Makalenin içeriği istanbuldan kartepeye tur hakkında açıklığa kavuşacak. Ultra Uzun Tur makalesinde HometownInn ile istanbuldan kartepeye tur’yi analiz edelim.

Ultra Uzun Tur içindeki istanbuldan kartepeye tur ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsar

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha fazla veri elde etmek için istanbuldan kartepeye tur dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar istanbuldan kartepeye tur

24 saatte 575km bisiklet sürdüm! Parallels24 Apidura Challenge Video Bölüm 2: Videoyu 4k 60fps olarak izleyebilirsiniz. Verilerin bulunduğu site: Bu yolculuktaki amacım 1 saatlik molayı geçmemek ve 24 saatte 600km’ye ulaşmaktı. Yarışı 58 dakikalık bir mola ile bitirdim. İşten geldim ve İdo ile Bandırma’ya geldim. İdo’da 1 saat uyudum. Bandırma’daki öğretmen evinde iki saat kalıp devam edecektim. Uyumak yerine iki kardeşimizle tanıştım ve onlarla çok güzel bir sohbet ettik. Ardından Bandırma çıkışına doğru yol aldım. 23:50 gösteriyordu. 00:00’da yolculuk başlayacaktı. Yer ıslaktı ve yağış ihtimali vardı. Bu yüzden su geçirmez kalın çoraplarımı giydim. (Tur sonuna kadar vakit kaybetmemek için hiç çıkarmadım). Koltuk altı çantamda yağmurluk hazırdı. Beş saatlik gece yolculuğu başladı. Cırcır böcekleri bana eşlik etti. Biraz sohbet ettik 🙂 Hava aydınlanmaya başladı ve çevreyi izlemeye başladım. İlk 304 km’de sadece 4 dakika mola verdim. Hava sıcaklığı 35°’ye ulaşınca işler değişmeye başladı. Bu yolculuk birlikte en zor yokuşlara sahipti. Buna sıcaklık da eklenince işler daha da zorlaştı. Ve gerçek sürüş başladı. 240km sonra, soğuk asfalt ve bozuk yollar eklenince işler daha da zorlaştı. Özellikle Sarıgöl’den sonra çıktığım 7 km’lik yokuşun ortalama eğimi %10 ve sıcaklık 41° idi. Sonraki Şahin Tepe eğimi 16.7 km koyu kırmızı kategoride ve sıcaklık 42° dereceydi. Cankurtaran eğimi 9 km uzunluğunda ve ortalama eğim %5 idi. Sıcaklık nispeten iyiydi, ancak yollar soğuk asfaltla doluydu ve bileklerinizi ve kıçınızı yıpratan sürekli bir sarsıntı vardı. Bu titreşimle yaklaşık 250 km sürdüm. Bir süre sonra bileklerim artık yoktu. En ufak bir sarsıntıda dayanılmazdı. Bu yüzden uzun yokuşlarda yavaş inmek zorunda kaldım. Hedefim olan 600km bandına 24 saatte ulaşamadım. Antalya’ya sadece son kilometrelerde kaliteli asfalt karşıladı beni. Bu arada yollar iyi, şeride girdiğinizde sorun yok ama güvenlik şeritleri yıpranıyor. Turun sonlarına doğru uykuyu ele geçirmeye çalıştı. Çığlıklar ve çeşitli bağırışlarla kendime gelmeye çalıştım. Dinlenmek için hiç durmadım. Kendi yemeğimi taşıdım. Sürekli beslendim. Sadece su ve bir şeyler içmek için durdum. Beni Denizli’de ağırlayan arkadaşlarıma teşekkür ederim. Arayan ve destek mesajı gönderen herkese teşekkür ederim. Bu yolculukta bir video çekimi yaptım. Arabayı ara vermeden sürdüğüm için yağmur hep arkamdaydı. Ama çok fazla ağırlık taşımak zorunda kaldım. Sürüşüm beni çok mutlu etti. Manzara tarif edilemez… Yolu daha kaliteli bir rota seçip video çekmeden sadece sürüşe odaklansam; 600 km’yi geçebildiğimi gördüm. Sürüş Haberleri: Dağlara sürün! Sevgilerimle… Bisikletin alt metni çok derin ve keşfet… ✩✩✩ ✩✩✩ Instagram: Yokuşlar seninle olsun… Daha Fazla Sür Kardeşim! #apidura #parallels24 #özcangülerantalya .

SEE ALSO  TatilSepeti - Blue Waters Club | side blue waters club and resort bilgisine en eksiksiz genel bakış

istanbuldan kartepeye tur içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

24 saatte 58dk mola ile 575km bisiklet sürdüm! Parallels24 Challenge Apidura  |  Ultra Uzun Tur
24 saatte 58dk mola ile 575km bisiklet sürdüm! Parallels24 Challenge Apidura | Ultra Uzun Tur

Ultra Uzun Tur hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Altın Ocak restoran Güney dogu | Yakın zamanda güncellenen avanos hilton yılbaşı programı ile ilgili dokümanların özeti

Daha fazlasını burada görün

บistanbuldan kartepeye tur ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#saatte #58dk #mola #ile #575km #bisiklet #sürdüm #Parallels24 #Challenge #Apidura #Ultra #Uzun #Tur.

SEE ALSO  Alinn Beach Resort Sinop Turkey any good? | En eksiksiz beyaz ev otel sinop hakkında tüm bilgiler

apidura,parallels24,bisiklet,uzun mesafe,ultra,Bicycle,uzun tur,uzun yol,vlog,cycling,yol bisikleti,ride more,gopro,ultradistancecycling,selfsupported,özcan güler,ozcan guler,özcan güler antalya,özcan güler bisiklet,#bikepacking.

24 saatte 58dk mola ile 575km bisiklet sürdüm! Parallels24 Challenge Apidura | Ultra Uzun Tur.

istanbuldan kartepeye tur.

istanbuldan kartepeye tur hakkındaki bilgilerle Hometown Inn güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn istanbuldan kartepeye tur hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Özcan ÖZCAN diyor ki:

    Bana elektrikli bisiklet verseler 575 km yi şarj doldura doldura 24 saatte gidebilirim belki. 100 km menzinlli sağlam bir bisiklet olması lazım bide şarjı hemen 1 saat falan dolması lazım 🙂

  2. Maydonoz diyor ki:

    Hocam sen ciddi misin yahu? Ben motosikletle 16 saatte saate bir mola vererek Ordu'ya ulaştım. 1000km sürdü toplam. Eğer bunu başardıysan rekor olabilir. Helal olsun, saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.