Makalenin içeriği ağva yılbaşı turları etrafında dönecektir. ağva yılbaşı turları’yi arıyorsanız, bu Yeni yıla evlerinde girmek yerine Şile'ye akın ettiler; Ağva'daki oteller doldu makalesinde ağva yılbaşı turları’yi keşfedelim.

Yeni yıla evlerinde girmek yerine Şile'ye akın ettiler; Ağva'daki oteller doldu içindeki ağva yılbaşı turları ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için ağva yılbaşı turları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

ağva yılbaşı turları ile ilgili bazı içerikler

Koronavirüs salgını nedeniyle bu yılbaşında canlı müzik, eğlence ve kutlamalar yasak. Ancak yılbaşına evinde girmek istemeyen çok sayıda vatandaş İstanbul’un tatil bölgesi Şile’ye akın etti. Şile İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ağva’da bir otelde inceleme yaptı. Bu yıl koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında yılbaşında canlı müzik, eğlence ve kutlamalar yasak. Ancak oteller rezervasyon taleplerini kabul etti. Yılbaşına ve 4 günlük sokağa çıkma yasağının başlamasına saatler kala çok sayıda vatandaş yollara düşerek İstanbul’un tatil ilçesi Şile’ye akın etti. Şile İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, saat 22.00’ye kadar canlı müziğin yasak olduğu ve kasetin ücretsiz olduğu otellerde incelemelerde bulundu. Ağva’da bir otelde aileleri ve sevenleriyle birlikte yılbaşı yemeği yiyen vatandaşların ortak dileği “Pandemisiz ve sağlıklı bir yıl” oldu. “BÜTÜN OTELLER DOLU, TELEFONLARIMIZ SUSMUYOR Ağva’da bir otelin işletmecisi Ahmet Halit Demir, ‘4 gün oldu bu sefer yasak. İnsanlar evde sıkılmasınlar diye Ağva’ya geldiler. Dolu hemen hemen tüm oteller dolu.2-3 hafta önce doluyduk.Misafirlerimizi sosyal mesafeye uygun odalarımızda ağırlıyoruz.Ayrıca bölgemiz çok geniş olduğu için çok rağbet görüyor.Tabii ki görüşemedik. Tüm talepler. Önceliği daha önce gelen misafirlerimize verdik. Ama tabi ki telefonlarımız susmadı.” “MASKELERİ ÇIKARDIĞIMIZ BİR YIL OLSUN” 4 günlük sokağa çıkma yasağıyla birlikte ailece yılbaşını geçirmek için Ağva’ya geldiklerini söyleyen Aslı Güzel Yıldız, “Umarım sağlıklı bir yıl olur. maskeleri çıkarın. En önemlisi herkese sağlık diliyorum. Bu yıldan sonra dilenecek başka bir şey yok. Hiçbir şey yok.” “İnşallah bedava bir yılbaşı geçireceğiz” Eşi Gökay Yıldız, “Daha izole bir bayram geçireceğiz. Eğlenceli ve şatafatlı değil. Umarım eskisi gibi daha özgür ve güzel bir yılbaşı geçiririz.” Jandarmaya ve tüm otel ekibine teşekkür ediyoruz” dedi. “REZERVASYONUMU 20 GÜN ÖNCE YAPTIM” Otel rezervasyonunu yaklaşık 20 gün önce yaptığını ifade eden Erdoğan Sarı, “Biraz üzücü. Her zamanki gibi değil ama güzel izole bir oteldeyiz. Umarım kazanırız.” Önümüzdeki yıl olmasın. Bu koronavirüsün bir an önce yok olmasını diliyoruz. Eski kutlamalarımızı tekrar istiyoruz.” söz konusu. Eşi ve iki çocuğuyla birlikte kaldığı otelde yılbaşı yemeği yiyen Sibel Tayfur, “Bu kez farklıydı. Alışık olmadığımız bir durum ama en azından ailemizle beraberiz. .Sevdiğimiz bir yer pandemi kurallarına da uyuyor.Umarım bu mayıs ayı pandemisiz geçer.Bu dönem bize gerçekten sağlığın ne kadar önemli olduğunu gösterdi.Umarım bundan sonra her şey güzel olur. ” ifadelerini kullandı. .

SEE ALSO  Can Garden Resort Side - Turkey | En doğru can garden resort hotel hakkında tüm bilgiler

ağva yılbaşı turları içeriği ile ilgili resimler

Yeni yıla evlerinde girmek yerine Şile'ye akın ettiler; Ağva'daki oteller doldu
Yeni yıla evlerinde girmek yerine Şile'ye akın ettiler; Ağva'daki oteller doldu

Okuduğunuz Yeni yıla evlerinde girmek yerine Şile'ye akın ettiler; Ağva'daki oteller doldu hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  HOTEL KILIKYA PALACE, GOYNUK, TURKEY. | En doğru mersin kilikya otel ile ilgili bilgilere genel bakış

Daha fazla haberi burada görün

ağva yılbaşı turları ile ilgili birkaç öneri

#Yeni #yıla #evlerinde #girmek #yerine #Şile39ye #akın #ettiler #Ağva39daki #oteller #doldu.

SEE ALSO  Dünyayı Geziyorum - Çanakkale ve Balıkesir | 20 Eylül 2020 | günlük çanakkale turları ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

takvim,haber,gündem,son dakika.

Yeni yıla evlerinde girmek yerine Şile'ye akın ettiler; Ağva'daki oteller doldu.

ağva yılbaşı turları.

ağva yılbaşı turları bilgisiyle HometownInn ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ağva yılbaşı turları hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.