Bu makale, kahveye katılan alkol ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. kahveye katılan alkol arıyorsanız, bu Zülfikar, Sefer ve Taşkafa'dan Alem – Poyraz Karayel 6. Bölüm makalesinde kahveye katılan alkol’yi analiz edelim.

Yeni güncellenen Zülfikar, Sefer ve Taşkafa'dan Alem – Poyraz Karayel 6. Bölüm içindeki kahveye katılan alkol ile ilgili bilgilerin özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için kahveye katılan alkol dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Bloody Mary kokteyli nasıl yapılır? | cosmopolitan kokteyl içindekiler ile ilgili tüm bilgiler doğru

Konuyla ilgili açıklamalar kahveye katılan alkol

Zülfikar, Sefer ve Taşkafa bir patlama yaşıyor. Sema da onlara katılır. Poyraz’ın Zor Kararı…. Acaba Poyraz oğlu için Ayşegül’den vazgeçebilecek mi? Sadreddin, Bahri ve Poyraz’ın yakınlığını gördükçe Poyraz’ı daha çok öğütmeye başlar. Onu babasından uzaklaştırmanın yollarını arar. Ayşegül ile ilişkisi ortaya çıkan Poyraz bir seçim yapmak zorundadır. Sema, Poyraz’a oğlunu alabileceğini söyler ama bir şartı vardır. Ayşegül ile ilişkisini koparacaktır. Poyraz, oğlu için Ayşegül’den vazgeçebilecek mi? Sevgi ve nefretin, dostluk ve düşmanlığın, iyilik ve kötülüğün uç noktalarda yaşandığı bir hikaye… Poyraz dibi görmüş bir adam. Hayatında sevdiği ve değer verdiği her şeyi, ailesini, işini, karısını ve oğlunu kaybetmiştir. Bütün bu sıkıntılarla alay ederek hayatta kaldı. Çaresizlik içinde çok sevdiği oğlunu kayınpederi Ünsal’dan almayı düşünürken eski şefi Mümtaz onu almayı teklif eder. Bahri Umman adında bir mafya babasına katılacak ve ona bilgi verecek. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu sırada Ayşegül adında bir kızla tanışır. Poyraz başını belaya sokma konusunda uzman olduğu için Ayşegül’ü her türlü belaya sokmayı başarır. İkili daha ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlandılar. Ancak bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Oman’ın kızıdır ve Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır. Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Oman), İlker Aksum (Çınar), Funda Eryiğit (Eda), İdil Fırat (Despina Petridis), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar) ), Hare Sürel (Meltem), Ayda Aksel (Nevra), Ece Özdikici (Songül), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Ata Berk Mutlu (Sinan), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa), Gülçin Hatıhan (Ümran) , Fatih Dönmez (Yavuz), Ozan Çolak (Halil) #PoyrazKarayel .

SEE ALSO  Efes Malt +1 Biranın Yasaklanan Reklamı Metin Öncü | varım bira alkol oranı ile ilgili tüm içerik yeni güncellendi

Bazı görüntüler kahveye katılan alkol hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Zülfikar, Sefer ve Taşkafa'dan Alem - Poyraz Karayel 6. Bölüm
Zülfikar, Sefer ve Taşkafa'dan Alem – Poyraz Karayel 6. Bölüm

İzlediğiniz Zülfikar, Sefer ve Taşkafa'dan Alem – Poyraz Karayel 6. Bölüm hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Bodrum saki rakı çiğ et | En doğru saki raki ile ilgili içeriğe genel bakış

Burayı tıklayın

kahveye katılan alkol ile ilgili birkaç öneri

#Zülfikar #Sefer #Taşkafa39dan #Alem #Poyraz #Karayel #Bölüm.

Kanal D,poyraz karayel,İlker Kaleli,Burçin Terzioğlu,Musa Uzunlar,Ataberk Mutlu,Kanbolat Görkem Arslan,İsmail Düvenci,Ali İl,Ece Özdikici,Celil Nalçakan,Cem Cücenoğlu,Hare Sürel,Tolga Güleç,Macit Koper,poyraz duygusal sahneler,poyraz ayşegül sahneleri,poyraz karayel özel klipler,poyraz karayel 6.bölüm,zülfikar sefer taşkafa.

Zülfikar, Sefer ve Taşkafa'dan Alem – Poyraz Karayel 6. Bölüm.

kahveye katılan alkol.

kahveye katılan alkol içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com kahveye katılan alkol hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir