Bu makale, içeriğinde açıkça black ivory bahseder. black ivory hakkında bilgi ediniyorsanız, bu YOU AND I (Original Full-Length Album Version) – Black Ivory makalesinde HometownInn black ivory konusunu netleştirelim.

YOU AND I (Original Full-Length Album Version) – Black Ivory içindeki black ivory ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu HometownInn web sitesi ile kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için black ivory dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Cl Nasıl Ölçülür? | En doğru rakı bardağı kaç cl ile ilgili içeriğin tümü

black ivory ile ilgili birkaç açıklama

Today albümleri “Don’t Turn Around”dan bu şarkı 1972’de R&B listesinde 32. sıraya ulaştı.

black ivory konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

YOU AND I (Original Full-Length Album Version) – Black Ivory

Görüntülediğiniz YOU AND I (Original Full-Length Album Version) – Black Ivory hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriği arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Almanya’da 70 lik rakı kaç kuruştur? | 70 lik beylerbeyi rakı fiyatı ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

black ivory ile ilgili birkaç öneri

#Original #FullLength #Album #Version #Black #Ivory.

Black,Ivory,R&B,Soul,1972.

YOU AND I (Original Full-Length Album Version) – Black Ivory.

black ivory.

black ivory içeriğiyle Hometown Inn sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. black ivoryHometown Inn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Detoria Smith diyor ki:

  Still listening in 2020-Love it— I was into the Jackson when Black Ivory came out-I never heard their music – I remember seeing a pic of them in Right On ! magazine-They came across my fed one day- Been a Fan every since– Have purchased some CD's

 2. Apollo Solo diyor ki:

  Blacklight parties, grinding, drinking wine and singing on street corners, running games on the ladies, with nothing but our future in front of us. Memories are priceless. Thanks for posting!

 3. Dawn Paige diyor ki:

  I remember this song back in the seventies. 1972 I was twelve years old when this song was out by Black Ivory You and I my older sister had their album Don't Turn Around Black Ivory I dedicate this song to my older sister Beverlee Brown RIP before she passed away this was one of her favorite song.

 4. James Wilson diyor ki:

  I was station in Germany on guard duty getting ready to go to VIETNAM I was 17 years old…and I remembered a young lady did spoken words what song I believe ( don't turn around)what is her name where is she at

 5. Bill Hathaway diyor ki:

  The day I decided I was going to propose marriage to my now wife I went home to my apartment after purchasing the engagement ring and listened to this song over and over again. This song is it and so is she……..Love you so much baby….You are my heart. You and I have an understanding….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir