parası değersiz ülkeler bu makalenin içeriğinde açıklığa kavuşturulacaktır. parası değersiz ülkeler arıyorsanız, bu 1 DOLAR 4.227.694,00 BOLİVAR! EKONOMİK KRİZ VENEZUELA 🇻🇪*62 makalesinde parası değersiz ülkeler ile Hometown Inn’ı tartışalım.

Yakın zamanda güncellenen 1 DOLAR 4.227.694,00 BOLİVAR! EKONOMİK KRİZ VENEZUELA 🇻🇪*62’da parası değersiz ülkeler ile ilgili içeriğin ele alınması

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için parası değersiz ülkeler dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  DÜNYANIN EN DEĞERLİ PARA BİRİMLERİ | En eksiksiz en değerli para sıralaması ile ilgili tüm içerik

parası değersiz ülkeler ile ilgili içerik

1 DOLAR 4,227,694,00 BOLİVAR! EKONOMİK KRİZ VENEZUELA 🇻🇪*62 Herkese selamlar, Bu videomda sizlere Venezüella’nın yıllardır yaşadığı ekonomik krizi ve Venezuela’da yaşayan insanların satın alma gücünü anlattım umarım beğenirsiniz unutmayalım Yorum yapmak için Enes Ünal Siz de dünya turumu destekliyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz Sponsorum InsReklam ve tabela’ Desteklerinden dolayı teşekkür ederim InsReklam Ve Tabela Sümer mah. Zübeyde Hanım Caddesi no:4 Zeytinburnu/İstanbul Diğer Sosyal Medya: Instagram Facebook Reklam ve İşbirliği İçin (İş): mundoajans@gmail.com Herkese merhaba, yaklaşık 2 yıldır dünyayı dolaşıyorum ve ilginç tatları tadanıyorum. Gittiğim ülkelerin farklılıkları, kültürleri, ekonomik koşulları ve yemekleri. , Kısıtlı bütçelerle gittiğim ülkelerde ekonomik tatiller hakkında bilgi paylaşıyorum, bana abone olarak ve katıl butonuna tıklayarak yolculuğuma destek olabilirsiniz. #VENEZUELA #EKONOMİK KRİZ #KARACAS #BOLİVAR .

SEE ALSO  Arhavi | En doğru arhavi nereye bağlı ile ilgili tüm içerik

parası değersiz ülkeler hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

1 DOLAR 4.227.694,00 BOLİVAR! EKONOMİK KRİZ VENEZUELA 🇻🇪*62

Okuduğunuz 1 DOLAR 4.227.694,00 BOLİVAR! EKONOMİK KRİZ VENEZUELA 🇻🇪*62 hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, günlük güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla konu arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

SEE ALSO  Kiraz Mevsimi 20. Bölüm | meyvelerin mevsimleri hakkında en iyi içeriği sentezleyin

parası değersiz ülkeler ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#DOLAR #BOLİVAR #EKONOMİK #KRİZ #VENEZUELA.

1 DOLAR 4.227.694,00 BOLİVAR! EKONOMİK KRİZ VENEZUELA 🇻🇪*62,venezuela,market,kriz,ekonomik kriz,emre durmuş,emre durmuş venezuela,cüneyt özdemir,cüneyt özdemir venezuela,venezuella,hayta yollarda,rotasız seyyah,sanırım zengin oldum,krizi fırsata çevirmek,1 dolar kaç bolivar,1 dolar kaç tl,venezuela ekonomik kriz,venezuela krizi,petrol zengini,venezuela da gece hayatı,venezuela belgeseli,venezuela darbe,venezuella krizi,venezuella ekonomik kriz,venesuela.

1 DOLAR 4.227.694,00 BOLİVAR! EKONOMİK KRİZ VENEZUELA 🇻🇪*62.

parası değersiz ülkeler.

parası değersiz ülkeler hakkındaki bilgilerle HometownInn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com parası değersiz ülkeler hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Cengizhan Ekiz diyor ki:

  Hiçte korkulacak bir yer değil avucumun içi gibi biliyorum oraları seni Colonia tower a götürseydi ya arkadaş yada teleferiğe güzellikleri görürdüler

 2. AnzOf diyor ki:

  Sıfırlar atılmasaydı 1 dolar 4.2 katrilyon Venezuela bolivarı yapacaktı adamın söylediğine göre 8 ay önce 1 dolar 4.2 bolivarmış ama bence şimdi yine milyonları bulmuştur

 3. AnzOf diyor ki:

  2004 de bizde 1 dolar 1.500.000 liraydı şimdi 16 lira ama o zamanlarda bile alım gücü fazlaydı aslında sayıların değil alım gücünün önemli olduğunun kanıtı

 4. Kadir ÇEKİRDEKOĞLU diyor ki:

  Hocam öncelikle 6 sifir atmakla ekonomide onemli is yapilmis olmaz. Ikincisi "avrupa tanimadi maduro'yu malesef" diyerek destekledigin adam bir ulkeyi batirmis birisi. Ve son olarak 6 dolara yedigin sandviçe "fiyati cok iyi" demişsin ama su an o sandviç ülke parasiyla 100-110 tl. Dersini hiç çalışmadan sözlü için tahtaya çıkmış öğrenci gibisin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.