Bu makalenin bilgileri kestel tabiat binicilik merkezi ile ilgili olacaktır. kestel tabiat binicilik merkezi hakkında bilgi ediniyorsanız, hadi hometown-inn.com bu Uludağ’ın Eteklerinde Dörtnala Özgürlük İha makalesinde kestel tabiat binicilik merkezi’yi açıklığa kavuşturalım.

kestel tabiat binicilik merkezi hakkında genel bilgiler en ayrıntılı Uludağ’ın Eteklerinde Dörtnala Özgürlük İha

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için kestel tabiat binicilik merkezi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

kestel tabiat binicilik merkezi ile ilgili içerik

At tutkunları, Uludağ’ın eteğinde yer alan binicilik merkezinde ormanlarda dört nala koşmanın özgürlüğünü yaşıyor. Eşsiz manzarada karla kaplı ormanlarda koşan atlar drone ile görüntülendi. İhlas Haber Ajansı’nın YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: ► Bursa’nın Kestel ilçesi Kazancı Mahallesi’nde kurulan Doğa Binicilik Merkezi’nde kış aylarında orman ve göl manzaralı doğa içinde ata binmek mümkün. Alternatif kış turizminin gözde mekanlarından biri olan binicilik merkezi, 2015 yılından beri halka hizmet veriyor. Farklı cins 55 atın bulunduğu merkezde modern ve geleneksel okçuluk dersleri de veriliyor. Binicilik eğitimi almak ve atlarla doğa içinde manzaranın tadını çıkarmak isteyen her yaştan yerli ve yabancı turist her mevsim merkezi ziyaret ediyor. Binicilik merkezi pandemi sürecinde gerekli önlemleri alarak hizmet vermeye devam ediyor. Sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde ise merkezden sadece lisanslı ve özel izinli sporcular faydalanabiliyor. Merkezin yanında bulunan gölette dolaşan atlar da büyüleyici görüntüler oluşturdu. Tabiat Binicilik Kulübü Başkanı Şeyda Çilek Cihan, Uludağ’ın eteklerinde dört mevsim binicilik faaliyetleri gerçekleştirdiklerini belirterek, “Karda çok keyifli bir ortam var ve her kesimden büyük ilgi görüyor. Hafta içi herhangi bir kısıtlamanın olmadığı saatlerde burada çok rahat bir şekilde hizmet vermektedir. Tesislerimizde lisanslı binicilerimiz bulunmaktadır. Hafta sonları da özel izinle gelebilirler. Merkezimizde açık ve kapalı manej, midilli maneji ve kendi kendine binme aktivitelerimiz bulunmaktadır. Yaklaşık 55 atımız ve 85 civarında lisanslı binicimiz var” dedi. “Kar altında ata binmek isteyen vatandaşlarımız bizimle iletişime geçebilir” diyerek sözlerine devam eden Şeyda Çilek Cihan, “Kış sporları denilince akla ilk olarak kayak geliyor. Ama bunun yanında binicilik de çok farklı ve güzel bir spor. Kara ve orman turlarında ata binmeyi bilmenize gerek yok. Herhangi bir binicilik geçmişine sahip olmanıza gerek yoktur. Bu turlara katılmak için at sahibi olmanıza gerek yok. Buraya geldiğinizde tüm binicilik ekipmanları size sağlanmaktadır. Profesyonel bir antrenör eşliğinde karda binmenin keyfini yaşayabiliyorlar” dedi. 2 yaşından itibaren kendi kendine binilebileceğini vurgulayan Cihan, “Binicilikle ilgili her yaşa uygun atlarımız ve ekipmanlarımız var. Özgürlüğün tadını çıkarmak ve bu duyguyu yaşamak isteyen herkesi davet edin” dedi. Ata binmeyi seven bir vatandaş, 3 yıldır binicilik yaptığını belirterek herkesi bu spora davet etti. #uludağ #haber #sondakika #gundem ================================ İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi ► İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri ► ► ► ► İhlas Haber Ajansı ile ilgili olarak İhlas Haber Ajansına ulaşmak için ► .

SEE ALSO  YAŞAM KIR BAHÇESİ EDİRNE | En doğru hayal bahçesi edirne ile ilgili tüm bilgiler

Bazı fotoğraflar kestel tabiat binicilik merkezi hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Uludağ’ın Eteklerinde Dörtnala Özgürlük İha
Uludağ’ın Eteklerinde Dörtnala Özgürlük İha

Görüntülediğiniz Uludağ’ın Eteklerinde Dörtnala Özgürlük İha hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün aşağıda yayınlayan diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Bursa Kebapçısı (İlk Bölüm).mp4 | bursa kebapçısı 1956 hakkında yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

kestel tabiat binicilik merkezi ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Uludağın #Eteklerinde #Dörtnala #Özgürlük #İha.

SEE ALSO  Kafe Bengisu | Karşıyaka İzmir | karşıyaka kafeler hakkında en eksiksiz bilgileri kapsayan

Haber,İhlas Haber Ajansı,iha,Ihlas News Agency,son dakika,iha youtube,haberler,gündem,siyaset,uludağ,uludağ’ın etekleri.

Uludağ’ın Eteklerinde Dörtnala Özgürlük İha.

kestel tabiat binicilik merkezi.

kestel tabiat binicilik merkezi içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin kestel tabiat binicilik merkezi içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.