Bu makalenin içeriği absolut votka nasıl yapılır hakkında açıklama sağlayacaktır. absolut votka nasıl yapılır arıyorsanız, bu VOTKA YAPIMI makalesinde HometownInn absolut votka nasıl yapılır’yi açıklığa kavuşturalım.

VOTKA YAPIMI içindeki absolut votka nasıl yapılır ile ilgili bilgilerin ayrıntılı bir özeti

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayış için absolut votka nasıl yapılır dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  23 nisan 2016 gösteri demet akalın çalkala | beylerbeyi göbek fiyat ile ilgili en eksiksiz bilgileri özetleyin

Konuyla ilgili bazı bilgiler absolut votka nasıl yapılır

Bu videomda sizlere evde amatör votka nasıl yapılır onu gösterdim. Umarım beğenirsin. .

absolut votka nasıl yapılır içeriği ile ilgili bazı görüntüler

VOTKA YAPIMI

İzlediğiniz VOTKA YAPIMI hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

absolut votka nasıl yapılır ile ilgili anahtar kelimeler

#VOTKA #YAPIMI.

SEE ALSO  Almanya'da bir kasa (20 adet) bira fiyatı | efes extra shot alkol oranı ile ilgili en eksiksiz bilginin özeti

votka,evde votka yapımı,votka kiti,etil alkol,etil alkolle votka yapımı,votka nasıl yapılır,votka yapılırken su ne kadar eklenir,amatör,amatörce votka yapımı,votka yapılırken şeker konur mu,su.

VOTKA YAPIMI.

absolut votka nasıl yapılır.

absolut votka nasıl yapılır hakkındaki bilgilerle HometownInn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn ‘ın absolut votka nasıl yapılır içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Raif Demirel diyor ki:

  Sizin sayenizde kendi rakımı kendim yapıyorum sizin videolarınızı ve bilgilerinizi bize verdiğiniz canlı eğitimi izleyerek sizin sayenizde rakimizi kendimiz yapıyor ve güvenle içiyoruz hemde tekel rakisindan daha zevkli bir tat alıyoruz güvenle içiyor sizi anımsıyoruz hocam size bize verdiğiniz bu bilgilere ve lezzetleri bizimle paylaştığınız için size minnettarız teşekkürlerimizi arz ederiz saygılarımızla ve teşekkürlerimizi size arz ediyoruz kalın sağlıcakla sizi seviyoruz ve izliyoruz

 2. Tufan Yüksel diyor ki:

  Eyüp amca ustam bende ara sıra arkadaşlarım dostlarım ile alkol içerim kiti ve etil alkolü temin etme konusunda yardımcı olabilir misiniz ? Gayet güvenilir yerlerden temin ettiğinizi ve yapılış için insanı iyi telkin edip anlatıyorsunuz yardımcı olursanız bizde içmek isteriz

 3. nis nis diyor ki:

  1 litre etil 1.4 litre su ve kaç mililitre votka aroması konulacak su 80 derece kaynatsak alkolün içine koysak Eser miktarda Metil varsa oda 60 derecede kaybolsa daha iyi olmaz mı

 4. Eren diyor ki:

  AbiAbi selamin aleykum. Ickilerine kattigin orjinal etil nereden bulabilirim. Instadan sana yazdim ama honderiliyor diyor gitmiyor. Hesabim da bozuk. Buradan yazar misin.

 5. Dnzgk89 diyor ki:

  Etil alkol ve vpdka kiti nereden temin edebilirim instagram adresiniz açıklama da yazmıyor bulamadım lütfen yardımcı olurmusunu teşekkürler

 6. Simurgan diyor ki:

  Hocam merhabalar. Benim merak ettiğim bir şey var. İçkiyi hazırladıktan sonra ağzını açık bırakın bekletin diyorsunuz. Birkaç gün bekletin diyorsunuz. Ağzı açık bekleyince alkol uçmuyor mu. Benim bildiğim alkol açıkta kalınca uçar. Siz ne diyorsunuz.

 7. Engin deniz diyor ki:

  Ustad merhaba yasaklandiği icin 5 lt lik bulgaristandan alınıp ,bir şehirde şişe ve bidonlaniyormuş,tarımsal kokenli bugday dan yapılıyormuş,kokusu iyi rakı ve viski yaptım rakıya pek gitmedi tatlı alkol olduğu icin viskide orjinalle arasında hiçbir farkı yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.