Arap Celal.

Üç Kağıtçı | Türk Filmi | FULL HD | KEMAL SUNAL.

suma ne demek.

suma ne demek hakkında HometownInn sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin suma ne demek içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Eğitim ve Bilgi Akademi-EBA diyor ki:

    2023 yılındayız ve 1 Mart 2023 tarihi itibariyle tekrar izlemiş ve tekrar gülmüş oldum. Sağ olun Kemal Sunal ve diğer güzel insanlar… Bizlere çok güzel filmler bıraktınız. ❤❤❤❤❤ Allah hepinize gani gani rahmet eylesin, mekânlarınız Cennet olsun.

  2. AndJusticeForALL diyor ki:

    Rüyasında melek ile konuşurken benim bavullarımı hazırlamam 20 sene sürer dedikten 20 sene sonra ölmüştür kemal sunal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.